Mod Redmi Note 8 Dolby Audio Moto G8 Plus Edition Android 10

ProYasinn

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yasin
Cihazım
Xiaomi 13
Meslek
Öğrenci
Konular
61
Bende romdan kaynaklı ainur narsil ile ddp çakışiyordu yeni dolby arayışına girmiştim.Bunu gördüm yükledim uyumlu çalışıyorlar . Ddp nin akıllı ekolayzır ayarı kötüydü iyi ses için manuel ayar gerekiyordu bunun akıllı ayarı iyi çalışıyor sevindim . Post için sağol

ProYasinn

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yasin
Cihazım
Xiaomi 13
Meslek
Öğrenci
Konular
61
Selinux permisse ve acdb gerektirmeyen diğer sürümlerinide denedim . Ancak pek iyi değiller bence . Bana göre dolby sürümleri içinde akıllı ekolayzırı en düzgün çalışan sürüm bu

Eyüp Batuhan

M.K. Atatürk
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eyüp Batuhan
Cihazım
Mi 10T
Konular
80
Selinux permisse ve acdb gerektirmeyen diğer sürümlerinide denedim . Ancak pek iyi değiller bence . Bana göre dolby sürümleri içinde akıllı ekolayzırı en düzgün çalışan sürüm bu
Öyle hocam, ben de test ettim.

ProYasinn

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yasin
Cihazım
Xiaomi 13
Meslek
Öğrenci
Konular
61
Ama size demeyi unuttuğum bir şey var . Bu modülünün geliştiricisine ulaşıp sordum. Acdb modülü zaten aml görevi görüyormuş . İkisini birlikte kullanmak ses kalitesini kötüleştirebilir veya sesde çatışma yaşatabilirmiş. Bende bluetooth kulaklıkta bazen ses bozuluyordu nedeni buymuş . Aml yi kaldırdım artık sorunsuz çalışıyor . Sizinde haberiniz olsun aml gerekmiyor anlayacağınız.

Arkadaşlar ben bu modelin sahibini reiryuki sanıyordum . Benzer modülleri kendiside yapıyor ama onun değilmiş sahibi guitar heroymuş bu yüzden acdb ve aml yi beraber kullanın . Yanlış bilgilendirme yaptığım için özür dilerim

Düzenlendi.

Son düzenleme:

Sahund19

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Özkan
Cihazım
Xiaomi Mi8 Lite
Meslek
Yüksek Lisans Öğr.
Konular
27
Ama size demeyi unuttuğum bir şey var . Bu modülünün geliştiricisine ulaşıp sordum. Acdb modülü zaten aml görevi görüyormuş . İkisini birlikte kullanmak ses kalitesini kötüleştirebilir veya sesde çatışma yaşatabilirmiş. Bende bluetooth kulaklıkta bazen ses bozuluyordu nedeni buymuş . Aml yi kaldırdım artık sorunsuz çalışıyor . Sizinde haberiniz olsun aml gerekmiyor anlayacağınız.
Bu modülde ses seviyelendirici açınca sistem sesi falan da çok iyi yükseliyor o çok guzel de en kısıktayken bile ses çok fazla çıkıyor onun bir çözümünü biliyor musunuz hocam ?

ProYasinn

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yasin
Cihazım
Xiaomi 13
Meslek
Öğrenci
Konular
61
Bu modülde ses seviyelendirici açınca sistem sesi falan da çok iyi yükseliyor o çok guzel de en kısıktayken bile ses çok fazla çıkıyor onun bir çözümünü biliyor musunuz hocam ?
Ses seviyelendiriciyi kapalı tut sesi yükselten o . Amacı ses farkını yok etmek birde yükseltiyor tabi . Onun çözümü yok gibi

canersaglamw

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Caner Sağlam
Cihazım
Redmi Note 8
Meslek
Sanayi Dalgıcı
Konular
3
Ses konusunda çok takıntılı birisiyim. Dinlediğim müzikleri mümkün olduğunca FLAC kalitede indiriyorum kaliteli kulaklık kullanmaya çalışıyorum. Google Play'den poweramp adlı uygulamaya bile 18 ₺ kadar bayıldım. Keşke bu sayfayı görseymişim. Elinize emeğinize sağlık herkesin indirip bu zevki tatması gerek ses kalitesinde mükemmel değişimler var.

ProYasinn

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yasin
Cihazım
Xiaomi 13
Meslek
Öğrenci
Konular
61
Ses konusunda çok takıntılı birisiyim. Dinlediğim müzikleri mümkün olduğunca FLAC kalitede indiriyorum kaliteli kulaklık kullanmaya çalışıyorum. Google Play'den poweramp adlı uygulamaya bile 18 ₺ kadar bayıldım. Keşke bu sayfayı görseymişim. Elinize emeğinize sağlık herkesin indirip bu zevki tatması gerek ses kalitesinde mükemmel değişimler var.
Senin kadar bende bu konuda takıntılıyım . Bakmadığım modul kalmadı gibi . İyi ses kalitesi istiyorsan önce cihazda yığılı olan çöp xiaomi ses yazılımını temizlemen gerek . Sadece üstüne dolby kurduysan yetersiz. Bunun için bu grupda çok bilinmeyen ama grup dışında popüler olan ainur narsil kullanmalısın + bazı ek ayarlamalar ve bu dolby ile efsane oluyor öneririm

Sahund19

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Özkan
Cihazım
Xiaomi Mi8 Lite
Meslek
Yüksek Lisans Öğr.
Konular
27
Senin kadar bende bu konuda takıntılıyım . Bakmadığım modul kalmadı gibi . İyi ses kalitesi istiyorsan önce cihazda yığılı olan çöp xiaomi ses yazılımını temizlemen gerek . Sadece üstüne dolby kurduysan yetersiz. Bunun için bu grupda çok bilinmeyen ama grup dışında popüler olan ainur narsil kullanmalısın + bazı ek ayarlamalar ve bu dolby ile efsane oluyor öneririm
Hocam şu an bu Dolby modülü bende yüklü. Sinir narsil modülünü de kullanmak istiyorum bu modülle beraber nasıl bir yükleme yapmalıyız siz nasıl yaptınız. Sırası falan varmı yani yuklemenin.

canersaglamw

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Caner Sağlam
Cihazım
Redmi Note 8
Meslek
Sanayi Dalgıcı
Konular
3
Çok fazla bilgiye sahip değildim konu hakkında paylaşımınız için teşekkür ederim ən kısa sürede deneyip deneyimlerimi paylaşacağım.

Üst Alt