Çözüldü Redmi Note 8 (2021) Fabrika Ayarları Sıfırlama Sonrası Sorunlar

anilvuraal

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Anıl
Cihazım
Redmi Note 10P
Meslek
Web Tasarım
Konular
19
en son sürümü indirerek MiFlash üzerinden flashlayın.

MrRobot0

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
GÖKTUĞ
Cihazım
Note 8 2021
Konular
1
Şu an deniyorum flashlama işlemindeyim
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Success olarak tamamlandı ve cihaz otomatik olarak yeniden başladı ama başlangıçtaki redmi ekranında bu hatayı almaktayım ;

dm-verity corruption
your device is corrupt.
it can't be trusted and my not work properly.
press enter button to continue.
Or, device will power off in 5s.

Yardımcı olursanız sevinirim MIUI Türkiye Forum Üyeleri handshake~~handshake~~

Son düzenleme:

MrRobot0

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
GÖKTUĞ
Cihazım
Note 8 2021
Konular
1
H.kadioglu Hocam bir görünüp gittiniz sizin için Windows 10 bilgisayar bulup getirdim bazı işlemler gerçekleştirdim ama şu an daha farklı bir hata ile karşılaşıyorum yardımcı olur musunuz ya da olabilecek birisini yönlendirebilir misiniz acaba , iyi çalışmalar hi~~
Söyleyeceğiniz her adımı sırayla ve hızlıca yapmak için hazırım.

MrRobot0

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
GÖKTUĞ
Cihazım
Note 8 2021
Konular
1
Spam yapıyormuşum gibi bir durum görünebilir fakat konuyu çözüm uygumalarım sonucu geldiğim aşamaya taşıyorum ki yardımcı olmak isteyen kişiler o kısımdan yardımda bulunabilsin diye 🙏
Yukarıda bahsettiğim 'dm-verity corruption' hatasını MiFlash kullanarak tekrar güncel MIUI 13 biloba ROM ile flashlayarak (işlem sonunda program error hatası vermesine rağmen) atlattım ve telefon normal şekilde açıldı. Ve en baştaki kısma geri geldim , fabrika ayarlarına sıfırlama sonrası IMEI silindi ve şu an yapmam gereken aşama için yardımcı olabilecek kişileri bekliyorum 😕 SIM 1 SIM 2 okumasına rağmen şebeke yok tabiki , IMEI dolayısıyla Bootloader kiliti açıldı ama moustache~~

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
7
Spam yapıyormuşum gibi bir durum görünebilir fakat konuyu çözüm uygumalarım sonucu geldiğim aşamaya taşıyorum ki yardımcı olmak isteyen kişiler o kısımdan yardımda bulunabilsin diye 🙏
Yukarıda bahsettiğim 'dm-verity corruption' hatasını MiFlash kullanarak tekrar güncel MIUI 13 biloba ROM ile flashlayarak (işlem sonunda program error hatası vermesine rağmen) atlattım ve telefon normal şekilde açıldı. Ve en baştaki kısma geri geldim , fabrika ayarlarına sıfırlama sonrası IMEI silindi ve şu an yapmam gereken aşama için yardımcı olabilecek kişileri bekliyorum 😕 SIM 1 SIM 2 okumasına rağmen şebeke yok tabiki , IMEI dolayısıyla Bootloader kiliti açıldı ama moustache~~
Geçmiş olsun ama bundan sonrasına forumdan Destek alamazsınız Çünkü forum kuralları gereği yasak. Dilerseniz ücretli onarımlar linkinden ulaşın yardımcı oluruz.

Moderatör tarafında düzenlendi:

anilvuraal

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Anıl
Cihazım
Redmi Note 10P
Meslek
Web Tasarım
Konular
19

Success olarak tamamlandı ve cihaz otomatik olarak yeniden başladı ama başlangıçtaki redmi ekranında bu hatayı almaktayım ;

dm-verity corruption
your device is corrupt.

bu ekranda iken güç tuşuna basarak devam edebiliyorsunuz.

Eycpa

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Eyüpcan
Cihazım
Not 8 pro
Konular
25

dm-verity corruption
your device is corrupt.

hocam panik oluncak birşey yok bizzat kendim redmi note 8 pro cihazımda yaşadım bu yazıyı gördükten sonra power tuşuna basın yazı gidicek ve cihaz açılıcaktır ardından kurulum işlemi bitince ayarlara gidip güncellemeyi kontrol et diyin güncelleme gelicektir güncellemeyi ordan indirin ve kurun yazı gidecektir.(kendim rn8 proda böyle çözdüm)

Eycpa

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Eyüpcan
Cihazım
Not 8 pro
Konular
25
Redmi Note 8 (2021) cihazımda Recovery Mod kısmına nedenini bilmediğim şekilde bir türlü ulaşamadığım için cihaz içerisinden fabrika ayarlarına sıfırladım. Sıfırlamadan önce kayıtlı IMEI bilgilerini not aldım ve düşündüğüm başıma geldi IMEI silindi(sorgulama yaptığımda unknown ile karşılaşıyorum) , araştırıp denemeye çalıştığım bazı yöntemleri ise Mi Kilit Açma Durumu işlemi kısmında 'Hesap ve Cihaz Ekle' işlemini iki SIM kartı girişinde de kartı okumasına rağmen şebeke alınmadığı için gerçekleştiremiyorum...

Lütfen uygulamam gereken çözüm aşamalarını anlatır mısınız ? Direkt olarak bir tamirciye yönlenmek istemiyorum , eğer cihazın kapağı açılması söz konusu olmayacaksa :/

Üst Alt