Rom Redmi Note 7 Oxygen OS Stable OnePlus 7 Port | Android 10 /22.11.2020

KaizenTR

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
.
Cihazım
.
Meslek
.
Konular
37
Merhaba benim cihazım farklı bende oxygenos port romu yükledim ama bir sorun var cihaz SD kartı görüyor yani dosya yöneticisinden içine girip bakabiiyorm ve kullana biliyorum ama müzik çalar galeri gibi uygulamalarda hafıza kartını görmüyor. Geliştiricilere nedenini sorduğumda oneplus cihazlarında SD kart olmadığı için 3.parti uygulamalar desteklemez dediler. Sizde de böyle bir sorun varmı yada bir düzeltmesi var mıdır?
Müzik app kullanmıyom ama kendi galerisini kullanıyırum ben ve SD var bende. Görüyor

Alacran21

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
.
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
29
Ben Miui Müzik portu ve galeri kendi uygulamasını kullanıyorum hiçbir sıkıntı yok 07/04/2020 Juniim port

KaizenTR

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
.
Cihazım
.
Meslek
.
Konular
37
Merhaba gençler, soru şu,
OP7 rom a robotocondosedbold font yüklemek istedim. Font change r ilazım dendi. Yükledim magisk modül olarak. İşte orda kaldım bilen varmı devamını

ismailozses

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
yok
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
25
Merhaba gençler, soru şu,
OP7 rom a robotocondosedbold font yüklemek istedim. Font change r ilazım dendi. Yükledim magisk modül olarak. İşte orda kaldım bilen varmı devamını
Dediğinizi bilmiyorum ama, ben fonster i kullanıyorum değişiyor.

KaizenTR

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
.
Cihazım
.
Meslek
.
Konular
37
Dediğinizi bilmiyorum ama, ben fonster i kullanıyorum değişiyor.
Oneplus7 de iseniz fonster gplay den direkt kur/kullan olarak mı yoksa başka işlemler varmı
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Evet indirip kurdum izinleri verdim RobotoCondosedBold seçtim install dedim yeniden başladı ama maalesef cihaza uygulanmıyor. Rom OP7

Son düzenleme:

ismailozses

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
yok
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
25
Oneplus7 de iseniz fonster gplay den direkt kur/kullan olarak mı yoksa başka işlemler varmı
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Evet indirip kurdum izinleri verdim RobotoCondosedBold seçtim install dedim yeniden başladı ama maalesef cihaza uygulanmıyor. Rom OP7
Evet direk kur fontu seç kur yeniden başlat. (root olması gerekiyor)

Hasqi

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Hasqi
Cihazım
Redmi note 7
Konular
18
Merhaba benim cihazım farklı bende oxygenos port romu yükledim ama bir sorun var cihaz SD kartı görüyor yani dosya yöneticisinden içine girip bakabiiyorm ve kullana biliyorum ama müzik çalar galeri gibi uygulamalarda hafıza kartını görmüyor. Geliştiricilere nedenini sorduğumda oneplus cihazlarında SD kart olmadığı için 3.parti uygulamalar desteklemez dediler. Sizde de böyle bir sorun varmı yada bir düzeltmesi var mıdır?
Ben juniim port kullaniyorum sorun yok

Üst Alt