Çözüldü Redmi Note 8 Batarya Çabuk Bitme Sorunu Çözümü...

deniz_siyahi

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ghost
Cihazım
redmi note 8
Meslek
Telefon Bilgisayar
Konular
5
Benim şarj konusunda bir sorunum var şarj %90 Lara geldeiginde artık yavaşca şarj alıyor bunu nasıl halederiz
metin arkadaşımızın da dediği gibi bu normaldir yavaş alması.. orjinal şarj aleti mi kullanıyorsun..? Benim Redmi Note 8''de ekranın parlaklığını kısıtığımda hafif dalgalanma sorunu var.. özellikle karanlık bi odada dalgalanma çok belli oluyor.. sorunu çözemedim.. sizde de öyle mi..???

Skasakci

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Musrafa
Cihazım
Redmi note 8
Meslek
Öğrenci
Konular
63
metin arkadaşımızın da dediği gibi bu normaldir yavaş alması.. orjinal şarj aleti mi kullanıyorsun..? Benim Redmi Note 8''de ekranın parlaklığını kısıtığımda hafif dalgalanma sorunu var.. özellikle karanlık bi odada dalgalanma çok belli oluyor.. sorunu çözemedim.. sizde de öyle mi..???
Orjinal sarj kulaniyorum fakat dediğiniz gibi ekranda dalgalanmalar yok

cangonulacar

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Can
Cihazım
Redmi 6
Konular
22
Arkadaşlar MIUI 12 güncellemesi ile birlikte bi çok kişi şarjın hızlı bittiğinden şikayetçi... ŞİMDİ SİZLERE SORUNUN ÇÖZÜMÜNÜ ANLATACAM...
ayarlar'a geliyoruz, telefon hakkında'ya tıklıyoruz, sistem güncellemeye geliyoruz, şimdi burda sol en üstte 3 tane nokta var ona tıklayıp en son paketi indire tıklıyoruz ve indirmesini bekliyoruz.. indirildikten sonra cihazı yeniden başlatın....
ÖNEMLİ NOT: BU İŞLEMDE VERİLERİNİZ SİLİNMEYECEKTİR.....!!!!! DENENMİŞTİR...!!!!
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Arkadaşlar adam birşey denemiş başarılı sonuç çıkarmış ve bize paylaşmak istemiş. Denemiyorsaniz denemeyin arkadaş.

Lanetli

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
mehmet
Cihazım
note 8
Konular
0
arkadaşın anlattigi çözüm değil miu sürümü ile alakali bir olay
ben ustalardan sunu bekliyorum şu rom su sürüm mü yükleyin pil sorunu biter diye bir çok başlık bir çok yazi herkes bu soruyu soruyor herkes fikir söylüyor ama çözüm yok teli ilk aldigimda sarji 3 gün gidiyordu ne zaman güncelledim sorun başladı
ustalar sizden ricam xiomi redmi not 8 android sürüm xxxx room xxx yükleyin pil sorunuuz kalmaz diye bir başlık açıp tüm bu tip soru soranları buraya yönlerilse harika olur
saygılarımla

musdi27

Yaşamaya çalışmak...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Mustafa
Cihazım
Xiaomi 13T
Meslek
Ofis Sorumlusu
Konular
174
arkadaşın anlattigi çözüm değil miu sürümü ile alakali bir olay
ben ustalardan sunu bekliyorum şu rom su sürüm mü yükleyin pil sorunu biter diye bir çok başlık bir çok yazi herkes bu soruyu soruyor herkes fikir söylüyor ama çözüm yok teli ilk aldigimda sarji 3 gün gidiyordu ne zaman güncelledim sorun başladı
ustalar sizden ricam xiomi redmi not 8 android sürüm xxxx room xxx yükleyin pil sorunuuz kalmaz diye bir başlık açıp tüm bu tip soru soranları buraya yönlerilse harika olur
saygılarımla
Yönlendirsek de konuyu açarlar hep. Çünkü araştırma yapmadan açıyorlar konuyu genelde. Bu arkadaşın konusu için demiyorum, bir şey denemiş ve kendi sisteminde bir şeyleri çözmüş.

Pil için soranlara hep şunu diyorum:
MIUI 11 için MiRoom Beta 20.3.26, AOSP A10 için Arrow OS öneriyorum; MIUI 12 ve AOSP için henüz önerdiğim rom yok (AOSP romlar son zamanda pilde iyi olmaya başladı yine de).

Bunu yazsam da gelip bana son sürüm pili iyi olan yok mu diye soruyorlar. Ama durum şu ki: son sürüm istiyorsan piline bakmadan yükleyeceksin, pil istiyorsan son sürüm olup olmamasına bakmayacaksın. :D

Mi red

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Serdar
Cihazım
Not 8
Konular
4
bende tekrardan 12.0.3 güncellemeyi indiriyorum bakalım pil fark edecek mi redmi note 8 global sürüm
Kardeş 12.0.3.0 bankada geldi bazı şeyler ocakta düzeltildi falan yazıyor acaba denediniz mi sıkıntı varmı ? Bu sürümü indirmek istiyorum o yüzden sordum

aliveli78

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
ali
Cihazım
redmi note 8
Konular
8
Kardeş 12.0.3.0 bankada geldi bazı şeyler ocakta düzeltildi falan yazıyor acaba denediniz mi sıkıntı varmı ? Bu sürümü indirmek istiyorum o yüzden sordum
çok fazla bataryada düzelme yok

az biraz düzelmiş

eğer mıuı 11 kullanıyorsanız bende indirmeyin kullanın 11 sürümünü

Anonim149956

SilinenÜye
MIUI Sever
Konular
0
Ayarlar > Ekran > Karanlık Mod Ayarları > Yazi ve arka plan kontrastını otomatik ayarla gibi bir ayar olması lazım hocam. O ayari kapatın.

deniz_siyahi

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ghost
Cihazım
redmi note 8
Meslek
Telefon Bilgisayar
Konular
5
Ayarlar > Ekran > Karanlık Mod Ayarları > Yazi ve arka plan kontrastını otomatik ayarla gibi bir ayar olması lazım hocam. O ayari kapatın.
maalesef dostum bu ayar ile ilgili bi durum diğil ekran ile ilgili.. 2 gün önce de aynı sorunu arkadaşımda da gördüm ama o farkında diğildi ben söylemeyene kadar.. redmi note 8 de tek gördüm diğerlerine dikkat etmedim sadece parlaklık az iken böyle bi sorun var özellikle karanlık bi odada bu çok bnelli oluyor sanki böyle çok hafif kapanıp açılıyor ekran dalgalanma var.. hadi eski bi telefon desem o normal ama yeni bi telefonda böyle bi sorun beni şüpheye düşürdü.. daha 1 yıl bile olmadı alalı.. yere de düşmedi içini bile açmadım.. telefon daha sıfır..

Anonim149956

SilinenÜye
MIUI Sever
Konular
0
maalesef dostum bu ayar ile ilgili bi durum diğil ekran ile ilgili.. 2 gün önce de aynı sorunu arkadaşımda da gördüm ama o farkında diğildi ben söylemeyene kadar.. redmi note 8 de tek gördüm diğerlerine dikkat etmedim sadece parlaklık az iken böyle bi sorun var özellikle karanlık bi odada bu çok bnelli oluyor sanki böyle çok hafif kapanıp açılıyor ekran dalgalanma var.. hadi eski bi telefon desem o normal ama yeni bi telefonda böyle bi sorun beni şüpheye düşürdü.. daha 1 yıl bile olmadı alalı.. yere de düşmedi içini bile açmadım.. telefon daha sıfır..
Denediniz mi ayarı kapatmayı?

Üst Alt