MIUI 11 Redmi Note 7 Xiaomi Eu (Android 10) Beta 20.3.26_Kararlı 11.0.1.0 Rom

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ismailozses

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
yok
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
25
Buyrun hocam, çok kararlı çalıştığını söyleyemem.

Redmi Note 7 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Teşekkürler deneyeceğim

Mic-Tramp

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halit
Cihazım
Redmi note7
Meslek
Öğrenci
Konular
26
Arkadaşlar sirf boş olduğum için ugrasmak icin android 10 yukleyim dedim beta mi kararli mi tavsiyeniz

shrewd34

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
3
Arkadaşlar sirf boş olduğum için ugrasmak icin android 10 yukleyim dedim beta mi kararli mi tavsiyeniz
20.3.19 beta iyidir hocam. Ama orangefox'un son sürümünü olsun cihazda. Yoksa büyük ihtimalle dosyalar şifrelenir ve format data yapmanız gerekir.

Son düzenleme:

Mic-Tramp

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halit
Cihazım
Redmi note7
Meslek
Öğrenci
Konular
26
20.3.19 beta iyidir hocam. Ama orangefox'un son sürümünü olsun cihazda. Yoksa üyük ihtimalle dosyalar şifrelenir ve format data yapmanız gerekir.
Daha once samsunglarda baya bilgi var fakat xiaomi de bilgim yok hocam oramgefox nedir bilmiyorum kusura bakmayın detaylı bir rehber olursa guzel olurdu

eminreis80

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emin
Cihazım
Mi 10t Pro
Meslek
makine mühendisi
Konular
14
Daha once samsunglarda baya bilgi var fakat xiaomi de bilgim yok hocam oramgefox nedir bilmiyorum kusura bakmayın detaylı bir rehber olursa guzel olurdu
orangefox dediğimiz twrp nin özelleştiririlmiş hali içinde ufak tefek farklılıklar var
twrp veya Orangefox farketmez en güncel sürümü bulunsun hocam telefonunuzda
buradan kolayca yapabilirsiniz
son sürüm betayı öneririm hocam
her hangi bir hata bug ile karşılaşmadım aksine batarya performansını daha iyi buldum

MarcoPasha

NedenİnsanlıkHepBendeKalıyor,BaşkaKimsesiYokMu?
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi 9 SE
Konular
27
eminreis80 Hocam sağolsun kurulum konusunu paylaşmış. Yes~~
Rom kurulumu konusunda da Nescafe656 Hocamın bu rehberinden faydalanabilirsiniz.

Lirikal Militan

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Recep
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
0
hocam bundan yaklaşık bir yıl öncesine kadar 30 a yakın sistem uygulamasını tamamen silerdim
kendi uygulamalarımı sisteme gömerdim
Yaklaşık bi yıldır sadece rom atıp root atıyorum
10-15 tane de Google uygulaması donduruyorum
bana kalirsa cihazda aşırı derece fark ettirmiyor
zira bu işlemleri s3 mini den beri yapıyordum :)
Alışkanlık diyelim hocam, yillardir tum telefonlarimi bu şekilde kullandım. Cok fazla gereksiz uygulama, servis hizmet barındırıyor. Temel gerekenler disinda tüm Google ve xiaomi uygulamalarını siliyorum. Pil ram tuketimine katkisi oluyor hocam uzun vadede. Wakelock olayi azalıyor. Uzun vade de sismesini engelliyor. Telefonun sürekli bilgi toplamasini bilgi göndermesini veri akisini azaltmis oluyor.
Rahat 40-45 uygulama silip temiz bi rom kurmus oldum suanki kullandığım surumde. Global romda bu sayi 60 lari geciyordu. Aliskanlik diyelim :D

eminreis80

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emin
Cihazım
Mi 10t Pro
Meslek
makine mühendisi
Konular
14
Alışkanlık diyelim hocam, yillardir tum telefonlarimi bu şekilde kullandım. Cok fazla gereksiz uygulama, servis hizmet barındırıyor. Temel gerekenler disinda tüm Google ve xiaomi uygulamalarını siliyorum. Pil ram tuketimine katkisi oluyor hocam uzun vadede. Wakelock olayi azalıyor. Uzun vade de sismesini engelliyor. Telefonun sürekli bilgi toplamasini bilgi göndermesini veri akisini azaltmis oluyor.
Rahat 40-45 uygulama silip temiz bi rom kurmus oldum suanki kullandığım surumde. Global romda bu sayi 60 lari geciyordu. Aliskanlik diyelim :D
hocam o zaman şöyle bir tavsiye vereyim
indirdiğiniz rar dosyasından istemediğiniz uygulamaları direk silin
kendi uygulamalarınızı da yükleyin
en azindan rom yüklendikten sonraki süreçte bu işler ile uğraşmazdınız
önceden bu şekilde yapıyordum şuan hala bu şekilde olur mu bilmiyorum denemek lazım :)
kolay gelsin hocam şimdiden

Lirikal Militan

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Recep
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
0
hocam o zaman şöyle bir tavsiye vereyim
indirdiğiniz rar dosyasından istemediğiniz uygulamaları direk silin
kendi uygulamalarınızı da yükleyin
en azindan rom yüklendikten sonraki süreçte bu işler ile uğraşmazdınız
önceden bu şekilde yapıyordum şuan hala bu şekilde olur mu bilmiyorum denemek lazım :)
kolay gelsin hocam şimdiden
Bi kere yapmıştım ama ondan sonra bi kac kere daha denedim bootloop a girince cihaz tekrar denemedim. Aslinda en mantiklisi bu cok pratik de hata verirse diye denemeye üşeniyorum :)

bugra-1597

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Buğra Şafak
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
0
Sizin uygulamanız maalesef çalışmıyor hocam. Hiç açılmıyor bile. Ayarlara girince durduruldu hatası ile karşılaşıyorum. Yeni bir apk buldum onu kullanıyorum şuanda ilk ekranı kapattığınız zaman bir iki kez yanıp sönüyor sonra sabit yanık kalıyor. Kasma problemide gitti gibi duruyor şuanda.

Bir düzeltme getirmek istiyorum, ilk kullanımda sıkıntı çıkarsa da gidip gelme gibi aradan biraz zaman geçince cihaz alışıyor ve sıkıntısız çalışıyor. Şuan gayet kararlı ve güzel çalışıyor. Amanda aman şarjda yemiyor. Saatte maksimum %1 gibi bir değer gidiyor. Tabi bu düşük parlaklıkta. Ayrıca kullanımı pil ayrıntılarında ekran süresine yansıyor. Kozmetik olarak gerçekten güzel duruyor. Ekran panelim Boe olduğu için ghost screen da olma olasılığı düşük.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt