Mod Redmi Note 8 Dolby Audio Moto G8 Plus Edition Android 10

ProYasinn

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yasin
Cihazım
Xiaomi 13
Meslek
Öğrenci
Konular
61
Hocam şu an bu Dolby modülü bende yüklü. Sinir narsil modülünü de kullanmak istiyorum bu modülle beraber nasıl bir yükleme yapmalıyız siz nasıl yaptınız. Sırası falan varmı yani yuklemenin.
Evet beraber kullanmak isteyenler için belli bir kurulum sırası var (Ek:3) . Bu kurulumdan sonra ek bir şey gerekmiyor eu stabilde sorunsuz kullanıyorum .

Bilmeyenler için : Ainur narsil ilk kurulumda sistem hafızası içine kullanıcıların elle değişiklik yapabilmesine olanak tanıyan bir text oluşturuyor . Orada isteğe bağlı bazı ayarları kullanıcılar değiştirebiliyor . Onu kullanmak için benim text i (Hiç text ile uğraşmadan kurarsanızda dahili hafıza içinde daha önce oluşturulmadıysa kendisi text otomatik oluşturuyor ama sonrası text te değişiklik yapmak isterseniz yaptığınız değişikliklerin uygulanması için narsil modülünü kaldırip tekrar yüklemek gerekiyor .) dahili hafıza içine atın . Text düzenleyici herhangi bir araç ile ek kullanmak istediğiniz özellikleri her yazının altında (Ek:1) gibi alan oluyor oraya true yazarsanız kurulumda o özelliği kendisine ekler orası boş olanlar bu ayar kapalı demektir true ile açmış oluyoruz . Ancak hz bit ayarında true şeklinde yazılmaz oraya üstte verilen değerlerden aynı olacak tarzda siz nasıl olsun istiyorsanız ona göre üstteki açıklamasına uygun tarzda yazmalısınız (Ek:2) . Bunlar isteğe bağlı ayarlar tabi isterseniz hiç kullanmayın bunun hakkında bilgisi olmayanların belki işine yarar diye yazdım .

( )

Düzenlendi.

Ekli dosyalar

• IMG_20201215_081829.jpg
    IMG_20201215_081829.jpg
    302,5 KB · Görüntüleme: 51
  • IMG_20201215_082157.jpg
    IMG_20201215_082157.jpg
    415,3 KB · Görüntüleme: 46
  • IMG_20210103_114532.jpg
    IMG_20210103_114532.jpg
    555 KB · Görüntüleme: 22
Son düzenleme:

Sahund19

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Özkan
Cihazım
Xiaomi Mi8 Lite
Meslek
Yüksek Lisans Öğr.
Konular
27
Evet beraber kullanmak isteyenler için belli bir kurulum sırası var (Ek:1) . Bu kurulumdan sonra ek bir şey gerekmiyor eu stabilde sorunsuz kullanıyorum .

Bilmeyenler için : Ainur narsil ilk kurulumda sistem hafızası içine kullanıcıların elle değişiklik yapabilmesine olanak tanıyan bir text oluşturuyor . Orada isteğe bağlı bazı ayarları kullanıcılar değiştirebiliyor . Onu kullanmak için benim text i (Hiç text ile uğraşmadan kurarsanızda dahili hafıza içinde daha önce oluşturulmadıysa kendisi text otomatik oluşturuyor ama sonrası text te değişiklik yapmak isterseniz yaptığınız değişikliklerin uygulanması için narsil modülünü kaldırip tekrar yüklemek gerekiyor .) dahili hafıza içine atın . Text düzenleyici herhangi bir araç ile ek kullanmak istediğiniz özellikleri her yazının altında (Ek:2) gibi alan oluyor oraya true yazarsanız kurulumda o özelliği kendisine ekler orası boş olanlar bu ayar kapalı demektir true ile açmış oluyoruz . Ancak hz bit ayarında true şeklinde yazılmaz oraya üstte verilen değerlerden aynı olacak tarzda siz nasıl olsun istiyorsanız ona göre üstteki açıklamasına uygun tarzda yazmalısınız (Ek:3) . Bunlar isteğe bağlı ayarlar tabi isterseniz hiç kullanmayın bunun hakkında bilgisi olmayanların belki işine yarar diye yazdım . Son olarak çarpı işarediklerimi kullanmanızı önermem ya dolby ya da sistemde sorunlar çıkarabiliyor onun dışındakiler kullanılabilir .

( )
Çok teşekkürler hocam ilk fırsatta deneyeceğim. Bilmeyenler için yararlı olmuş.

canersaglamw

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Caner Sağlam
Cihazım
Redmi Note 8
Meslek
Sanayi Dalgıcı
Konular
3
Senin kadar bende bu konuda takıntılıyım . Bakmadığım modul kalmadı gibi . İyi ses kalitesi istiyorsan önce cihazda yığılı olan çöp xiaomi ses yazılımını temizlemen gerek . Sadece üstüne dolby kurduysan yetersiz. Bunun için bu grupda çok bilinmeyen ama grup dışında popüler olan ainur narsil kullanmalısın + bazı ek ayarlamalar ve bu dolby ile efsane oluyor öneririm
Cihazdaki ses dosyalarını nasıl silebilirim acaba pek fazla bilgim yokta. Birde Ainur Narsil adlı modülü nereden yükleyebilirim ?

by king

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
İsmail
Cihazım
GM Discover
Konular
0
hocam efso modül ama android 11 de çalışmıyor yeni güncelleme varmı bi bakarmısınız ve geliştircinin adı veya linki felan varmı?

Formenos

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mert
Cihazım
Note 9 Pro
Konular
14
Redmi note 9 pro için olur mu

Üst Alt