Sohbet Redmi Note 8 Ekran Süresi Ve Paylaşımları

musdi27

Yaşamaya çalışmak...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Mustafa
Cihazım
Xiaomi 13T
Meslek
Ofis Sorumlusu
Konular
189

vtechno

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kutay
Cihazım
Redmi Note8
Konular
6
Anladım hocam. Bu sorun kernel yüklemeden önce de vardı. Hep böyle yani.
Benim de dikkatimi çekmişti. Daha çok masadaki bir şeyi çekerken yani telefonu yere paralel tutup bir şey çekerken oryantasyon tam ayarlıyamıyor ama telefon duvara karşı paralel veya çapraz iken çekim yaptığımda hiç sorun yok. Malesef böyle saçma şeyi var.
Ben de ders notu felan fotoğrafı çektiğimde Hep sorun yaşıyordum bununla artık alıştım.
Yok hayir dedigim sey telefon yere bakarken oryantasyon yapip yapamamasi degil. Videoyu dik cekseydim de böyle oluyor ryzen kernelde. Stock kerneldeyim ve bir sorun olmuyor. İşin tuhaf tarafi yanlış yönde çekilmiş fotolar rom değistirince yada farkli bir uygulama ile (mesela es file explorer gibi) fotara bakınca düzelmesi.

Redmi Note 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

tahacld

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
taha
Cihazım
RN8
Konular
2
Yok hayir dedigim sey telefon yere bakarken oryantasyon yapip yapamamasi degil. Videoyu dik cekseydim de böyle oluyor ryzen kernelde. Stock kerneldeyim ve bir sorun olmuyor. İşin tuhaf tarafi yanlış yönde çekilmiş fotolar rom değistirince yada farkli bir uygulama ile (mesela es file explorer gibi) fotara bakınca düzelmesi.

Redmi Note 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Hmm. Ben de dik çekince sorun olmuyor. Değişik.

Numan2094

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Numan
Cihazım
Poco x3 pro ;)
Konular
29
Arkadaşlar kullandığınız cihaz rn8.Orta seviyesinin giriş cihazı.Sd 665 günü çıkartabilen bir işlemci.Ama bu cihaz için miui arayüzü sınıfta kalıyor kimse kusura bakmasın.Çünkü arasında stabillik yok.Miui arayüzünde 10 tane uygulama açın uygulama aralarında geçiş yapın ne stabilliği ne akışkanlığı kalıyor kasılmalar oluyor.Birde aosp kullanın hızı,seriliği çok iyi.Açın ne kadar uygulama varsa uygulamalar arasında geçiş yapın bir tane tekleme olmaz.Miui arayüzü orta segmentli telefonlar ve üstü için biçilmiş kaftan ama sd 665 gibi orta segmentin giriş seviyesinde olan sd 660 dan bile cpu düşük olan bir işlemci için kesinlikle uygun bir arayüzü değil.Aosp romla ne kazanırsınız instagrama yüklediğiniz fotoğraflar daha kaliteli yüklenir,hız kazanırsınız, ekran süresi zaten mükemmel başka ne istersiniz ki.

MUR55

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
11
Teşekkürler. Rica etsem, müsait bir zamanınızda örnek bir video paylaşma şansınız var mı? Instagram'dan hikâye paylaşınca galeriye de kaydolur. Mümkünse Instagram kamerasından çekim olursa harika olur.
Gün içerisinde birkaç deneme yapıp videoyu paylaşırım

MUR55

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
11
Terminal uygulamasıyla animasyonları 0.25 hızına çektim hocam ben. Çok daha akıcı çalışıyor parmak izi de. Bir de AOSP'lerde fark ettiğim bir durum var: parmak izini kullandıkça hızlanıyor açılma süresi.
Hocam parmak izi konusunda size katılıyorum bende öyle bir izlenim sezdim kullandıkça daha hızlı okuyor parmak izini

Metin

(:
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin Çınar
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
131
Üstteki 3 saat neyi ifade eder, alttaki 30 dk neyi ifade eder? Ben 1 saat 46 dk oynadım ama orada bunu göstermiyor..
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

MUR55

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
11
Teşekkürler. Rica etsem, müsait bir zamanınızda örnek bir video paylaşma şansınız var mı? Instagram'dan hikâye paylaşınca galeriye de kaydolur. Mümkünse Instagram kamerasından çekim olursa harika olur.
Video konusunda hâlâ ios un yanına yaklaşamaz MIUI da hiç hikaye de video çekmediğim için farkı bilemiyorum

musdi27

Yaşamaya çalışmak...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Mustafa
Cihazım
Xiaomi 13T
Meslek
Ofis Sorumlusu
Konular
189
Video konusunda hâlâ ios un yanına yaklaşamaz MIUI da hiç hikaye de video çekmediğim için farkı bilemiyorum
MIUI'ın yaklaşması gerekmiyor hocam, Instagram'ın yaklaştırması gerekiyor. Onlar optimize etmediği sürece boş. :)

Sırf bu dandik optimizasyon yüzünden fotoğraflı hikayelere gif, müzik, çıkartma eklemiyorum. Herhangi bir şey eklediğim an kaliteyi dibe çekiyor Instagram.

tahacld

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
taha
Cihazım
RN8
Konular
2
Bence sırf ünlüler ios kullansın diye o mevzu. iPhone instagtama para basmıştır android uygulamasının kalitesiz foto koyması için.

Üst Alt