Sohbet Redmi Note 8 Ekran Süresi Ve Paylaşımları

Numan2094

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Numan
Cihazım
Poco x3 pro ;)
Konular
29
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Sevgili kullanıcılarımız Redmi Note 8 kullanıcıları için ekran süresini paylaşmak adına bu konuyu açıyorum.Bu konu altında yorumlarınızı paylaşabilirsiniz.
Ekran görüntüsü altına rom ve sürüm bilgisini eklemeyi de unutmayalım.
Ek olarak Ekran süresi,cihazdan cihaza,baz istasyonunun yakınlık ve uzaklığına,ve pil ömrüne göre değişiklik gösterebilir.

Moderatör tarafında düzenlendi:

StreX

from past to future
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
iPhone 15
Konular
240
Arkadaşlar öncelikle iyi akşamlar.Şuan survivor izlerken şarj yüzdem de artık azalmışken size ekran süremi atmak istedim.Öncelikle romumu size gösteriyim.

Gördüğünüz gibi miui Global 10.3.5.0.Neden bu romu tercih ediyorum onu da söyliyim daha önceden miui 11 e geçmiştim dilim yandı güncellemeler yaptım ekran sürelerim düştü o yüzden bende miui 10 daki en eski telefonla birlikte gelen rom dönüş sağladım.Çünkü şuna inanıyorum ki bu telefonla gelen işlemci,ram vs olsun hangi romla test edilip piyasaya sürülüyorsa o romda daha iyi dereceler alacağını düşünüyorum.Bu da şuana kadar telefona yaptığım bütün güncellemeri geriye aldığımın kanıtı ve halâ daha güncelleme yapmayı düşünmüyorum.

Ve çok fazla uzatmadan ekran sürelerimi sizlere sunuyorum.Bu kullanım değerlerinde oyun,sosyal medyalar,wifi,mobil veri hepsi kullanılmıştır.

Bu da şarj yüzdem

Ve son olarakta sizle bir uygulama paylaşmak isterim.Xiaomi şirketinin kendisinin geliştirdiği bir uygulama.Adı da shine music.Program içinden YouTube izleyebiliyorsunuz hatta arka planda instagram Twitter gibi sosyal medyalarda takılırken arka planda izleyebiliyorsunuz hatta ve hatta ekranı kilitleyip YouTube dan şarkı dinleyebiliyorsunuz.Bu da linki
Hocam rom başarılı,ancak sırf ekran süresi için eski rom kullanmak bana pek doğru gelmiyor ne yalan söyleyim.Rom linki var mıdır konuya ekleyebilirsiniz yüklemek isteyenler için.

Merhabaaa

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
Xaimi niye 8
Konular
10
Çok iyi ustad...buda benim süre şimdilik bakalım sonrası nasıl olacak .

Ekli dosyalar

• Screenshot_2020-04-26-00-15-59-579_com.miui.securitycenter.jpg
    Screenshot_2020-04-26-00-15-59-579_com.miui.securitycenter.jpg
    280 KB · Görüntüleme: 731
  • Screenshot_2020-04-26-00-16-05-789_com.miui.securitycenter.jpg
    Screenshot_2020-04-26-00-16-05-789_com.miui.securitycenter.jpg
    118,1 KB · Görüntüleme: 758

cesurtr

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Rıdvan
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
25
13 saat ekran süresi aşırı iyi bir durum hocam maşallah ama benim takıntım var illa son sürümü kullanmam gerekiyormus gibi hissediyorum o yüzden eu stabile geçtim sizinki kadar olmasa da ben de ekran süresinden memnunum

StreX

from past to future
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
iPhone 15
Konular
240
13 saat ekran süresi aşırı iyi bir durum hocam maşallah ama benim takıntım var illa son sürümü kullanmam gerekiyormus gibi hissediyorum o yüzden eu stabile geçtim sizinki kadar olmasa da ben de ekran süresinden memnunum
hocam hem yenilik hem ekran süresi istiyorsanız MiRoom stabil öneririm

Numan2094

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Numan
Cihazım
Poco x3 pro ;)
Konular
29
Hocam rom başarılı,ancak sırf ekran süresi için eski rom kullanmak bana pek doğru gelmiyor ne yalan söyleyim.Rom linki var mıdır konuya ekleyebilirsiniz yüklemek isteyenler için.
Valla hocam hangi siteden yüklediğimi hatırlamıyorum unuttum ama bildiğim kadarıyla burda bir arkadaş romlarla ilgili site paylaşmıştı ordan indirmiştim galiba
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Siz bilirsiniz hocam ama eski sürüm bana o kadar da kötü gelmedi yeni sürümde 8 saat süre alacağıma eski sürümde 5-6 saat daha fazla süre almayı yeğlerim

Çok iyi ustad...buda benim süre şimdilik bakalım sonrası nasıl olacak .
Ovvv çok iyi bir süre bakalım bu performansı %15 e kadar koruyabilecek mi ? %15 de tekrardan ekran süreni atar mısın buraya merak ediyorum

Merhabaaa

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
Xaimi niye 8
Konular
10
Valla hocam hangi siteden yüklediğimi hatırlamıyorum unuttum ama bildiğim kadarıyla burda bir arkadaş romlarla ilgili site paylaşmıştı ordan indirmiştim galiba

Siz bilirsiniz hocam ama eski sürüm bana o kadar da kötü gelmedi yeni sürümde 8 saat süre alacağıma eski sürümde 5-6 saat daha fazla süre almayı yeğlerim

Ovvv çok iyi bir süre bakalım bu performansı %15 e kadar koruyabilecek mi ? %15 de tekrardan ekran süreni atar mısın buraya merak ediyorum
Bakkalim hocam bende merak ediyorum mıuı 11.0.8.0 global sürüm. Formda görmüştüm biri %50 ile 7 saat ekran süresi almıştı.note 8 ile

Numan2094

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Numan
Cihazım
Poco x3 pro ;)
Konular
29
Bakkalim hocam bende merak ediyorum mıuı 11.0.8.0 global sürüm. Formda görmüştüm biri %50 ile 7 saat ekran süresi almıştı.note 8 ile
Tamam kardeşim ekran sürelerini bekliyorum

Mesut Aktaş

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mesut
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
1
Normal kullanım için gayet güzel bir cihazdır, müthiş oyun performansı müthiş batarya performansı bu cihazdan beklemek yanlış bir davranış.

Ekli dosyalar

• Screenshot_2020-04-25-12-29-05-168_com.miui.securitycenter.jpg
    Screenshot_2020-04-25-12-29-05-168_com.miui.securitycenter.jpg
    100,8 KB · Görüntüleme: 691
  • Screenshot_2020-04-25-12-29-01-632_com.miui.securitycenter.jpg
    Screenshot_2020-04-25-12-29-01-632_com.miui.securitycenter.jpg
    264,2 KB · Görüntüleme: 514
Üst Alt