Rehber Redmi Note 8 Fastboot Modda Kalanlar İçeri

memososisi

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alp
Cihazım
Xiaomi Redmi 5+
Konular
6
Hayır,cihazı kendisine göndereceksiniz ücreti ile tamirini yapacak
ama ben diyarbakırdayım ve babam beni keser, ben test point method ile çin stabil romu 10.2.2 yüklesem bu romu xiaomi redmi 5 plus için nereden bulabilirim
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Download MIUI 11.0.2.0 CHINA Stable ROM
  • Download MIUI 11.0.2.0 Fastboat ROM: indiriyorum bu siteden doğru mduur hocam
  • ayrıca hard brick oldu ya, arkasını açıp telefonu okuyor mu onu test edip kurabilir miyim

Hayır,cihazı kendisine göndereceksiniz ücreti ile onarımını yapacak
hocam siz hiç beni uyarmadınız ki, chinese mi global mi olduğunu kontrol edin diye :( ya da lock'u asla açma diye en başında :(

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
ama ben diyarbakırdayım ve babam beni keser, ben test point method ile çin stabil romu 10.2.2 yüklesem bu romu xiaomi redmi 5 plus için nereden bulabilirim

Download MIUI 11.0.2.0 CHINA Stable ROM
  • Download MIUI 11.0.2.0 Fastboat ROM: indiriyorum bu siteden doğru mduur hocam
  • ayrıca hard brick oldu ya, arkasını açıp telefonu okuyor mu onu test edip kurabilir miyim

hocam siz hiç beni uyarmadınız ki, chinese mi global mi olduğunu kontrol edin diye :( ya da lock'u asla açma diye en başında :(
Eğer cihazınız profilinzide yazdığınız gibi Redmi 5 Plus modeli ise aşağıdaki rehberi kullanarak onarımı gerçekleştirebilirsiniz.

Fakat şu an Redmi Note 8 konusuna yazıyorsunuz. Eğer cihazınız Redmi Note 8 ise maalesef ücretli onarım yaptırmanız gerekli.

Merhabaaa

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
Xaimi niye 8
Konular
10
Elinize sağlık Strex hocam...benim bir sorum olacaktı örnek cihaz çöktü TRWP işlerinden pek anlamıyorum.trwp bir tarafa koyalım..cihaz faastboot moduna geçiyor ama cihaz açılmıyor..USB hata ayıklama kapalıyken mi flash ile tekrar kurabiliyor muyuz global romu ? Teşekkürler Saygılar..

StreX

from past to future
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
iPhone 15
Konular
240
Elinize sağlık Strex hocam...benim bir sorum olacaktı örnek cihaz çöktü TRWP işlerinden pek anlamıyorum.trwp bir tarafa koyalım..cihaz faastboot moduna geçiyor ama cihaz açılmıyor..USB hata ayıklama kapalıyken mi flash ile tekrar kurabiliyor muyuz global romu ? Teşekkürler Saygılar..
Evet kurabilirsiniz,rica ederim.

Merhabaaa

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
Xaimi niye 8
Konular
10
Ooo bu iyi oldu araştırmaya devam.. teşekkürler bilgiler için..bu ilk Xiaomi cihazım daha önce LG G4 cihazim arada dağlar kadar fark var bu nasıl bir cihazmis böyle hergun yeni birşey öğreniyorum ama bitmiyor :) çok fazla özelliği var..kendime yıllarca LG de boşuna eziyet etmişim :) jarz cihazı yanımdan ayrilmiyordu LG de Çok müthiş bir cihazmiş bu Xiaomi ler :)

memososisi

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alp
Cihazım
Xiaomi Redmi 5+
Konular
6
Eğer cihazınız profilinzide yazdığınız gibi Redmi 5 Plus modeli ise aşağıdaki rehberi kullanarak onarımı gerçekleştirebilirsiniz.

Fakat şu an Redmi Note 8 konusuna yazıyorsunuz. Eğer cihazınız Redmi Note 8 ise maalesef ücretli onarım yaptırmanız gerekli.
hocam yok. Benimk, Redmi 5 Plus. Ama ya içerideki malzemeleri tekrar takamazsam...

şu an yapmam gerekenunlock ettirmek. Lütfen yardımcı olun. İlla içini mi açacağım :(

StreX

from past to future
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
iPhone 15
Konular
240
hocam yok. Benimk, Redmi 5 Plus. Ama ya içerideki malzemeleri tekrar takamazsam...
şu an yapmam gerekenunlock ettirmek. Lütfen yardımcı olun. İlla içini mi açacağım :(
cantara hocamın belirtti konuyu inceleyip yapabilirsiniz ya da Zenex hocama göndermeniz gerekiyor hocam,başka türlü olmaz maalesef.

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426

Çok zor bir işlem değil ancak tecrübeniz yoksa bir uzmana göstermeniz daha uygun olabilir.

Daha önce de belirttiğim gibi bu konu Redmi Note 8 model cihazlara ait. Eğer farklı sorunuz veya sorununuz varsa ilgili forum bölümünde yeni konu açarak veya ilgili konular altına mesaj yazarak belirtiniz.

Mesajları okuduğunuzda lütfen belirtin ki StreX hocam konu içerisindeki konu ile ilgili olmayan mesajları kaldırsın, sizden sonra konuyu okuyacak arkadaşlarımız yanlış yönlendirilmiş olmasınlar.

memososisi

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alp
Cihazım
Xiaomi Redmi 5+
Konular
6
cantara hocamın belirtti konuyu inceleyip yapabilirsiniz ya da Zenex hocama göndermeniz gerekiyor hocam,başka türlü olmaz maalesef.
Çok zor bir işlem değil ancak tecrübeniz yoksa bir uzmana göstermeniz daha uygun olabilir.

Daha önce de belirttiğim gibi bu konu Redmi Note 8 model cihazlara ait. Eğer farklı sorunuz veya sorununuz varsa ilgili forum bölümünde yeni konu açarak veya ilgili konular altına mesaj yazarak belirtiniz.

Mesajları okuduğunuzda lütfen belirtin ki StreX hocam konu içerisindeki konu ile ilgili olmayan mesajları kaldırsın, sizden sonra konuyu okuyacak arkadaşlarımız yanlış yönlendirilmiş olmasınlar.
tamamdır çok pardon

i.am.ulas

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Adım
Cihazım
Xiaomi Mi6
Meslek
Mühendis
Konular
2
Hocam, Mi Flash Tool ile fastboot rom flashlarken yarıda kesildi. Reboot edip duruyor. Fastboot'a giriyorum ama bu defa da bilgisayar görmüyor. Bootloader kilidi açık cihaz. Ne tür adımlar izlemeliyim?

Üst Alt