Rom Redmi Note 7 Pixel Experience/Plus Android 10 14.10.2020

johnwick0606

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
hakan
Cihazım
note7
Konular
35
oyun oynarken ve şarj olurken çok isinıyor normal bi ısınma değil hocam aşırı fazla
Benimki şarj olurken normal de ısınmıyor şarj olurken WiFi paylaşımı yaptım ozman çok ısındı siz naptınız hala kullanıyonuzmu

celilhan

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
celilhan
Cihazım
redmi note7
Konular
19
Benimki şarj olurken normal de ısınmıyor şarj olurken WiFi paylaşımı yaptım ozman çok ısındı siz naptınız hala kullanıyonuzmu
evet ama hayalet ekran sorunundan dolayı garantiye göndermek istiyorum orjinal yazılımı kurup deneyeceğim umarım değişimi yaparlar daha önce yaptılar ama rom işlerine girmemiştim. :)

Thylmz

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Taha
Cihazım
Redmi note 7
Konular
21
Plus son sürümü yükledim. Saf android gerçekten hiç beklediğim gibi değilmiş özelleştirme yapılamıyor en basit LTE mi çekiyor telefonum yoksa 3g mi onu bile ayarlayamadım belkide ben bulamadım bilmiyorum ama akıcılık harika çok hızandı telefon cidden ana ekran ayarlaması bile beceremedim açıkcası ama çokta önemli değil artık şarjda beni tatmin ederse bu romda devam ederim.

johnwick0606

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
hakan
Cihazım
note7
Konular
35
Plus son sürümü yükledim. Saf android gerçekten hiç beklediğim gibi değilmiş özelleştirme yapılamıyor en basit LTE mi çekiyor telefonum yoksa 3g mi onu bile ayarlayamadım belkide ben bulamadım bilmiyorum ama akıcılık harika çok hızandı telefon cidden ana ekran ayarlaması bile beceremedim açıkcası ama çokta önemli değil artık şarjda beni tatmin ederse bu romda devam ederim.
bende hiç öyle sorun yok

Thylmz

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Taha
Cihazım
Redmi note 7
Konular
21
bende hiç öyle sorun yok
Evet bir problem yokmuş wifi bağlantısı kopunca kendine geldi.
Bu rom da nasıl yazı fontu kalınlaştırma yada farklı yazı stili ekleyebiliriz. Veya tema yüklemesi nasıl yapılabilir.
Bir de siz acaba Kernel kullanıyor musunuz?

johnwick0606

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
hakan
Cihazım
note7
Konular
35
Evet bir problem yokmuş wifi bağlantısı kopunca kendine geldi.
Bu rom da nasıl yazı fontu kalınlaştırma yada farklı yazı stili ekleyebiliriz. Veya tema yüklemesi nasıl yapılabilir.
Bir de siz acaba Kernel kullanıyor musunuz?
normal yükledim kullanıyorum

Üst Alt