Rom Redmi Note 8 Global Kararlı v11.0.8.0 PCOMIXM İndirme Bağlantısı

• Konbuyu başlatan CraweL
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 158
  • Görüntüleme 19K

Merdanov

﷽Aใhล๓dนใเใใลh﷽
Yönetici
Destek Ekibi
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Merdan
Cihazım
Poco F5
Meslek
Mekanik
Konular
146
Yani global romundaki gibi google kişileri ve mesjları kullanmıyor diyorsun
Aynen öyle hindistan ve Endonezya romunda google aramaya ve mesajlaşmaya yer yok :)
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Eğer bl kilidiniz açıksa twrp yüklüyse arama miui yapabilirsiniz ben global de yaptım arama kaydetme özelliği de var

Numan2094

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Numan
Cihazım
Poco x3 pro ;)
Konular
29
Aynen öyle hindistan ve Endonezya romunda google aramaya ve mesajlaşmaya yer yok :)

Eğer bl kilidiniz açıksa twrp yüklüyse arama miui yapabilirsiniz ben global de yaptım arama kaydetme özelliği de var
Yüklediğiniz hindistan romunu bir süre kullandıktan sonra %20 şarjı varken ekran süresini kullanım süresini atar mısınız bende ki global MIUI 10.3.5.0 romuyla karşılaştırmak istiyorum

Caner19

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Caner
Cihazım
Redmi note 8
Konular
6
Dün akşam 11 den 10 geri dönüş yaptığım kararlı Hint sürümü 10.3.3.0'a ait ekran görüntüleridir. İnşallah için kararmaz.angel~~
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Kurulumdan sonra wifi üzerinden tüm programları kurdum ve ayarlamaları yaptım bu süre içerisinde. Yani makine baya bi zorlandığı halde elde ettiğim ekran süresidir. Şu an stabil ve gayet akıcı bende. Böyle devam ederse eğer, konu özeti : 11 ile bataryaya resmen eziyet etmişiz.
(Ha bu arada 11 de ekran sürem maksimum aynı kullanım şartlarında 9 saat civarı idi bende. Görüntülerden bu romun ne kadar süre vereceğinin hesabını siz yapın artık...)

Ya birde ben gecebilsem delircem artik yemin ederim kafayi yicem, lanetli miu 11 ya her sürümü lanet miui11 in bakalim istemi verdim 6 güne açılacak banada yardimci olursunuz inşallah o gün beraberce benide 10 a taşırız ya :( su ekran sürene bir bak daha ilk gününden 3 saat küsür ekran süren ve sarjin daha %75 ortalama 12 saati rahat gececeksin gördünüz mu forum ahalisi miu11 ile 8 saat ekran süresi alanlar seviniyordunuz ya hani? Daha sürümü yeni kurmana ragmen harika sureyi aliyorsun suanda bile ya1 haftalik sarj dongusunden sonra 14-15 saat ekran sürelerine rahat rahat çıkarsınız hayirli olsun ulan duygulanir oldum su sürümü görünce bile ya :( gule gule kullanin hocam bende bir an önce kullanirim inşallah geçerimde

Yüklediğiniz hindistan romunu bir süre kullandıktan sonra %20 şarjı varken ekran süresini kullanım süresini atar mısınız bende ki global MIUI 10.3.5.0 romuyla karşılaştırmak istiyorum
Sende atsana hocam pil görüntülerini lütfen ne durumdasin? Bende global döneceğim yapabilirsek kilit açılınca inşallah

Numan2094

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Numan
Cihazım
Poco x3 pro ;)
Konular
29
Ya birde ben gecebilsem delircem artik yemin ederim kafayi yicem, lanetli miu 11 ya her sürümü lanet miui11 in bakalim istemi verdim 6 güne açılacak banada yardimci olursunuz inşallah o gün beraberce benide 10 a taşırız ya :( su ekran sürene bir bak daha ilk gününden 3 saat küsür ekran süren ve sarjin daha %75 ortalama 12 saati rahat gececeksin gördünüz mu forum ahalisi miu11 ile 8 saat ekran süresi alanlar seviniyordunuz ya hani? Daha sürümü yeni kurmana ragmen harika sureyi aliyorsun suanda bile ya1 haftalik sarj dongusunden sonra 14-15 saat ekran sürelerine rahat rahat çıkarsınız hayirli olsun ulan duygulanir oldum su sürümü görünce bile ya :( gule gule kullanin hocam bende bir an önce kullanirim inşallah geçerimde

Sende atsana hocam pil görüntülerini lütfen ne durumdasin? Bende global döneceğim yapabilirsek kilit açılınca inşallah
Bu da benim yukarıdaki arkadaşla ekran sürem aynı yalnız ben %98 de çektim şarjı yani %21 kullandım

teomanonal

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Teoman
Cihazım
Redmi Note 8
Meslek
Memur
Konular
9

caner kardeşim ben şu linkten =

hint 10.3.3.0 fastboot uyumlu romu indirdim (tgz uzanlılı olanı) ve,
şu linkteki= anlatıma göre kurulum yaptım.
Kurulum için "local official rom file" seçeneğinden yukarıdaki linkten indirdiğim .tgz uzantılı rom dosyasını (zipli olarak) gösterdim. Kalanını zaten program halletti.
Burda dikkat etmen gereke husus recovery değil, fatboot uyumlu dosyayı (.tgz uzantılı olanı) indirmek.
Zira .zip uzantılı olanı görmüyor bu program. Bu püf noktalarına dikkat et yaparsın sende inşallah kardeşim. Konuyu ekle, kilit açılınca kullanırsın. İyi forumlar...

Son düzenleme:

Merhabaaa

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
Xaimi niye 8
Konular
10
Arkadaşlar bir sorum olacaktı ben otomatik güncellemeden mıuı 11.0.8.0 kurdum fakat kurulurken %55 deyken telefon kapandı açıldı telefon hakkında baktığımda kurulmuş görünüyor ama bana göre 11.0.7.0 çok bi fark göremedim sanki acaba tam kurulum yapmamış mıdır bilgisi olan dönerse sevinirim teşekkürler.

Ekli dosyalar

• Screenshot_2020-04-02-22-51-13-903_com.android.settings.jpg
    Screenshot_2020-04-02-22-51-13-903_com.android.settings.jpg
    191,1 KB · Görüntüleme: 21

Caner19

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Caner
Cihazım
Redmi note 8
Konular
6
caner kardeşim ben şu linkten =

hint 10.3.3.0 fastboot uyumlu romu indirdim (tgz uzanlılı olanı) ve,
şu linkteki=
anlatıma göre kurulum yaptım.
Kurulum için "local official rom file" seçeneğinden yukarıdaki linkten indirdiğim .tgz uzantılı rom dosyasını (zipli olarak) gösterdim. Kalanını zaten program halletti.
Burda dikkat etmen gereke husus recovery değil, fatboot uyumlu dosyayı (.tgz uzantılı olanı) indirmek.
Zira .zip uzantılı olanı görmüyor bu program. Bu püf noktalarına dikkat et yaparsın sende inşallah kardeşim. Konuyu ekle, kilit açılınca kullanırsın. İyi forumlar...

Bu da romun an itibariyle kısa video tanıtımı...

Ben global 10.3.5.0 indireyim diyorum cihazim PCOMIXM indirecegim fastboot sürümleri bu sürüm olmali sanırım? Kilidi açtığım gibi islemlere başlayacağım nelere dikkat edecegim? Kilit açıldığı gün telden mi hesabı acmicam sanirim? Direk fastboot alip mi flash araciligi ile indirdigimi tele aticam, bu attigin rehberde mitool programi cihazin tüm bilgilerini alıyor hocam sakat olabilir bence imei falan ugrastirabilir ilerleyen zamanlarda, hangi flashla atayim bende hepsi var 2019 sürümünden tutta 2016 sına kadar, puf nokta var mi dikkat etmem gereken? Daha önce cihazimi boyle perisan ettim pert oldu işte, anti rollback bu sefer baktim diğerinde bakmamistim 1 çıkıyor kisaca nelere dikkat etmeliyim sürümü düşürürken? Teşekkür ederim yardimlar için hocam 6 günü sabırsızlıkla bekliyorum valla ya kafam sürekli burda ne işe ne eve odaklanamiyorum çünkü cihazi elime aldığım anda direk gözümün gittigi yer sarj yuzdesi ve su mesaji yazarken 5 dakikadir forumdayim misal %89 dan %87 düştüğünü hizlica görüyorum, 10 da olsaydim 1 dişi dusurebilmek için cirpinirdim ah be ah neyse geçicez inşallah el birliğiyle 6 gün sonra ya

Arkadaşlar bir sorum olacaktı ben otomatik güncellemeden mıuı 11.0.8.0 kurdum fakat kurulurken %55 deyken telefon kapandı açıldı telefon hakkında baktığımda kurulmuş görünüyor ama bana göre 11.0.7.0 çok bi fark göremedim sanki acaba tam kurulum yapmamış mıdır bilgisi olan dönerse sevinirim teşekkürler.
Yaptigin sürümde zaten 07 ye göre bir fark bekleme 08 de sadece guvenlik yamasi atıldı herhangi bir değişiklik goremezsiniz, kurulumuda yapmissiniz sorunsuzca, 08 guncellemesi 186 mb falan birseydi sanirim bu yüzden format vs de atmanıza gerek yok küçük bir güncelleme olmasi lazim, genede cihazimda birsey yok atarim format derseniz atin ama cokda gerekli degil yani

maviada34

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ümit
Cihazım
Redmi Note 8
Meslek
Bilişim
Konular
3
CraweL hocam bu play protect sertifikalı değil diyor bende netflix kullanamıyorum hind romundayım tekrar bu global kendi romunu yüklesem sertifika olayı düzelir mi. Gsf vs kayıt yaptım açtım kapattım falan ama hala sertifikalı değil diyor. BL kilidini mi kapatmam gerek bu romla beraber

Üst Alt