Yardım Redmi note 8 M1908C3JG QCN yedeği

harzeban

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Gökhan Yurtyapan
Konular
1
Dostlar merhaba bana M1908C3JG modeli QCN yedeği lazım, telefonun 24 saat sonra şebeke çekmiyor kayboluyor, yollarsanız çok makbule geçecek

StreX

from past to future
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
iPhone 15
Konular
240
Daha dosya paylaşılmadan konu kitlenmisti.yedek qcn paylaşırken içindeki IMEI kişisel olmuyor zaten
Hocam bu konuda forum kuralları gereği hassasız yedek kişisel verilerin olmadığı bir dosya bulabilirseniz sıkıntı yoktur Yes~~
Tekrar konu açabilirsiniz

Oyla:

yasinankara

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
miA3
Konular
9
Cihaz yurtdışı olduğu için mAlum işlem yapıldı hocam, sizde note 8 mi var? Yolladığınız qcn eng diye mi geçiyor

Bilinenin aksine, QCN dosyası wifi ve MAC değerlerini bulundurmaz.icerisinde ki IMEI uydurma IMEI dir.editleyecek kişinin kendi imesini girmesi icin yani
Hocam bu konuda forum kuralları gereği hassasız yedek kişisel verilerin olmadığı bir dosya bulabilirseniz sıkıntı yoktur Yes~~
Tekrar konu açabilirsiniz
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Bilinenin aksine, QCN dosyası wifi ve MAC değerlerini bulundurmaz.icerisinde ki IMEI uydurma IMEI dir.editleyecek kişinin kendi imesini girmesi icin yani
Konuyu başka forumdan çözdüm hocam.imei attım cihazıma.lakin forum.turkiyeden cozseydim keşke.

Oyla:

StreX

from past to future
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
iPhone 15
Konular
240
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Konuyu başka forumdan çözdüm hocam.imei attım cihazıma.lakin forum.turkiyeden cozseydim keşke.
Hocam genelde kullanıcıların elindeki qcn ler kendi cihazlarından çıkardığı qcn ler oluyor bunlar da IMEI içerebiliyor.
Sizin dediğiniz gibi internette gezen dosyalar ise uydurma yani randomdur

Oyla:
Üst Alt