Çözüldü Redmi note 8 aldım (imei)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

cesurtr

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Rıdvan
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
13
Uzaktan işlemi kesinlikle önermiyorum şebeke sorunu yasamaniz çok yüksek bulunduğunuz yerde birine yaptirirsaniz daha iyi olur. Hem bir sorun olursa dukkani kapatip gidecek halleri yok ve 100 bana fazla geldi

redminote4kullanicisi

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Xiaomi redmi
Konular
58
Uzaktan işlemi kesinlikle önermiyorum şebeke sorunu yasamaniz çok yüksek bulunduğunuz yerde birine yaptirirsaniz daha iyi olur. Hem bir sorun olursa dukkani kapatip gidecek halleri yok ve 100 bana fazla geldi
Verdiğim imeiyi çalabilir diye güvenmiyorum telefonculara

Sekko

Theme Designer
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sercan
Cihazım
Redmi 5 plus
Konular
125
Bu şifre ogrenildikten sonra kendi hesabıma girebilir miyim? Redmi note 4x telefonumda da bl açmak için o hesabimla girmiştim. Iki telefonda sorun olmaz değil mi hocam. Kusura bakmayın ilk heyecanlar bunlar
Şifreyi çıkış yapmak için kullanacak ve kendi hesabınızla sonra giriş yapacaksınız. İki telefonda aynı mı hesabı sorun olacağını sanmam

redminote4kullanicisi

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Xiaomi redmi
Konular
58
Şifreyi çıkış yapmak için kullanacak ve kendi hesabınızla sonra giriş yapacaksınız. İki telefonda aynı mı hesabı sorun olacağını sanmam
Teşekkürler hocam. Bu telefonun mi hesabındaki numarayı bulabildim. Umariz da o telefoncu olsun. Yarın mesaj attım diyecem adama. Teşekkürler. Yine haber veririm

Sekko

Theme Designer
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sercan
Cihazım
Redmi 5 plus
Konular
125
Teşekkürler hocam. Bu telefonun mi hesabındaki numarayı bulabildim. Umariz da o telefoncu olsun. Yarın mesaj attım diyecem adama. Teşekkürler. Yine haber veririm
Telefoncu değil de, telefonu ülkeye getiren ithalatçı açtıysa bl kilidini ve ona ulaşamaz iseniz iade yoluna gidin. Bir sonraki telefon almanızda ise bl kilidi kapalı cihaz almaya dikkat edin. Başkası açmış olmasın. İmei atılacaksa bile 1 hafta bekleyip siz açın sonra attırın.

redminote4kullanicisi

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Xiaomi redmi
Konular
58
Telefoncu değil de, telefonu ülkeye getiren ithalatçı açtıysa bl kilidini ve ona ulaşamaz iseniz iade yoluna gidin. Bir sonraki telefon almanızda ise bl kilidi kapalı cihaz almaya dikkat edin. Başkası açmış olmasın. İmei atılacaksa bile 1 hafta bekleyip siz açın sonra attırın.
Hocam bl kilidi kapalı. Kusura bakmayın aşağıdaki tik olunca öyle sandım. Kilitli şuan değil mi bu? O zaman o şifreye ihtiyaç yok sıfırlayabilirim?

Ekli dosyalar

Monalte

Sabri Can DOĞAN
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sabri Can
Cihazım
OnePlus 7T
Konular
94

Sekko

Theme Designer
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sercan
Cihazım
Redmi 5 plus
Konular
125
Hocam bl kilidi kapalı. Kusura bakmayın aşağıdaki tik olunca öyle sandım. Kilitli şuan değil mi bu? O zaman o şifreye ihtiyaç yok sıfırlayabilirim?
Şuan telefon açık ve mi hesabı ile giriş yapılmış. Çıkış yapmadan sıfırlarsanız yine mi hesabı sorar, telefon yeniden başlayacağı için mi hesabını bulamazsanız telefonu bu sefer açamazsınız.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt