Rom Redmi Note 8 Hindistan Kararlı V11.0.5.0 PCOINXM İndirme Bağlantısı

aliasaf

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bilinmiyor
Cihazım
Bilinmiyor
Konular
125
Zaten en kusursuz Global rom du dahada iyi olmuştur.Birazdan formatı basıp geçicem.

Changelog bu şekilde:

Other
  • Optimization: Increased system stability
  • Optimization: Reduced system lag
Sistemde zaten takılma yoktu yani kusursuz olmuş denemek isteyenler beklemesin derim.
Pilin hızlı bitmesi dışında güzel

wborland

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tobias
Cihazım
Redmi Note 8
Meslek
Avukat
Konular
1
Global rom,gereksiz tonlarca uygulama var hocam,size kusursuz gelen yani nedir :D

Hocam debloat yaptıktan sonra en kusursuz romdan daha kusursuz oluyor emin olun. Daha önce eu beta, eu stabil ,miumix beta ,miumix stabil, miroom beta ,miroom stabil,miui pro tüm romları denedim ama en stabil olan ve dönüp dolasıp kurdugum rom bu..Belkide psikolojiktir bu rom bana güven veriyor.Ayrıca çok fazla özelleştirme sevmiyorum.Bana sistem aksın sarjı 1 gün gitsin yeter.Telefonda gereksiz ekran süresi takıntısı olan biri degilim.

Sevgiler..
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Pilin hızlı bitmesi dışında güzel

Pil neye göre kime göre hızlı bitiyor ? Kullanmadıgınız uygulamaları debloat ettiniz mi ? Rom un sarj süresi cok iyi..Ortalama 9-10 saat arası ekran süresi alınıyor.Heee ben bütün gün pubg falan oyniyim derseniz ona hiçbir telefonun sarjı yetişmez.

StreX

from past to future
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
iPhone 15
Konular
240
Hocam debloat yaptıktan sonra en kusursuz romdan daha kusursuz oluyor emin olun. Daha önce eu beta, eu stabil ,miumix beta ,miumix stabil, miroom beta ,miroom stabil,miui pro tüm romları denedim ama en stabil olan ve dönüp dolasıp kurdugum rom bu..Belkide psikolojiktir bu rom bana güven veriyor.Ayrıca çok fazla özelleştirme sevmiyorum.Bana sistem aksın sarjı 1 gün gitsin yeter.Telefonda gereksiz ekran süresi takıntısı olan biri degilim.
Hangi uygulamaları debloat ediyorsunuz hocam.

wborland

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tobias
Cihazım
Redmi Note 8
Meslek
Avukat
Konular
1
Hangi uygulamaları debloat ediyorsunuz hocam.

Hocam genelde şu sitedeki uygulamalar var ancak bugün formattan sonra tam listeyi atarım..Genel olarak;

msa
miuidaemon
Google music , driver vs. bir çok uygulama var.Bugun formattan sonra sildigim uygulamaları buraya screenshoot atarım hocam..

Programın görüntüsü şu şekilde ama neleri debloat ettiğimi yinede atarım..

Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

StreX

from past to future
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
iPhone 15
Konular
240
Hocam genelde şu sitedeki uygulamalar var ancak bugün formattan sonra tam listeyi atarım..Genel olarak;

msa
miuidaemon
Google music , driver vs. bir çok uygulama var.Bugun formattan sonra sildigim uygulamaları buraya screenshoot atarım hocam..
Tamamdır hocam teşekkürler.

Mi&me

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Huseyin
Cihazım
12pro+
Konular
3
Endonezya rom hindistan romuyla eşzamanlı olarak çıkmıyormuydu bilgisi olan hocalarım cevaplayabilirler mi acaba? teşekkürler.

wborland

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tobias
Cihazım
Redmi Note 8
Meslek
Avukat
Konular
1
Bu arada kurulumu yaptım.Yazılım Mayıs 2020 Google güvenlik yaması ile geliyor.Ben hiç bir versiyonda bunu görmemiştim.Buna önem verenlerin de dikkatine..

Bu arada rom ilk incelememe göre harika bir hal almış menude sıfır kasma var.Şöyle soyliyim açık uygulamalara girdiginizde yada uygulamayı arkaya attıgınızca Tam ekran hareketleri ile kullanırken hafif bir kasma olurdu, bu tamamen kalkmıs. Çok iddaalı olacak ama şu ana kadar kullandığım en iyi rom bu.Yukarıda yazdıklarım hakkında yanılmamışım. Kurun deneyin arkadaşlar Miui 11 de bu telefona yapılmış en büyük güzellik bu rom.

Ben ayarlar menusundeki simgelerdede değişiklikler gördüm ayrıca kurulum ekranı ve menulerde bazı yerler MIUI 12 ye selam çakıyor :)

Orjinal rom kullanmak isteyen gerçek gizliliğe önem veren herkese bu rom u öneriyorum. (Android güvenlik yaması Mayıs ayını içeriyor)

Daha debloat yapmadım bile ancak rom gerçekten hakkını verecek gibi duruyor.

Debloat yapmak isteyenler aşağıda vereceğim linkten XiaomiADBFastbootTools indirsinler..Sonrasında cihazı Geliştirici seçeneklerden- Hata ayıklama modunda pc ye baglasınlar ve programı acsınlar.Devamlı kullanmadıgınız hatta hiç kullanmadıgınız bir sürü uygumala mevcut bunları Disable diyerek rom dan arındırın. Bu sayede hem akıcılıgın hemde batarya süresinin eu, miroom yada miumix gibi romlardan farklı olmadıgını hatta daha iyi bile olabilecegini deneyimleyin..

Takıldığınız konularda devamlı danışabilirsiniz.

Saygılarımla..

Bu arada söz verdiğim üzere kendi debloat listem StreX hocam için ;)

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Moderatör tarafında düzenlendi:

StreX

from past to future
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
iPhone 15
Konular
240
Bu arada kurulumu yaptım.Yazılım Mayıs 2020 Google güvenlik yaması ile geliyor.Ben hiç bir versiyonda bunu görmemiştim.Buna önem verenlerin de dikkatine..

Bu arada rom ilk incelememe göre harika bir hal almış menude sıfır kasma var.Şöyle soyliyim açık uygulamalara girdiginizde yada uygulamayı arkaya attıgınızca Tam ekran hareketleri ile kullanırken hafif bir kasma olurdu, bu tamamen kalkmıs. Çok iddaalı olacak ama şu ana kadar kullandığım en iyi rom bu.Yukarıda yazdıklarım hakkında yanılmamışım. Kurun deneyin arkadaşlar Miui 11 de bu telefona yapılmış en büyük güzellik bu rom.

Ben ayarlar menusundeki simgelerdede değişiklikler gördüm ayrıca kurulum ekranı ve menulerde bazı yerler MIUI 12 ye selam çakıyor :)

Orjinal rom kullanmak isteyen gerçek gizliliğe önem veren herkese bu rom u öneriyorum. (Android güvenlik yaması Mayıs ayını içeriyor)

Debloat yapmak isteyenler aşağıda vereceğim linkten XiaomiADBFastbootTools indirsinler..Sonrasında cihazı Geliştirici seçeneklerden- Hata ayıklama modunda pc ye baglasınlar ve programı acsınlar.Devamlı kullanmadıgınız hatta hiç kullanmadıgınız bir sürü uygumala mevcut bunları Disable diyerek rom dan arındırın. Bu sayede hem akıcılıgın hemde batarya süresinin eu, miroom yada miumix gibi romlardan farklı olmadıgını hatta daha iyi bile olabilecegini deneyimleyin..

Saygılarımla..

Ellerinize sağlık hocam

StreX

from past to future
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
iPhone 15
Konular
240

Saygılarımla..

Bu programı ben çalıştıramadım hocam.

Üst Alt