Rom Redmi Note 8 Global Kararlı V11.0.9.0 PCOMIXM İndirme Bağlantısı

cenbir

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
cengiz
Cihazım
Redmi 9 Pro
Konular
2
önemli olan global romda bölgelerin gelmesi önce vardı sonra başka rom yükledik aynı sürümü kurduk fakat türkçe bölge çin olarak geliyor değişmiyor

romantik1986

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ibrahim
Cihazım
xiaomimi4
Konular
0
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Global Kararlı V11.0.9.0 PCOMIXM
Güncelleme Yöntemleri

1) OTA yolu ile yazılımın size ulaşmasını bekleyebilirsiniz.
2) Aşağıda bulunan Recovery indirme bağlantısı üzerinden zip uzantılı dosyayı indirip Twrp /Install menüsünden dosyayı göstererek yükleyebilirsiniz.
3) Cihazınızın Bootloader kilidi açık ise Fastboot indirme bağlantısı üzerinden ilgili dosyayı indirip MI Flash yazılımı ile cihazınıza yükleyebilirsiniz.Mi Flash ile Redmi Note 8'e rom yüklemek için Rehber - Redmi Note 8 Mi Flash ile Global Rom nasıl yüklenir ? bu konuya bakabilirsiniz.

MiFlash 2016.04.01.0 64Bit

OTA İndirme Bağlantısı ;
Recovery İndirme Bağlantısı ;
Fastboot İndirme Bağlantısı ;
NOT: Yapılan işlemlerde oluşabilecek herhangi bir problemde sorumluluk size aittir.Ben veya Miui Türkiye asla sorumlu tutulamaz.
Değişikliklernelerdir deneyen varmı arkadaşlar.

Gullu83

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Rom root
Cihazım
Redmi note 8
Meslek
Grafiker, Office
Konular
1
Ellerinize sağlık öncelikle bir önceki yazılım mevcut trwp ve root var trwp üzerinden sıfırlama yapmadan yuklersem sıkıntı olur mu IMEI kayıtlı cihaz çünkü bugünlerde kamera baglanilamiyor hatası alıyorum o yüzden bu güncelleme ile çözer miyim hocam?

teomanonal

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Teoman
Cihazım
Poco x6
Meslek
Memur
Konular
12
önemli olan global romda bölgelerin gelmesi önce vardı sonra başka rom yükledik aynı sürümü kurduk fakat türkçe bölge çin olarak geliyor değişmiyor
Custom romlardan global romlara geçişi ilgili romun, fastboot imajını Miflash ile yüklemezseniz bölge Türkiye olmuyor malesef, tecrübe ile sabittir...

musdi27

Yaşamaya çalışmak...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Mustafa
Cihazım
Xiaomi 13T
Meslek
Ofis Sorumlusu
Konular
189
Ellerinize sağlık öncelikle bir önceki yazılım mevcut trwp ve root var trwp üzerinden sıfırlama yapmadan yuklersem sıkıntı olur mu IMEI kayıtlı cihaz çünkü bugünlerde kamera baglanilamiyor hatası alıyorum o yüzden bu güncelleme ile çözer miyim hocam?
11.0.8.0 sürümü varsa ve otadan güncelleme geldiyse; indirip TWRP'den Install kısmından yükleyin, sırasında Magisk 20.4'ün zip dosyasını flaşlayın ve reboot system yapın.

Farklı bir stok romdaysanız (Hindistan veya Endonezya gibi) olmaz. Aynı stok romdaysanız sıkıntısız güncelleme yapabilirsiniz. Ancak Magisk'i kurmayı unutmayın.

Gullu83

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Rom root
Cihazım
Redmi note 8
Meslek
Grafiker, Office
Konular
1
11.0.8.0 sürümü varsa ve otadan güncelleme geldiyse; indirip TWRP'den Install kısmından yükleyin, sırasında Magisk 20.4'ün zip dosyasını flaşlayın ve reboot system yapın.

Farklı bir stok romdaysanız (Hindistan veya Endonezya gibi) olmaz. Aynı stok romdaysanız sıkıntısız güncelleme yapabilirsiniz. Ancak Magisk'i kurmayı unutmayın.
Valla hocam dün akşam üzeri güncelleme yaptım trwp üzerinden ama magisk flaş etmeyi unuttum tekrar trwp atmam lazım benim kamera da sorun var önceki akşamdan beri bağlanmıyor hatası veriyor güncelleme yapınca düzelir diye düşündüm ama düzelmedi trwp de gitti tekrar trwp kurup format data yapmamı söylediler hocam...

musdi27

Yaşamaya çalışmak...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Mustafa
Cihazım
Xiaomi 13T
Meslek
Ofis Sorumlusu
Konular
189
Valla hocam dün akşam üzeri güncelleme yaptım trwp üzerinden ama magisk flaş etmeyi unuttum tekrar trwp atmam lazım benim kamera da sorun var önceki akşamdan beri bağlanmıyor hatası veriyor güncelleme yapınca düzelir diye düşündüm ama düzelmedi trwp de gitti tekrar trwp kurup format data yapmamı söylediler hocam...
Format data fabrika ayarlarına sıfırlar romu. Belgelerinizi, fotoğraflarınızı yedekleyin. Olmazsa MiFlash ile stok romu yeniden kurun.

Gullu83

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Rom root
Cihazım
Redmi note 8
Meslek
Grafiker, Office
Konular
1
Format data fabrika ayarlarına sıfırlar romu. Belgelerinizi, fotoğraflarınızı yedekleyin. Olmazsa MiFlash ile stok romu yeniden kurun.
Onu biliyorum hocam tek merak ettiğim trwp ile format data yaparsam IMEI gider mi IMEI yefegim de var ama yine de onunla uğraşmak istemiyorum daha 3. Haftasında IMEI atilali şimdi de önceki akşamdan beri kamera baglanilamiyor hatası veriyor

musdi27

Yaşamaya çalışmak...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Mustafa
Cihazım
Xiaomi 13T
Meslek
Ofis Sorumlusu
Konular
189
Onu biliyorum hocam tek merak ettiğim trwp ile format data yaparsam IMEI gider mi IMEI yefegim de var ama yine de onunla uğraşmak istemiyorum daha 3. Haftasında IMEI atilali şimdi de önceki akşamdan beri kamera baglanilamiyor hatası veriyor
Telefonun içinden format atarsanız IMEI gider, TWRP üzerinden format atarsanız veya rom değiştirirseniz gitmez. Mi Flash ile rom yüklerseniz de gitmez (Clean all and Lock seçeneğini seçmediğiniz sürece).

Kameraya bağlanılamıyor sorunu genelde stok romda oluyor. Sonra rom değiştirseniz de devam ediyor. Mi Flash ile stok rom kurup sonrasında TWRP kurup EU roma geçin derim. Böylece sorun kalmaz. EU rom da güncelleme alıyor normal şekilde.

Üst Alt