Sohbet Redmi Note 8 Kullanıcı Yorumları

Muhammed6034

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
mi 9t
Konular
130
Hocalarım günaydın, zamanında miui 11 ve miui 12 şimdi ise crdroid a11 kullanan birisi olarak kendime günlük kullanım için güzel stabil bir rom arıyorum. Çok fazla oyun oynayan birisi değilim sadece sosyal medyada falan takılıyorum bu yüzden benim için batarya günü çıkarsın yeterli. Miui'nin kasmalarından donmalarından kanser oldum ve ilk rom'unu yükledim (crdroid) fakat mikrofon bordunu da değiştirdim orijinal yeni bir tanesi ile ne yaptıysam sorunu çözemedim WhatsApp gibi uygulamalarda veya normal aramalarda insanlar bana sesin duş alıyormuş gibi geliyor, banyoda mısın gibi şeyler söylediler. Mikrofonları ses kaydetme uygulaması ile tek tek ön ve arka mikrofon olarak test ettim hiçbir sorun göremedim. Artık crdroid ile mi kaynaklı bilemiyorum daha öncesinde de 5 dakikada bir mikrofon kendini kapatıp duruyordu ahiyeze alıp geri normale döndürünce 5 dakikalığına tekrar düzeliyordu. Neyse asıl konuya tekrardan döneyim mümkünse aosp romlardan hangisini önerirsiniz? Veya sorunum kesin çözülecekse miui a geri döneceğim. Bana neler önerirsiniz?
Rom - Redmi Note 8 Endonezya Kararlı V12.0.2.0.QCOIDXM İndirme Bağlantısı bunu kurun endonezya rom evdeki 4 adet cihaza kurdum hiçbir sorun sıkıntı yok gözle görülür fark var pil performansı gayet iyi.

Stalcore

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Berkay
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
6
1 yıl oldu alalı, belki ben çok temiz kullandım bilmiyorum ama sorun (kasma, donma vs) yaşamadım.

şimdide yapabilirsem, umarım yapabilirim bootloader kilidini açmaya çalışıyorum. eu rom önerdiler bende deneyeceğim.

aliveli78

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
ali
Cihazım
redmi note 8
Konular
8
s.a arkadaşlar telefonumda simkart kaydetme yerine ulaşamıyorum nerden ayarlayabilirim

numarayı giriyorum kaydet yeri google yeri çıkıyor lifebox çıkıyor yalnız simkart çıkmıyor nasıl simkart ulaşabilirim nasıl kayıt edebilirm

Haskan6565

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Bilmem
Cihazım
Note 8
Konular
9
Merhaba arkadaşlar bana şarjı iyi giden, hızlı, güzel bi official rom önerebilir misiniz? Şuan miui 12.0.6.0 globaldeyim bide şu aşağıdaki gesture bar olan bi rom olursa sevinirim.

cngorl

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cenk
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
20
Herkese merhaba. Az önce galobal cihazıma güncelleme geldi. Mevcut sürüm MIUI 12.0.6.0. Gelen güncel V12.0.2.0. Güncelleme yükseldi mi düşüyor mu?

isoomail

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ismail
Cihazım
RedmiNote8
Meslek
Reklamcı
Konular
4
Android 11 güncellemesi gelmiş olabilir
Bu mesajı görünce güncelleme tuşuna bastım. Önce güncelleme yok dedi. Birkaç kere daha basınca belirdi. Sürüm nosu düşmüş 12.0.6 kullanırken 12.0.2 olmuş ama Android 11 yazıyor.

Haskan6565

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Bilmem
Cihazım
Note 8
Konular
9
Bu mesajı görünce güncelleme tuşuna bastım. Önce güncelleme yok dedi. Birkaç kere daha basınca belirdi. Sürüm nosu düşmüş 12.0.6 kullanırken 12.0.2 olmuş ama Android 11 yazıyor.
aynen hocam android 11 güncellemesi gelmiş öyle olunca sürüm sayıları düşüyor bazı durumlarda

Stalcore

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Berkay
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
6
Android 11 güncellemesi geldi telefona, geçen cumartesi BL açımı için başvurdum.. şimdi 11 e güncellesem BL açılmasında sıkıntı yaşar mıyım?

Ekli dosyalar

• Screenshot_2021-08-25-10-21-32-272_com.android.updater.jpg
    Screenshot_2021-08-25-10-21-32-272_com.android.updater.jpg
    215,6 KB · Görüntüleme: 21

aliveli78

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
ali
Cihazım
redmi note 8
Konular
8
banada gelmiş miui 12.0.6 sürüm vardı şimdi yeni güncelleeme ile sürüm miui 12.0.2.0 olmuş doğrumu arkadaşlar

Üst Alt