Haber Redmi note 8 için Android 11 gelmiştir (global)

tuzz

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mücahit
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
0
eu beta rom yüklediğmde acayip kasmalar olmuştu .Kararlı rom nasıl oldu acaba yükleyenler yazabilr mi
şimdilik sıkıntı yok gibi yeni kontrol merkezine ulaşamadım seçenek yok ya da ben bulamadım. Kasma Donma da yok ama ben sıfırladım cihazı tertemiz olsun diye.

aliveli78

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
ali
Cihazım
redmi note 8
Konular
8
şimdilik sıkıntı yok gibi yeni kontrol merkezine ulaşamadım seçenek yok ya da ben bulamadım. Kasma Donma da yok ama ben sıfırladım cihazı tertemiz olsun diye.

ayarlar - arama kısmına kontrol merkezı yazın alta kontrol merkezi tarzı çıkacak oradan değişiyor

ciwwano

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Mesut
Cihazım
Redmi note 11s
Konular
51
Uzun bir süre Hindistan romunu kullandım
Özellikle mesajlaşma ve arama uygulaması için. Ama hataları vardı. Globele yeniden geçtiğim çok iyi oldu...

baydanis

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bayram Ali
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
17
Uzun bir süre Hindistan romunu kullandım
Özellikle mesajlaşma ve arama uygulaması için. Ama hataları vardı. Globele yeniden geçtiğim çok iyi oldu...
Ben de hindistan romu kullanıyorum. Ama hata görmedim. Nasıl hatalar vardı? Gördüğünüz hataları yazabilir misiniz.

ciwwano

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Mesut
Cihazım
Redmi note 11s
Konular
51
Ben de hindistan romu kullanıyorum. Ama hata görmedim. Nasıl hatalar vardı? Gördüğünüz hataları yazabilir misiniz.
Aramayı sonlandırmak için sonlandır yapmaya çalıştığım da dokunmatik çalışmıyodu , kapanma tuşu ile kilit yapıp geri açınca anca çalışıyordu.bu hatayı pek çok kez görüyordum. Bazen telefonum kendi kendine kapanıp açılıyordu. Nadirde olsa bu hatayı da görüyordum

baydanis

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bayram Ali
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
17
Aramayı sonlandırmak için sonlandır yapmaya çalıştığım da dokunmatik çalışmıyodu , kapanma tuşu ile kilit yapıp geri açınca anca çalışıyordu.bu hatayı pek çok kez görüyordum. Bazen telefonum kendi kendine kapanıp açılıyordu. Nadirde olsa bu hatayı da görüyordum
Yaklaşık bir yılı geçti Hindistan romu kullanıyorum ama ben hiç hata görmedim, şarj konusunda da çok memnunum. Hindistan romunu bootloaderi açıp twrp ile falan mı kurdunuz?

ciwwano

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Mesut
Cihazım
Redmi note 11s
Konular
51
Yaklaşık bir yılı geçti Hindistan romu kullanıyorum ama ben hiç hata görmedim, şarj konusunda da çok memnunum. Hindistan romunu bootloaderi açıp twrp ile falan mı kurdunuz?
Evet o şekil kurmuştum
Ama global gayet iyi gidiyor şu an

baydanis

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bayram Ali
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
17
Evet o şekil kurmuştum
Ama global gayet iyi gidiyor şu an
Ben bootloader kapalı iken Xiaomi Tool v.2 ile kurdum. Değişik romlarda değişik sorunlar yaşayanlar gördüm. Xiaomi Tool ile rom değiştiren az insan var. Belki yaşanan bu sorunlar romu kurarken kullanılan yollardan kaynaklanıyordur.

bqrqn

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
baran
Cihazım
redmi note 8
Konular
2
MIUI 12.0.6.0 android 10 kullanıcılarına şu an geldi. Forumda konu açılınca kirleniyorsa kimse hiçbir konu açmasın.
Bana neden hala gelmedi acaba. Redmi note 8 MIUI 12.0.6.0 android 10 kullanıcısıyım. Android 11, MIUI 12.5 veya 13 ne zaman gelir veya gelecek midir?

Üst Alt