Rom Redmi Note 7 Xiaomi Eu (Android 10) Miui 12 Beta 21.2.3/Kararlı 12.0.3.0 Rom

Mic-Tramp

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halit
Cihazım
Redmi note7
Meslek
Öğrenci
Konular
26
Ah ah su romu indirdim kurmaya cesaret edemedim acaba romu kullanan arkadaslar yaşadığı sorunu soyleyebilir mi hatalar?

ömerağa

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Konular
0
12 nin üzerine 11 i direk kurabiliyormuyuz...telefon cok isiniyor rom stabil çalışmıyor daha
Evet kurabilirsin romu indir SD karta yükle güncelleme menüsünden seç twrp ile kur o kadar
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

12 nin üzerine 11 i direk kurabiliyormuyuz...telefon cok isiniyor rom stabil çalışmıyor daha
Evet kurabilirsin romu indir SD karta yükle güncelleme menüsünden seç twrp ile kur o kadar
Ah ah su romu indirdim kurmaya cesaret edemedim acaba romu kullanan arkadaslar yaşadığı sorunu soyleyebilir mi hatalar?
Herhangi bir sorun ile karşılaşmadım

mamix74

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Konular
3
Seninki Ghost Ekran olmus.
Bir süre sonra kendiliginden duzeliyor eger uzun sure kalirsam bi yerde yine yapiyor...
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Bu arada tekrar 11.0.6 sürüme geri döndüm 12 yi begenmedim akıcı çalışmıyor...orange fox yuklu her twrp ye girişte dahili hafizayi görmüyor her defasinda format data yapiyorum

aceyceko111

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Serkan
Cihazım
Xiaomi mi 6
Konular
5
Bu sabah yükledim hiç bi kasma donma sorunu yok gayet stabil çalışıyor bende tek sorun şarj performansı iyi değil yüzde 47de 3.30 saat ekran süresi aldım kenarda dururken şarj yiyor

sfaclk

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SEFA
Cihazım
Redmi note 7
Konular
0
Bu sabah yükledim hiç bi kasma donma sorunu yok gayet stabil çalışıyor bende tek sorun şarj performansı iyi değil yüzde 47de 3.30 saat ekran süresi aldım kenarda dururken şarj yiyor
Aynı sorunu bende yaşıyorum nasıl çözüm bulacağız ya

Üst Alt