Soru Redmi Note 7 Önerir Misiniz?

edy

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Ediz
Cihazım
xiaomi
Cihazın bana göre en kötü tarafı kamerası. Beş para etmez. Bu arada not7 kullanıyorum. Kamera takıntınız yoksa alınabilecek bir cihaz..
Kamera sd660 mıdır nedir bilemiyorum video performansı çok kötü , daha önce mi note3 de biraz ışık düşünce video rezil bir duruma geliyor , kirlilik artıyor ve deli ediyordu beni bunda da mevcut bir türlü mi tarafında Suna cozum bulamadılar. Bir de mi cihazlarda bu 3. Cihazim kullandigim video çekerken dışarıdaki sesi alma çok berbat özetle sana 2 tane rezil yön saydim.

furkanbek868

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Furkan
Cihazım
redmi note 7
Meslek
öğrenci
Selamlar dostlar,
Bir akrabama note 7 almayı düşünüyorum. Fakat çok olumsuz yorum gördüm forumda. Rom ve BL işleri ile hiçbir şekilde uğraşmaz alacağım kişi. GCam kurar veririm aleti . Bu şekilde kullanılcak alet. Önerir misiniz RN7 ? Aynı fiyat bandında önerilerinize açığım.
Teşekkürler...
hocam alıcaksanız sağlam bir kılıf alın yanına yoksa bükülür

Zwilling

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Muhammed
Cihazım
Redmi Note 7
hocam alıcaksanız sağlam bir kılıf alın yanına yoksa bükülür
2 aydır kullanıyorum, hiç bir bükülme, kırılma, çatlama vb. olmadı. Telefonun sadece kutusundan çıkan şeffaf kılıfı var, hep cebimde tutarım, ayrı bir koruma aparatı yok. Bu cihazların kullanım amacı belli, üstünde tepinmek için almıyoruz. Normal bir kullanımda nasıl bükülüyor anlamıyorum.

furkanbek868

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Furkan
Cihazım
redmi note 7
Meslek
öğrenci
2 aydır kullanıyorum, hiç bir bükülme, kırılma, çatlama vb. olmadı. Telefonun sadece kutusundan çıkan şeffaf kılıfı var, hep cebimde tutarım, ayrı bir koruma aparatı yok. Bu cihazların kullanım amacı belli, üstünde tepinmek için almıyoruz. Normal bir kullanımda nasıl bükülüyor anlamıyorum.
hocam kılıftan çıkarıp detaylı incelediniz mi hiç. Bende çok ama çok hafif bi bükülme vardı önlem olarak dedim yani yukarıda

Üst Alt