Çözüldü Redmi Note 8 Batarya Çabuk Bitme Sorunu Çözümü...

deniz_siyahi

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ghost
Cihazım
redmi note 8
Meslek
Telefon Bilgisayar
Konular
5
Arkadaşlar MIUI 12 güncellemesi ile birlikte bi çok kişi şarjın hızlı bittiğinden şikayetçi... ŞİMDİ SİZLERE SORUNUN ÇÖZÜMÜNÜ ANLATACAM...
ayarlar'a geliyoruz, telefon hakkında'ya tıklıyoruz, sistem güncellemeye geliyoruz, şimdi burda sol en üstte 3 tane nokta var ona tıklayıp en son paketi indire tıklıyoruz ve indirmesini bekliyoruz.. indirildikten sonra cihazı yeniden başlatın....
ÖNEMLİ NOT: BU İŞLEMDE VERİLERİNİZ SİLİNMEYECEKTİR.....!!!!! DENENMİŞTİR...!!!!
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
Reklam olmuş sanki wasntme~~

deniz_siyahi

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ghost
Cihazım
redmi note 8
Meslek
Telefon Bilgisayar
Konular
5
Reklam olmuş sanki wasntme~~
Reklam mı reklam diğil ya :D bi çok kişi bu şikayetten geliyordu yanıma ben bilgisayarcıyım.. sorunu en son paketi indir diyerek çözdüm bende denedim dedim bakayım ne olacak.. indirme işlemi bittikten sonra telefon şarjı 2 gün götürmeye başladı :D ama tabi bazı redmi telefonlara etki etmeyebilir note 9 proda denedim hala aynıydı...

Emir456

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Emir
Cihazım
Xiaomi Mİ 9T
Konular
16
Çözümü yok hocam biraz yanlış bilgi MIUI 12 ile alakalı bir sorun ilerideki güncellemeler ile çözülecek bir sorundur her cihazda olan bir sorun

deniz_siyahi

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ghost
Cihazım
redmi note 8
Meslek
Telefon Bilgisayar
Konular
5
Çözümü yok hocam biraz yanlış bilgi MIUI 12 ile alakalı bir sorun ilerideki güncellemeler ile çözülecek bir sorundur her cihazda olan bir sorun
valla hocam ben yaptım düzeldi.. cihazdan cihaza fark gösterebiliyor... çok fazla oyun oynuyorsan bu normaldir.. şöyle ki mesela telefonu gece uyuyunca bi kenara bıraktığında yüzde 45 iken sabah uyanınca yüzde 32 ise bununla çözebilirsin.. ben yaptım denedim oluyor.. çünkü çok gördüm öyle şikayet.. bana diyorlardı gece uyuduğumuzda şarj yüzde 50 filan uyandığımızda yüzde 40 42 lere düşüyor.. bende yöntemi denedim oldu.. :D

Skasakci

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Musrafa
Cihazım
Redmi note 8
Meslek
Öğrenci
Konular
63
Arkadaşlar MIUI 12 güncellemesi ile birlikte bi çok kişi şarjın hızlı bittiğinden şikayetçi... ŞİMDİ SİZLERE SORUNUN ÇÖZÜMÜNÜ ANLATACAM...
ayarlar'a geliyoruz, telefon hakkında'ya tıklıyoruz, sistem güncellemeye geliyoruz, şimdi burda sol en üstte 3 tane nokta var ona tıklayıp en son paketi indire tıklıyoruz ve indirmesini bekliyoruz.. indirildikten sonra cihazı yeniden başlatın....
ÖNEMLİ NOT: BU İŞLEMDE VERİLERİNİZ SİLİNMEYECEKTİR.....!!!!! DENENMİŞTİR...!!!!
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Emin misiniz aynı gunceleme yi indirince ne değişir ki

musdi27

Yaşamaya çalışmak...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Mustafa
Cihazım
Xiaomi 13T
Meslek
Ofis Sorumlusu
Konular
174
Çözüm bu değil maalesef. Elbette güncellemeyi ilk yaptığınızda olumsuzluklar olacaktır. Pil düşüşünü de güncellemede uyumsuzluk çıkartan uygulamalar yapıyor genelde. Romu yeniden kurarak veya sıfırlayarak uyumsuzluğu gideriyorsunuz sadece. Yeniden kurmak veya sıfırlamak bir kısım sorunları çözer ama özellikle MIUI 12'ye geçişten sonra pil performansının düşmesi tamamen MIUI 12'nin sorunu. Romu yeniden kurmaktan ziyade formatı öneriyorum ben ama tekrar diyorum: çözüm bu değil.

aliveli78

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
ali
Cihazım
redmi note 8
Konular
8
bende tekrardan 12.0.3 güncellemeyi indiriyorum bakalım pil fark edecek mi redmi note 8 global sürüm

Skasakci

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Musrafa
Cihazım
Redmi note 8
Meslek
Öğrenci
Konular
63
Benim şarj konusunda bir sorunum var şarj %90 Lara geldeiginde artık yavaşca şarj alıyor bunu nasıl halederiz

Üst Alt