Ana Başlık Redmi Note 7 Pro Teknik özellikler & Genel bilgiler

Havzali

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Şerif
Cihazım
Redmi Note7 Pro
Konular
0
Global olmaması nedeniyle, Çin ve Hindistan haricinde Band20 sorunu olacağını okumuştum... Rom atmayla bu düzelmeyeceğine göre, Mi 8 Lite'deki sorunların yaşanılması kaçınılmaz mı? Yoksa; band 20 olayına bakılmaksızın getirilip satılıp bir sürü şikayete sebebiyet mi verilir?
Mi8 Lite ile alakası yok. O global model zaten..

Havzali

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Şerif
Cihazım
Redmi Note7 Pro
Konular
0
Evet o yüzden şebeke sorunları ile cebelleşiyor millet... ;)

Şebeke sorunu olabilir ama konu ile alakası yok. Note7pro'yu global değil diye eleştiriyorsunuz ve mi8 lits'i örnek veriyorsunuz ama mi8 Lite global..

veliazak

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Veli
Cihazım
Redmi Note 4X
Konular
10
Şebeke sorunu olabilir ama konu ile alakası yok. Note7pro'yu global değil diye eleştiriyorsunuz ve mi8 lits'i örnek veriyorsunuz ama mi8 Lite global..
Eleştirdiğim bir şey yok, sadece bilmediğim şeyleri sorarak öğrenmeye çalışıyorum, teşekkürler... ;) Sorumu şöyle sorayım belki kendimi daha iyi ifade edebilirim... :)

Note 7 Pro modelini alan kişi, hattını takıp rahatlıkla kullanabilecek mi?

Havzali

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Şerif
Cihazım
Redmi Note7 Pro
Konular
0
Eleştirdiğim bir şey yok, sadece bilmediğim şeyleri sorarak öğrenmeye çalışıyorum, teşekkürler... ;) Sorumu şöyle sorayım belki kendimi daha iyi ifade edebilirim... :)

Note 7 Pro modelini alan kişi, hattını takıp rahatlıkla kullanabilecek mi?

İngilizce sıkıntısı yoksa rahatlıkla kullanır..

ozgurbulut34

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Özgür B.
Cihazım
Galaxy J7Prime
Konular
1
İngilizce sıkıntısı yoksa rahatlıkla kullanır..

Merhaba bilgisizliğimi mazur görün, bu cihazda Band 20 yok, global olmasını vs. geçiyorum, Band 20 yani 900 Mhz LTE mevcut değil, bu durumda 4G/4G+/4.5G çekiminde sorun olmayacak mı? Yani ben mesela Note 6 Pro alacaktım Hindistan sürümü olduğu için almadım, alan arkadaşlarda 4G çekmesine rağmen band sebebiyle sorun yaşamışlar. Band 20 olmamasına rağmen Note 7 Pro sağlıklı çalışacak mı ülkemizde?

Odoganfcb

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer
Cihazım
Redmi note 4
Meslek
Öğrenci:D
Konular
81
Merhaba bilgisizliğimi mazur görün, bu cihazda Band 20 yok, global olmasını vs. geçiyorum, Band 20 yani 900 Mhz LTE mevcut değil, bu durumda 4G/4G+/4.5G çekiminde sorun olmayacak mı? Yani ben mesela Note 6 Pro alacaktım Hindistan sürümü olduğu için almadım, alan arkadaşlarda 4G çekmesine rağmen band sebebiyle sorun yaşamışlar. Band 20 olmamasına rağmen Note 7 Pro sağlıklı çalışacak mı ülkemizde?
Ben cevaplayayım, eğer hat turkcell ise hiçbir sıkıntı çıkmaz turkcell band20 kullanmıyor. Diğer hatlarda da çıkmayabilir ama turkcelle gore daha yüksek. Şebeke sorunu vs. yaşanır ama 3gde sıkıntı olmaz.

Havzali

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Şerif
Cihazım
Redmi Note7 Pro
Konular
0
Hocam Vodafone kullananlar için sadece kırsal alanda 4.5 g değil 3 g çekmesine sebeb olur; band20'nin olmaması..

Sent from my Redmi Note 7 Pro using Tapatalk

halilgurbuz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halil
Cihazım
Poco X5 Pro 5G
Meslek
Bilişim ırgatı
Konular
197
Pro modeli global olarak gelecekmi acaba?
Birde SD 675 i çok merak ediyorum.
Bildiğim kadarıyla SD 675 çekirdek dağılımı farklı. 2+6 diye biliyorum. Yani 2 çekirdek performans 6 çekirdek tasarruf odaklı.
Globale çıksa band 20 ile gelse, acaba Sony sensörleri ciddi anlamda fark ediyormu?
Kafamda deli sorular :)
Tabi fiyat konusuda var.

Havzali

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Şerif
Cihazım
Redmi Note7 Pro
Konular
0
Pro modeli global olarak gelecekmi acaba?
Birde SD 675 i çok merak ediyorum.
Bildiğim kadarıyla SD 675 çekirdek dağılımı farklı. 2+6 diye biliyorum. Yani 2 çekirdek performans 6 çekirdek tasarruf odaklı.
Globale çıksa band 20 ile gelse, acaba Sony sensörleri ciddi anlamda fark ediyormu?
Kafamda deli sorular :)
Tabi fiyat konusuda var.
Global olarak cikmaycagina dair çok haber çıktı..

Sent from my Redmi Note 7 Pro using Tapatalk

Üst Alt