Çözüldü Redmi note 8 aldım (imei)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

redminote4kullanicisi

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
RN8
Konular
117
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
global
Telefon Modeli
redmi not 8
Bootloader Kilidi
Kapalı
Arkadaşlar bugün 1400₺ye sıfır note 8 64/4 telefonunu aldım.
youtubedan bir adama mail attım uzaktan yapacak 100 lira ücreti imei atması ve yaptıktan sonra kapanmıyormuş ve daha öyle bir sorun olmamış ama olursa da ücretsiz destek veriyorum diyor. Bide sadece sim 2 imei atılıyormuş, ikisi birden olmuyormuş, gerçekten böyle mi?

Ben yaklaşık bikaç hafta telefonu kullanacağım (fabrikasal bir sorunu var mıdır diye) sonra imei attırmak istiyorum.
Fikrinizi yazabilirsiniz?

Edit: Telefoncunun eklediği mi hesabından çıkamıyorum şifre istiyor, kendi hesabımdan girmek istiyorum? Yardım

Edit2: BL kapalı

Edit3: Kendi mi hesabımla giriş yaptım

Son düzenleme:

cesurtr

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Rıdvan
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
25
Uzaktan işlemi kesinlikle önermiyorum şebeke sorunu yasamaniz çok yüksek bulunduğunuz yerde birine yaptirirsaniz daha iyi olur. Hem bir sorun olursa dukkani kapatip gidecek halleri yok ve 100 bana fazla geldi

Oyla:

redminote4kullanicisi

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
RN8
Konular
117
Uzaktan işlemi kesinlikle önermiyorum şebeke sorunu yasamaniz çok yüksek bulunduğunuz yerde birine yaptirirsaniz daha iyi olur. Hem bir sorun olursa dukkani kapatip gidecek halleri yok ve 100 bana fazla geldi
Verdiğim imeiyi çalabilir diye güvenmiyorum telefonculara

Oyla:

Sekko

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sercan
Cihazım
Poco X3 NFC
Konular
129
Bu şifre ogrenildikten sonra kendi hesabıma girebilir miyim? Redmi note 4x telefonumda da bl açmak için o hesabimla girmiştim. Iki telefonda sorun olmaz değil mi hocam. Kusura bakmayın ilk heyecanlar bunlar
Şifreyi çıkış yapmak için kullanacak ve kendi hesabınızla sonra giriş yapacaksınız. İki telefonda aynı mı hesabı sorun olacağını sanmam

Oyla:

redminote4kullanicisi

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
RN8
Konular
117
Şifreyi çıkış yapmak için kullanacak ve kendi hesabınızla sonra giriş yapacaksınız. İki telefonda aynı mı hesabı sorun olacağını sanmam
Teşekkürler hocam. Bu telefonun mi hesabındaki numarayı bulabildim. Umariz da o telefoncu olsun. Yarın mesaj attım diyecem adama. Teşekkürler. Yine haber veririm

Oyla:

Sekko

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sercan
Cihazım
Poco X3 NFC
Konular
129
Teşekkürler hocam. Bu telefonun mi hesabındaki numarayı bulabildim. Umariz da o telefoncu olsun. Yarın mesaj attım diyecem adama. Teşekkürler. Yine haber veririm
Telefoncu değil de, telefonu ülkeye getiren ithalatçı açtıysa bl kilidini ve ona ulaşamaz iseniz iade yoluna gidin. Bir sonraki telefon almanızda ise bl kilidi kapalı cihaz almaya dikkat edin. Başkası açmış olmasın. İmei atılacaksa bile 1 hafta bekleyip siz açın sonra attırın.

Oyla:

redminote4kullanicisi

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
RN8
Konular
117
Telefoncu değil de, telefonu ülkeye getiren ithalatçı açtıysa bl kilidini ve ona ulaşamaz iseniz iade yoluna gidin. Bir sonraki telefon almanızda ise bl kilidi kapalı cihaz almaya dikkat edin. Başkası açmış olmasın. İmei atılacaksa bile 1 hafta bekleyip siz açın sonra attırın.
Hocam bl kilidi kapalı. Kusura bakmayın aşağıdaki tik olunca öyle sandım. Kilitli şuan değil mi bu? O zaman o şifreye ihtiyaç yok sıfırlayabilirim?

Ekli dosyalar

• Screenshot_2020-05-23-04-52-38-780_com.android.settings.jpg
    Screenshot_2020-05-23-04-52-38-780_com.android.settings.jpg
    362,8 KB · Görüntüleme: 11
  • Screenshot_2020-05-23-04-52-33-187_com.android.settings.jpg
    Screenshot_2020-05-23-04-52-33-187_com.android.settings.jpg
    281,3 KB · Görüntüleme: 11
Oyla:

Monalte

T͜͡c٭ Sabri Can DOĞAN
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sabri Can
Cihazım
Oneplus 8T
Konular
159
Oyla:

Sekko

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sercan
Cihazım
Poco X3 NFC
Konular
129
Hocam bl kilidi kapalı. Kusura bakmayın aşağıdaki tik olunca öyle sandım. Kilitli şuan değil mi bu? O zaman o şifreye ihtiyaç yok sıfırlayabilirim?
Şuan telefon açık ve mi hesabı ile giriş yapılmış. Çıkış yapmadan sıfırlarsanız yine mi hesabı sorar, telefon yeniden başlayacağı için mi hesabını bulamazsanız telefonu bu sefer açamazsınız.

Oyla:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt