Rom Redmi Note 7 Xiaomi Eu (Android 10) Miui 12 Beta 21.2.3/Kararlı 12.0.3.0 Rom

kuzey123

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Kurtulus
Cihazım
Resmi note 7
Konular
0
Şifre kısmı twrp eski sürüm ile alakalı olabilir orangefox ta bu şekilde oluyor du sonrasında güncel sürüm yükleyerek düzelmişti. Sizde de aynı şekilde olabilir şifre girmeden devam edebilirsiniz geri tuşu ile öyle bir seçenek varsa. (twrp kullanmadığım için bilmiyorum)
evet geri tuşuyla arayüze geliyorum ama internal storage 0 MB olarak gözüküyor o sorun değil aslında ben hallederim hafıza kartıyla ama tekrar wipe yapmam gerekir mi yoksa direkt install mı yapıyım çünkü her güncelleme geldiğinde wipe yaparsam uğraşmaya değmez

Bashirr

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Mehdixan
Cihazım
Redni Note 7
Konular
46
Hocam bu işlemler için en sağlıklısı twrp yada orangefox üzerineden 3 wipe işlemi yaptıktan sonra rom+magisk kurmaktır
tam ekran çalışıyor mu? Ben tam ekran yaptıkta geriye dönme, ana ekrana haraketleri çalışmıyor. temiz kurulum yaptım

sfaclk

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SEFA
Cihazım
Redmi note 7
Konular
0
Evet hocam şuanda rom ile alakalı bir hata resetleme olmadı umarım sorun olmaz.
Üç saati geçkin bir süredir kullanıyorum henüz resetleme sorunuyla karşılaşmadım umarım olmaz :)

agit77

Tema Ekibi
Yönetici
Tema Ekibi
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer
Cihazım
Xiaomi 11 Lite
Meslek
Grafiker
Konular
584
evet geri tuşuyla arayüze geliyorum ama internal storage 0 MB olarak gözüküyor o sorun değil aslında ben hallederim hafıza kartıyla ama tekrar wipe yapmam gerekir mi yoksa direkt install mı yapıyım çünkü her güncelleme geldiğinde wipe yaparsam uğraşmaya değmez
Hocam ben System dalvik cache yaparak yapıyorum (3 wipe)

Glorious

Teknoloji Delisi, Supporter
Emekli Yönetici
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kadir
Cihazım
Poco X4 Pro 5G
Konular
28
Mi rom ile eu arasında bir fark görmedim açıkçası 1 haftalık kullanımdan sonra eu ya geçip yaptım giggle~~
Hocam zaten çok fark yok ufak 2-3 fark var ama o ufak farkları seviyorum ben. Alışkanlık yaptı :D:D Kim bilir belki MIUI 12 ile eu beni de kendine çeker denemelere başlayacağım tek tek :D

agit77

Tema Ekibi
Yönetici
Tema Ekibi
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer
Cihazım
Xiaomi 11 Lite
Meslek
Grafiker
Konular
584
tam ekran çalışıyor mu? Ben tam ekran yaptıkta geriye dönme, ana ekrana haraketleri çalışmıyor. temiz kurulum yaptım
Evet hocam tam ekran çalışıyor zaten tam ekran olarak kullanıyorum

agit77

Tema Ekibi
Yönetici
Tema Ekibi
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer
Cihazım
Xiaomi 11 Lite
Meslek
Grafiker
Konular
584
Hocam zaten çok fark yok ufak 2-3 fark var ama o ufak farkları seviyorum ben. Alışkanlık yaptı :D:D Kim bilir belki MIUI 12 ile eu beni de kendine çeker denemelere başlayacağım tek tek :D
Benim eu ya tekrar geçiş sebebim kendi temamın ayarlar ikonu mi rom da görmeme sebebi idi hocam nod~~

Glorious

Teknoloji Delisi, Supporter
Emekli Yönetici
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kadir
Cihazım
Poco X4 Pro 5G
Konular
28
Benim eu ya tekrar geçiş sebebim kendi temamın ayarlar ikonu mi rom da görmeme sebebi idi hocam nod~~
O kadar emek verildikten sonra göremeyecekseniz zaten o rom sizi haketmiyordur hocam :D Temalarınızı severek takip ediyoruz clap~~ clap~~

agit77

Tema Ekibi
Yönetici
Tema Ekibi
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer
Cihazım
Xiaomi 11 Lite
Meslek
Grafiker
Konular
584
ben tam ekran yaptıkta çalışmıyor. Şimdi orange fox yükleyip tekrar flash yapıcam. Bakalım olucak mı.
Hocam bana kalırsa Redmi Note 7 kullananlar için en sağlıklısı orangefox ilk eu ya geçişte twrp olmamıştı bu yüzden başından beri orangefox ile rom geçisi yapıyorum

Üst Alt