Yardım Redmi note 7 miui10 global downgrade

acibiber2

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çağtay
Cihazım
Poco X3 NFC
Konular
2
Herkese merhaba, cihazımda şu anda eu miui12 son beta yüklü. ne kadar rom değişirsem değişeyim miui10 globalin verdiği ekran süresi ve akıcılığı cihazım veremiyor. Global miui10 a dönmek istiyorum fakat bazı arkadaşlarım antirollback 4 olduğu için sakın dönme brick edersin diyor. Global 10 a nasıl dönebilirim?

acibiber2

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çağtay
Cihazım
Poco X3 NFC
Konular
2
Muhtemelen şans eseri oldu hocam. :D
Cihazı hard brick edeceği için işi şansa bırakmamak en iyisi.
Burada önemli olan miui sürümü değil, android sürümü. Android 10dan , android 9 a dönerken anti rollback kontrolü yapılır. (Ya da diğer android sürümlerinde düşürme yaparken)
hocam arkadaşim edl ye alıp qfil ile atabiliriz diyor ne kadar doğrudur acaba? düşürmek istiyorum sürümü çünkü 3 saat ekran almaya basladim.

Oyla:

umut1432

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
UMUT
Cihazım
REDMİ NOTE 7
Konular
0
mevcetin hocam benim arb versiyonum 4 müş şimdi de 4 muhtemelen offical android 10 yayınlanmadığı için custom romla kurmamız arb versiyonunu değiştirmedi. :D Baya baya şansa yapmışım.
fastboot getvar anti koduyla antirollback sürümünüzü kontrol edebilirsiniz fastbootdan

Oyla:

alitoprax

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
Redmi note 7
Konular
5
Miracle crackli veya qfil ile edl den MIUI 10 kurabilirsin. Bı ara twrp ile MIUI 12 den 10 geçmeye çalışmıştım ama zipi kurarken error 7 vermişti . Sonradan anladım ki dosya hasarliymis ve tekrar Wipe işlemi yaparken cihaza hasar vermişim sonra tekrar edl moddan MIUI 10 kurdum .

Oyla:

acibiber2

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çağtay
Cihazım
Poco X3 NFC
Konular
2
Miracle crackli veya qfil ile edl den MIUI 10 kurabilirsin. Bı ara twrp ile MIUI 12 den 10 geçmeye çalışmıştım ama zipi kurarken error 7 vermişti . Sonradan anladım ki dosya hasarliymis ve tekrar Wipe işlemi yaparken cihaza hasar vermişim sonra tekrar edl moddan MIUI 10 kurdum .
Nasıl kurabileceğimi dosyaları vs adım adım anlatabilir misin hocam.

Oyla:

Mic-Tramp

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halit
Cihazım
Redmi note7
Meslek
Öğrenci