Soru Redmi Note 7 Önerir Misiniz?

cngkn

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Can
Cihazım
Xiaomi A2
Konular
13
Selamlar dostlar,
Bir akrabama note 7 almayı düşünüyorum. Fakat çok olumsuz yorum gördüm forumda. Rom ve BL işleri ile hiçbir şekilde uğraşmaz alacağım kişi. GCam kurar veririm aleti . Bu şekilde kullanılcak alet. Önerir misiniz RN7 ? Aynı fiyat bandında önerilerinize açığım.
Teşekkürler...

edy

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ediz
Cihazım
xiaomi
Konular
4
Cihazın bana göre en kötü tarafı kamerası. Beş para etmez. Bu arada not7 kullanıyorum. Kamera takıntınız yoksa alınabilecek bir cihaz..
Kamera sd660 mıdır nedir bilemiyorum video performansı çok kötü , daha önce mi note3 de biraz ışık düşünce video rezil bir duruma geliyor , kirlilik artıyor ve deli ediyordu beni bunda da mevcut bir türlü mi tarafında Suna cozum bulamadılar. Bir de mi cihazlarda bu 3. Cihazim kullandigim video çekerken dışarıdaki sesi alma çok berbat özetle sana 2 tane rezil yön saydim.

Oyla:

furkanbek868

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Furkan
Cihazım
redmi note 7
Meslek
öğrenci
Konular
19
Selamlar dostlar,
Bir akrabama note 7 almayı düşünüyorum. Fakat çok olumsuz yorum gördüm forumda. Rom ve BL işleri ile hiçbir şekilde uğraşmaz alacağım kişi. GCam kurar veririm aleti . Bu şekilde kullanılcak alet. Önerir misiniz RN7 ? Aynı fiyat bandında önerilerinize açığım.
Teşekkürler...
hocam alıcaksanız sağlam bir kılıf alın yanına yoksa bükülür

Oyla:

Zwilling

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Samsung S20 FE
Konular
29
hocam alıcaksanız sağlam bir kılıf alın yanına yoksa bükülür
2 aydır kullanıyorum, hiç bir bükülme, kırılma, çatlama vb. olmadı. Telefonun sadece kutusundan çıkan şeffaf kılıfı var, hep cebimde tutarım, ayrı bir koruma aparatı yok. Bu cihazların kullanım amacı belli, üstünde tepinmek için almıyoruz. Normal bir kullanımda nasıl bükülüyor anlamıyorum.

Oyla:

furkanbek868

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Furkan
Cihazım
redmi note 7
Meslek
öğrenci
Konular
19
2 aydır kullanıyorum, hiç bir bükülme, kırılma, çatlama vb. olmadı. Telefonun sadece kutusundan çıkan şeffaf kılıfı var, hep cebimde tutarım, ayrı bir koruma aparatı yok. Bu cihazların kullanım amacı belli, üstünde tepinmek için almıyoruz. Normal bir kullanımda nasıl bükülüyor anlamıyorum.
hocam kılıftan çıkarıp detaylı incelediniz mi hiç. Bende çok ama çok hafif bi bükülme vardı önlem olarak dedim yani yukarıda

Oyla:
Üst Alt