MIUI 11 Redmi Note 8 - MiRoom MİUİ 11 v11.0.5.0 Kararlı Rom İndirme Bağlantısı

musdi27

Yaşamaya çalışmak...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Mustafa
Cihazım
Xiaomi 13T
Meslek
Ofis Sorumlusu
Konular
174
11.0.6.0 versiyonunu kurdum (güncellenmeli bağlantı). Hesap makinesi kapanma sorunu var. Sağlık uygulaması da çalışmıyor. Neyse ki sistem uygulamalarını devre dışı bırakma var da yerine alternatif uygulama kurdum.

Batarya konusunda ne yapabilirim? Pil performansı iyi bir custom rom arıyorum da sanki Miroom işimi görmeyecek gibi.

Numan2094

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Numan
Cihazım
Poco x3 pro ;)
Konular
29
11.0.6.0 versiyonunu kurdum (güncellenmeli bağlantı). Hesap makinesi kapanma sorunu var. Sağlık uygulaması da çalışmıyor. Neyse ki sistem uygulamalarını devre dışı bırakma var da yerine alternatif uygulama kurdum.

Batarya konusunda ne yapabilirim? Pil performansı iyi bir custom rom arıyorum da sanki Miroom işimi görmeyecek gibi.
Hocam bende 1 saat önce mi room 11.0.5 yükledim siz ne kadar kullandınız acaba pil performansını beğenmediniz ? Birde hatalı çalışan uygulamalar var mı ?

musdi27

Yaşamaya çalışmak...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Mustafa
Cihazım
Xiaomi 13T
Meslek
Ofis Sorumlusu
Konular
174
Hocam bende 1 saat önce mi room 11.0.5 yükledim siz ne kadar kullandınız acaba pil performansını beğenmediniz ? Birde hatalı çalışan uygulamalar var mı ?

Pil, normal globalle aynı gibi. Bir farkı yok. %40 şarjım var, 6 saat ekran süresi verdi. Zaten 10 saat ekran süresi alıyordum globalde (Hindistan romu). Daha dün yükledim işte, ondan dolayı bir şey diyemiyorum. Ha, uygulamaların geri yüklemek de çok şarj harcıyor ama beklentim çok fazlaymış anlaşılan.

Performansını beğendim. Root sayesinde adb ile animasyon hızlarını 0.25 yaptım, on numara oldu.

Çalışmayan uygulama olarak Mi Hesaplayıcı ve Sağlık uygulaması var. Neyse ki sistem uygulamalarını kendisinden devredışı bırakabiliyoruz. Mi Hesaplayıcı yerine Google'ın hesap makinesini kurdum, sağlık uygulamasını kullanmıyordum zaten.

Sekko

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sercan
Cihazım
Poco X3 NFC
Konular
129
7-8 saattir miroomdayım, bundan önce 5 gün eu kullandım. Şunu diyebilirim ki bu rom eudan kat kat iyi. Daha hızlı daha stabil animasyonlar daha yeni. Miroomu hiçbir zaman sevmemiş biri olarak, miroom bu cihaz için en iyisi

eeryucel

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Erkan Eryüce
Cihazım
Mi 8 se
Meslek
Güvenlik
Konular
13
bu miroom 11.0.5.0 sürümünde hata alan var mı şebeke wifi ne falan yardımcı olur musunuz ??? eu stabil veya miroom stabil kuracam

musdi27

Yaşamaya çalışmak...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Mustafa
Cihazım
Xiaomi 13T
Meslek
Ofis Sorumlusu
Konular
174
bu miroom 11.0.5.0 sürümünde hata alan var mı şebeke wifi ne falan yardımcı olur musunuz ??? eu stabil veya miroom stabil kuracam
11.0.6.0 sürümü çıktı. Kullanıyorum, şebeke veya wifi sorunum yok. İki gün önce IMEI tamiri yaptım kendim. Sorun yaşamadım.

İlk kurduğunda 2 sorunu vardı: Mi Hesaplayıcı ve Sağlık uygulaması çalışmıyordu. Telefonun dilini İngilizce yapıp uygulamaları açtım, sonra Türkçe'ye çevirdim, sorun kalmadı.

degerli43

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Poco X3 NFC
Meslek
Öğretmen
Konular
4
Rom gerçekten güzel ama arada sırada pat diye uygulamayı kapatıyor. Mesela telegram da oyun oynuyorum atıyor uygulamadan. 11.0.4 de böyle bir sorun yoktu

Canpro

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İbrahimcan
Cihazım
REDMİ NOTE 8
Meslek
Öğrenci
Konular
63
rom da ki değerli görüşleriniz nelerdir pil kasma donma felan

wborland

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tobias
Cihazım
Redmi Note 8
Meslek
Avukat
Konular
1
rom da ki değerli görüşleriniz nelerdir pil kasma donma felan

Miui 12 cıktıgından beri 11 romlarında biraz pabuç dama atılmıs olsada batarya ve stabilite olarak iyi bir rom dur kurarak deneyimleyebilirsiniz.

Syg

Üst Alt