Rom Redmi Note 8 Global Kararlı v11.0.8.0 PCOMIXM İndirme Bağlantısı

• Konbuyu başlatan CraweL
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 158
  • Görüntüleme 19K

teomanonal

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Teoman
Cihazım
Redmi Note 8
Meslek
Memur
Konular
9
Herkeste şarj güzel ama bende köyü nasıl düzeltebilirim acaba alttaki veriler dün gece
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Şuanki veri de alttaki gibi ama şu android sistemi canımı sıkmaya başladı ekran sürem şuan 3 saati geçti
O kullanıma normal. Telefon elinden hiç düşmemiş gibi :)
Benim anlamadığım, android sistemi miui 11 sürümlerinde %20-25 lerde iken miui 10 sürümünde, daha doğrusu benim kullandığım hint 10.3.3.0 sürümünde nasıl % 2-3 lerde olur ? Var bi çapan oğlu bu işte ama...

Caner19

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Caner
Cihazım
Redmi note 8
Konular
6
Arkadaşlar bu gün india 10.3.3.0 romuna geçtim temizce kurdum hard resetledim falan ama şarjım miui 11 den farki yok hala hizli düşüş var 3-5 sarj döngusunden sonra kendine gelir diye ümid ediyorum ya ne dersiniz? Ve bana acilen 13-14 saat ekran süresini hangi romla aldiniz aktarirsaniz ona geceyim bunda durum duzelmezse? Pil surelerimizi atalim lütfen ya???
Suan benim atacağım süreye aldanmayin sarjim %60 lardan falan kullandim rom hard resetti derken tam randiman değil bu günden sonra ortaya cikar benim performans degerli tam olarak
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

StreX

from past to future
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
iPhone 15
Konular
240
Arkadaşlar bu gün india 10.3.3.0 romuna geçtim temizce kurdum hard resetledim falan ama şarjım miui 11 den farki yok hala hizli düşüş var 3-5 sarj döngusunden sonra kendine gelir diye ümid ediyorum ya ne dersiniz? Ve bana acilen 13-14 saat ekran süresini hangi romla aldiniz aktarirsaniz ona geceyim bunda durum duzelmezse? Pil surelerimizi atalim lütfen ya???
Suan benim atacağım süreye aldanmayin sarjim %60 lardan falan kullandim rom hard resetti derken tam randiman değil bu günden sonra ortaya cikar benim performans degerli tam olarak
Pil kullanımı çok değişkendir pil sağlığı kullanım süresi kullanılan rom kullanılan uygulamalar arka plan uygulamaları cihazdan cihaza değişir aynı süreyi aynı romla farklı cihazda alamamanın sebebi budur 13-14 saatleri tam kullanımda her cihaz görmez bu birincisi hocam ikinci olarak kullandığın rom gayet pil süresi başarılı bir rom en az 10 saate yakın bir süreyi göreceğini düşünüyorum sorun olmaz ama 13-14 saat zor gibime geliyor ben çok saçma buluyorum bu pil muhabbetini de eu ya geçtim kafam rahat

Feroox01

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ferhat
Cihazım
redmi not 8
Konular
0
Android 10 sürümü alacak mı ?

Caner19

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Caner
Cihazım
Redmi note 8
Konular
6
Pil kullanımı çok değişkendir pil sağlığı kullanım süresi kullanılan rom kullanılan uygulamalar arka plan uygulamaları cihazdan cihaza değişir aynı süreyi aynı romla farklı cihazda alamamanın sebebi budur 13-14 saatleri tam kullanımda her cihaz görmez bu birincisi hocam ikinci olarak kullandığın rom gayet pil süresi başarılı bir rom en az 10 saate yakın bir süreyi göreceğini düşünüyorum sorun olmaz ama 13-14 saat zor gibime geliyor ben çok saçma buluyorum bu pil muhabbetini de eu ya geçtim kafam rahat
Hocam bu muhabbet sacma geliyor belki haklisinizda valla şöyle izah edeyim ilk redmi note 8 cihazimda pili bitiremiyordum telefona yapmadığım iskence kalmaz benim her türlü programdi oyundu falan ama bitmiyordu abi bir türlü surumude 10.3.5.0 diye hatırlıyorum global size su kadar izah edeyim %40 sarji bitirip sırf şarja takayim diye oturup 12 den sabahin 7 lerine kadar hic kapatmadan pugb oynadim %5 lere anca düşürmüştüm valla ve gene %100 sarjla gün içinde en az 5 saat pugb ve 2.3 saat youtube vs kurcalamama rağmen aksama sarj eve gelince daha %55 sen düşün hocam bu batarya neden bu kadar sorun oldu bende? 13 saate hangi romla ulaştınız siz?

StreX

from past to future
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
iPhone 15
Konular
240
Hocam bu muhabbet sacma geliyor belki haklisinizda valla şöyle izah edeyim ilk redmi note 8 cihazimda pili bitiremiyordum telefona yapmadığım iskence kalmaz benim her türlü programdi oyundu falan ama bitmiyordu abi bir türlü surumude 10.3.5.0 diye hatırlıyorum global size su kadar izah edeyim %40 sarji bitirip sırf şarja takayim diye oturup 12 den sabahin 7 lerine kadar hic kapatmadan pugb oynadim %5 lere anca düşürmüştüm valla ve gene %100 sarjla gün içinde en az 5 saat pugb ve 2.3 saat youtube vs kurcalamama rağmen aksama sarj eve gelince daha %55 sen düşün hocam bu batarya neden bu kadar sorun oldu bende? 13 saate hangi romla ulaştınız siz?
Hocam bataryayı çok yıpratıyorsunuz sanırım şarjda oyun oynuyor musunuz benim gördüğüm max süre 10 saat oldu bu arada

Android 10 sürümü alacak mı ?
Evet kesin olarak alacak

Caner19

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Caner
Cihazım
Redmi note 8
Konular
6
Hocam bataryayı çok yıpratıyorsunuz sanırım şarjda oyun oynuyor musunuz benim gördüğüm max süre 10 saat oldu bu arada

Evet kesin olarak alacak
Sarjda oynamıyorum dikkat ediyorum daha bu cihazimda 10 günlük sıfır garantili cihaz yıpratma yada yipranmasi söz konusu bile değil daha hocam dediğim süreleri ben ilk redmi note 8 cihazimda aliyordum valla o sureleri alipda simdi 8 saat yada 9 saat ekran süresine düşmek ne demek bunu ben yaşadığım için o yüzden büyük sorun oldu batarya olayı bende, ama bilmesem o dedigim süreleri görmemiş olsam ilk cihazim suanki bu redmi note 8 olsa 8 saatmis 9 saatmis farkina bile varmam önemsemezdimde yani, beni anlayabildiğinizi umuyorum

teomanonal

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Teoman
Cihazım
Redmi Note 8
Meslek
Memur
Konular
9
caner kardeşim, 10.3.3 hint ile 100 den 90 a 2 saatta falan düşüyor bende. daha sonrasında ise her 10 birim bataryada 1 saati falan görüyorum. Strex hocamın dediği gibi bataryaya çok da takılma bence, stabilite ve arayüz de önemli değil mi? Bu arada hayırlı olsun yeni romun. Deneyerek en iyisini bul derim kendin için. Canını da sıkma böyle basit şeylere. Rn8 senin kulun olsun, sen onun değil ... angel~~

Caner19

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Caner
Cihazım
Redmi note 8
Konular
6
caner kardeşim, 10.3.3 hint ile 100 den 90 a 2 saatta falan düşüyor bende. daha sonrasında ise her 10 birim bataryada 1 saati falan görüyorum. Strex hocamın dediği gibi bataryaya çok da takılma bence, stabilite ve arayüz de önemli değil mi? Bu arada hayırlı olsun yeni romun. Deneyerek en iyisini bul derim kendin için. Canını da sıkma böyle basit şeylere. Rn8 senin kulun olsun, sen onun değil ... angel~~
Adamsin hocam yansın bu saatten sonra tada :) rahatladim valla takmicam artık yeter daaa :)

StreX

from past to future
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
iPhone 15
Konular
240
Şu yorumun alnı olsa da öpsem ne güzel özetlemiş hocam

Üst Alt