Rom Redmi Note 8 Hindistan Kararlı v11.0.3.0 PCOINXM İndirme Bağlantısı

hkermen

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Redmi note 2
Konular
0
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Redmi Note 8 Hindistan Kararlı v11.0.3.0 PCOINXM

Güncelleme Yöntemleri

1) OTA yolu ile yazılımın size ulaşmasını bekleyebilirsiniz.
2) Aşağıda bulunan Recovery indirme bağlantısı üzerinden zip uzantılı dosyayı indirip cihaz güncelleyici menüsünden dosyayı göstererek yükleyebilirsiniz.
3) Cihazınızın Bootloader kilidi açık ise Fastboot indirme bağlantısı üzerinden ilgili dosyayı indirip MI Flash yazılımı ile cihazınıza yükleyebilirsiniz.

MiFlash 2016.04.01.0 64Bit

OTA İndirme Bağlantısı ;

Ustam Kilidi açmadan garantiden çıkmadan global romdan hindistan yada endonezya roma geçiş yapabilirmiyiz?
Eski telefonum Redmi note 2 prime modeliydi çağrı kaydedici kendinde vardı Note 8 telefonda yok çağrı kaydedici çok kullandığım bir uygulamaydı hindistan ve endonezya romunda çağrı kaydedici varmış.
Son zamanlarda herhangi bir telefona rom atmadım ota twrp flash ne anlama geliyor bilmiyorum
7-8 sene önce birkaç telefona rom attım ama o zamandan beri hiç yapmadım

CraweL

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Osman
Cihazım
Note 8 Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
461
Ustam Kilidi açmadan garantiden çıkmadan global romdan hindistan yada endonezya roma geçiş yapabilirmiyiz?
Eski telefonum Redmi note 2 prime modeliydi çağrı kaydedici kendinde vardı Note 8 telefonda yok çağrı kaydedici çok kullandığım bir uygulamaydı hindistan ve endonezya romunda çağrı kaydedici varmış.
Son zamanlarda herhangi bir telefona rom atmadım ota twrp flash ne anlama geliyor bilmiyorum
7-8 sene önce birkaç telefona rom attım ama o zamandan beri hiç yapmadım
Merhaba hocam, XiaomiTool v2 ile Bootloader Kilidini açmadan resmi romlar arasında geçiş yapabilirsiniz.

hkermen

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Redmi note 2
Konular
0
Merhaba hocam, XiaomiTool v2 ile Bootloader Kilidini açmadan resmi romlar arasında geçiş yapabilirsiniz.
Teşekkürler ustam en kısa zamanda unlock olarak yükleyeceğim
Benim için çok önemliydi
Arama mesaj ve çağrı kaydediciyi kullanabileceğim

zafer3535

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ZAFER
Cihazım
REDMİ NOTE 8
Konular
0
Selam arkadaşlar
Note 8 global sürüm kullanıyorum
Görüşme esnasında kayıt özelliği yok,arama geldiğinde güç tuşuna basıyorum ekran kapanıyor 1 sn sonra tekrar arayan kişinin ekranına dönüyor
Başka bu sorunlar olmak üzere bunun gibi sorunlarım olduğu için rom değiştirmek istiyorum
Yukarıda belirttiğim sorunlarımı giderecek hemde batarya konusunda performanslı olması için hangi rom yükmeme gerekir

Üst Alt