MIUI 12 Redmi Note 8 Global Kararlı V12.0.2.0.QCOMIXM İndirme Bağlantısı

Skasakci

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Musrafa
Cihazım
Redmi note 8
Meslek
Öğrenci
Konular
63
Note 8 gittiği yere kadar. Ondan sonra gider iPhone alırım. Yeter hocam valla, bıktım usandım ya. Benim ömrüm cihaza en uygun romu aramakla mı geçecek? Yeter la.
Aynen vala hocam biktig yaww bende oneplusa gececem

Cihat.Ozkan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
cihat
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
4
Bu güncelleme bana niye gelmedi hala 11.0.12.0 :D

kadir0071

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
kadir
Cihazım
REDMİ NOTE 8
Konular
0
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Global Kararlı V12.0.2.0.QCOMIXM

Güncelleme Yöntemleri

1) OTA yolu ile yazılımın size ulaşmasını bekleyebilirsiniz.
2) Aşağıda bulunan Recovery indirme bağlantısı üzerinden zip uzantılı dosyayı indirip Twrp /Install menüsünden dosyayı göstererek yükleyebilirsiniz.
3) Cihazınızın Bootloader kilidi açık ise Fastboot indirme bağlantısı üzerinden ilgili dosyayı indirip Mi Flash yazılımı ile cihazınıza yükleyebilirsiniz.Mi Flash ile Redmi Note 8'e rom yüklemek için Rehber - Redmi Note 8 Mi Flash ile Global Rom nasıl yüklenir ? bu konuya bakabilirsiniz.
MiFlash 2016.04.01.0 64Bit

OTA İndirme Bağlantısı ;
Eklenecektir
Recovery İndirme Bağlantısı ;
Fastboot İndirme Bağlantısı ;
Eklenecektir
NOT: Yapılan işlemlerde oluşabilecek herhangi bir problemde sorumluluk size aittir.Ben veya Miui Türkiye asla sorumlu tutulamaz.
Önemli
Bootloader kilidi kapalı, normalde Çin cihazı olup Global yazılımı yüklenmiş "kayıtlı" diye satılan cihazların MIUI 12 sonrasında çoğunda "System has been destroyed" olayı olmuş, bu doğru. Bu olay MIUI 10'dan MIUI 11'e geçerken de oldu bu cihazlarda.

Fakat garantili / Çin cihazı olup bootloader kilidi açık olan cihazlar / gerçekten Global olup bootloader kitli olan cihazlarda (kayıtlı diye satılan cihazların %99'u Çin cihazıdır) sorun yok.

Sizin elinizde de bu tür cihaz varsa bootloader kilidini açıp sonra MIUI 12 güncellemesini yapın.
hocam recovery linkini yeniler misiniz ?

Üst Alt