Çözüldü Redmi Note 8 (2021) Fabrika Ayarları Sıfırlama Sonrası Sorunlar

MrRobot0

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
GÖKTUĞ
Cihazım
Note 8 2021
Konular
1
Redmi Note 8 (2021) cihazımda Recovery Mod kısmına nedenini bilmediğim şekilde bir türlü ulaşamadığım için cihaz içerisinden fabrika ayarlarına sıfırladım. Sıfırlamadan önce kayıtlı IMEI bilgilerini not aldım ve düşündüğüm başıma geldi IMEI silindi(sorgulama yaptığımda unknown ile karşılaşıyorum) , araştırıp denemeye çalıştığım bazı yöntemleri ise Mi Kilit Açma Durumu işlemi kısmında 'Hesap ve Cihaz Ekle' işlemini iki SIM kartı girişinde de kartı okumasına rağmen şebeke alınmadığı için gerçekleştiremiyorum...

Lütfen uygulamam gereken çözüm aşamalarını anlatır mısınız ? Direkt olarak bir tamirciye yönlenmek istemiyorum , eğer cihazın kapağı açılması söz konusu olmayacaksa :/

burhan0660

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
burhan
Cihazım
mi max 2
Konular
26
mtk işlemci var hocam bypass yapıp rom yüklenebilir

MrRobot0

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
GÖKTUĞ
Cihazım
Note 8 2021
Konular
1
Lütfen detayları ile teknik sıra ile kendim uygulayabileceğim şekilde anlatabilir misiniz , bilgisini vermem gereken neler var ?

MrRobot0

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
GÖKTUĞ
Cihazım
Note 8 2021
Konular
1

MrRobot0

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
GÖKTUĞ
Cihazım
Note 8 2021
Konular
1
excalabur öneri ile yönteminizi uygulamaya çalıştım ve bu hatalar ile karşılaştım , Windows 7 64-bit , Phyton 2.7.18 kurulu. Bu yöntem bu hataları atlatabilirsem cihazımdaki sorun için çözüm olacak mı ve bu hatalar için ne yapmalıyım , yardımcı olur musunuz , H.kadioglu Merhabalar sizi önerdiler sorunuma bir çözüm bulabilecek miyim :/
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
7
evde duran, yılda 2 defa açılan bilgisayar ile bu iş maalesef olmaz. Güncel windows 10 bilgisayar ayarlayın yada bilgisayara format atıp windows 10 a geçin.

MrRobot0

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
GÖKTUĞ
Cihazım
Note 8 2021
Konular
1
evde duran, yılda 2 defa açılan bilgisayar ile bu iş maalesef olmaz. Güncel windows 10 bilgisayar ayarlayın yada bilgisayara format atıp windows 10 a geçin.
Evet bilgisayar eski fakat emin olun her gün açık waiting~~ ve bilgisayarımın bir üst sürümleri kabul edebildiğinden emin değilim, cidden windows 7 ile hiç çözülemeyecek bir sorun mu bu ? Bir şekilde Windows 10 laptop bulmalıyım öyle olacaksa.

MrRobot0

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
GÖKTUĞ
Cihazım
Note 8 2021
Konular
1
Windows 10 bilgisayar ile Rehber - POCO Bootloader Kilit Açma Kılavuzu (MTK) 7 Gün Bekleme Artık Yok işlemini uyguladım ve açık kilit simgesi ekranda mevcut ama artık cihaz açılmıyor ve kapalı halde USB bağladığımda REDMI yazısı gelip gidiyor sürekli olarak , devamında ne yapmalıyım ?

Üst Alt