Rom Redmi Note 8 Hindistan Kararlı v11.0.4.0 PCOINXM İndirme Bağlantısı

Giftrealxs

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sertaç
Cihazım
Redmi note 8
Konular
13
Mi Recovery 3.0 menüsü ile mi karşılaşıyorsunuz hocam? Güncelleme sonrası Magisk yüklemediyseniz Twrp silinmiştir. Yeniden yükleyebilirsiniz.
Aynen 3.0 sayfası geliyor karşıma , tekrar twrp yüklersem sıkıntı olmadan çalışır değil mi

Giftrealxs

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sertaç
Cihazım
Redmi note 8
Konular
13
Sorun olmaz hocam yükleyebilirsiniz.
Teşekkürler hocam
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Hocam tekrar yükledim herşey başarılı oldu , yüklemeden sonra twrp direk açıldı gerekenleri yaptım system reboot attım . Tekrar twrpyi açmak istedim yine 3.0 ekranı geliyor

Son düzenleme:

Mehmetb6333

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Xiaomi 9 pro
Konular
65
Hindistan romun güncelleme takvimi varmıdır?

Bu guncelemeyi yükledim pil konusunda sıkıntı oluştu mesela yüzde 100 deyken 99 a 10 dakika süre alıyorum ama 99 dan 98 geldiğinde 4 dk sürüyor mesela şuan şarjım 28 den 26 ya gelince sadece 5 dk suruyor bunun çözümü yokmudur ?

Merdanov

﷽Aใhล๓dนใเใใลh﷽
Yönetici
Destek Ekibi
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Merdan
Cihazım
Poco F5
Meslek
Mekanik
Konular
146
Hindistan romun güncelleme takvimi varmıdır?

Bu guncelemeyi yükledim pil konusunda sıkıntı oluştu mesela yüzde 100 deyken 99 a 10 dakika süre alıyorum ama 99 dan 98 geldiğinde 4 dk sürüyor mesela şuan şarjım 28 den 26 ya gelince sadece 5 dk suruyor bunun çözümü yokmudur ?
11.03 kurun hocam 10.04 biraz pil konusunda optimize edilmemiş

teomanonal

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Teoman
Cihazım
Redmi Note 8
Meslek
Memur
Konular
9
Hocam atiginiz romun Xiaomi mitol V2 uygulamasından yukleyebilirmiyim ?? Eğer yukleyebiliyorsam nasıl yapicagim ?
kardeşim ben şu linkten =

hint 10.3.3.0 fastboot uyumlu romu indirdim (tgz uzanlılı olanı) ve,
şu linkteki= Rehber - XiaomiTool v2 ile Tüm Xiaomi Cihazlara Zahmetsiz Bootloader Unlock, TWRP, EU Rom, Global Rom ve Magisk Root Yükleme Resimli Anlatım
anlatıma göre kurulum yaptım.
Kurulum için "local official rom file" seçeneğinden yukarıdaki linkten indirdiğim .tgz uzantılı rom dosyasını (zipli olarak) gösterdim. Kalanını zaten program halletti.
Burda dikkat etmen gereke husus recovery değil, fatboot uyumlu dosyayı (.tgz uzantılı olanı) indirmek.
Zira .zip uzantılı olanı görmüyor bu program. Bu püf noktalarına dikkat et yaparsın sende inşallah kardeşim. İyi forumlar...

Mehmetb6333

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Xiaomi 9 pro
Konular
65

şu linkteki= Rehber - XiaomiTool v2 ile Tüm Xiaomi Cihazlara Zahmetsiz Bootloader Unlock, TWRP, EU Rom, Global Rom ve Magisk Root Yükleme Resimli Anlatım
Kurulum için "local official rom file" seçeneğinden yukarıdaki linkten indirdiğim .tgz uzantılı rom dosyasını (zipli olarak) gösterdim. Kalanını zaten program halletti.
Burda dikkat etmen gereke husus recovery değil, fatboot uyumlu dosyayı (.tgz uzantılı olanı) indirmek.
Zira .zip uzantılı olanı görmüyor bu program. Bu püf noktalarına dikkat et yaparsın sende inşallah kardeşim. İyi forumlar...
Hocam şimdi

Hocam benim telefonum Xiaomi redmi note 8 Hindistan rom yüklü bl kilidi kapalı benim şarjım hızlı bitiyor bende sizin atiginiz romu yüklemek istiyorum . komşunun bilgisayarı var saat 7veya8 gibi yapmaya calisicam eğer sorunla karsilasirsam size yazabilirmiyim ??

teomanonal

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Teoman
Cihazım
Redmi Note 8
Meslek
Memur
Konular
9
Hocam şimdi

Hocam benim telefonum Xiaomi redmi note 8 Hindistan rom yüklü bl kilidi kapalı benim şarjım hızlı bitiyor bende sizin atiginiz romu yüklemek istiyorum . komşunun bilgisayarı var saat 7veya8 gibi yapmaya calisicam eğer sorunla karsilasirsam size yazabilirmiyim ??
Bl. kilidin kapalı ise malesef olmaz, bl. kilidini açıp ondan sonra dene derim... Yes~~

Üst Alt