MIUI 12 Redmi Note 8 MiNovo Miui 12 - OFFICIAL | 11 R (21.3.31)

Metin

(:
Premium Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin Çınar
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
131
MUR55 hocam bu romda şifreleme devre dışı sanırım, ne şifre istiyor ne de başka bişi dahili hafızaya ulaşmak sorun değil.. Az önce farkettim, twrp girdim, baktım şifre filan istemiyor, direk giriyor :D 21.2.4 sürümü.

MUR55

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
11
MUR55 hocam bu romda şifreleme devre dışı sanırım, ne şifre istiyor ne de başka bişi dahili hafızaya ulaşmak sorun değil.. Az önce farkettim, twrp girdim, baktım şifre filan istemiyor, direk giriyor :D 21.2.4 sürümü.
Evet hocam Novoda hiçbir zaman şifreleme sıkıntısı olmadı bende her geçtiğimde twrp ye girince şaşırıyorum :D

Metin

(:
Premium Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin Çınar
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
131
Evet hocam Novoda hiçbir zaman şifreleme sıkıntısı olmadı bende her geçtiğimde twrp ye girince şaşırıyorum :D
Hocam size daha önce sordum mu hatırlamıyorum o yüzden sorayım, MiNovo için Android 10, miui v12.0.3.0 sürümü bulamıyorum stabil rom yok mu onlarda?

efekcr

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Efe
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
3
Bir şey soracağım; İlk açılışta yapılan kurulumda Google bilgileri çıkmıyor, daha sonra ayarlardan Google hesabını tanıtınca yalnızca rehber eşleştirmesi gerçekleştiriyor. Cihaz bilgileri ve çağrı geçmişi senkronizasyon kısmında görünmüyor. Mi Cloud'da da maalesef SIM etkinleştirme hatası var. Dolayısıyla çağrı geçmişi ve mesajlar senkroinize olmuyor. EU'dan kesinlikle çok daha iyi görünüyor ama bu hataları nasıl aşılır bilemedim.

MUR55

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
11
Hocam size daha önce sordum mu hatırlamıyorum o yüzden sorayım, MiNovo için Android 10, miui v12.0.3.0 sürümü bulamıyorum stabil rom yok mu onlarda?
Stabil sürümleri yapmıyorlar hocam
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Bir şey soracağım; İlk açılışta yapılan kurulumda Google bilgileri çıkmıyor, daha sonra ayarlardan Google hesabını tanıtınca yalnızca rehber eşleştirmesi gerçekleştiriyor. Cihaz bilgileri ve çağrı geçmişi senkronizasyon kısmında görünmüyor. Mi Cloud'da da maalesef SIM etkinleştirme hatası var. Dolayısıyla çağrı geçmişi ve mesajlar senkroinize olmuyor. EU'dan kesinlikle çok daha iyi görünüyor ama bu hataları nasıl aşılır bilemedim.
Hocam sim kartı için telefonu gün içinde yeniden başlatıyorum birkaç kez yeniden başlatmalardan birinde etkinleştirme oluyor.Google için de bende herşey senkronize oluyor gibi idi rehber ve takvimi kullanıyorum

emregltkn

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
EMRE
Cihazım
REDMİ NOTE8
Konular
0
Güzel rom tavsiye ederim

MTevet

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Melih
Cihazım
Resmi note 8
Konular
2
Çevrilmeyen yerler varmı

efekcr

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Efe
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
3
Maalesef Minovo ile ilgili bir açıklama yapılmış kullananların da bilgilenmesi lazım;

Attention
It has come to our attention that the MIUI custom rom Minovo which demands illegitimate payment for code they stole from MIUI contains code used for phishing of their users personal data such as usernames, password and credit card details.

If you have installed Minovo, remove it immediatly, change your passwords and keep an eye on your bank account. If you have paid for it, try to get a refund. Please spread the news and draw the attention of other users of this rom on the matter.

Dikkat
MIUI'den çaldıkları kod için yasadışı ödeme talep eden MIUI özel rom Minovo'nun, kullanıcı adları, şifre ve kredi kartı bilgileri gibi kullanıcılarının kişisel verilerinin kimlik avı yapmak için kullanılan kodu içerdiği dikkatimizi çekmiştir.

Minovo'yu kurduysanız, hemen kaldırın, parolalarınızı değiştirin ve banka hesabınızı kontrol edin. Parasını ödediyseniz, geri ödeme almaya çalışın. Lütfen haberleri yayınlayın ve bu rom'un diğer kullanıcılarının dikkatini konuya çekin.

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
efekcr, İlk sayfaya çoktan eklendi mesaj ;)

Bu da ana konusu

Üst Alt