Yardım Redmi Note 7 miui 12.5 müzik uygulaması ses sorunu

AfterLife

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
6
Arkadaşlar merhaba. Cihazım redmi note 7. Kırık yazılım yada farklı yollarla yüklenen bi sürüm yüklü deil. Garantili cihaz orjinal yazılım. Şöyle bir sorun yaşıyorum. Müzik uygulamasında müzik dinlemek istedigimde ses oldukça düşük. Fakat cihaz uygulamaları guncelleyince bu sorunu yaşıyorum. Telefona format atıyorum sıfırdan kurulum yapıyorum hiç bir sorun yok ses harika yüksek. Fakat ne zaman android marketten ve sistem uygulamalarını guncelleyince ses seviyesi yari yariya düşüyor. Muzik uygulamasi güncellemelerini kaldırıyorum yine işe yaramiyor. Sanırım buna baska bir guncelleme neden oluyor hangisi çözemedim.
Bazi forumlarda bazi programlar onermişler hiç bir ise yaramıyor. *#*#3646633#*#* kodu ile bir menüye girerek oradan yükseltme yapıyorlarmış bu kod benim cihazimda ise yaramıyor. Sanırım bot loader ile ilgili yada kırık yazilim yüklü olmadığı için yaramiyor. Özetle cihaza format atinca müzik dinlerken ses seviyesi yüksek güncellemeleri yapınca yari yariya düşüyor. Varmıdır sesi yukseltmenin bir yolu arkadaşlar. Şimdiden teşekkürler.

Denizbrs12

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
DenizBarisJ
Cihazım
Redmi Note 8Pro
Meslek
İşsiz
Konular
7
Ekolayzırdan ayarlayın. Yine olmazsa Spotify APK indirim ya da Google playdan edinin normal müzik uygulamasına göre 2 kat ses veriyor Spotify kesinlikle öneririm. (Ve YouTube gibi platformlarda ses normal değil mi ?)

AfterLife

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
6
Ekolayzırdan ayarlayın. Yine olmazsa Spotify APK indirim ya da Google playdan edinin normal müzik uygulamasına göre 2 kat ses veriyor Spotify kesinlikle öneririm. (Ve YouTube gibi platformlarda ses normal değil mi ?)
Ekolayzir sesi bozuyor hocam. Orjinal ayardaki gibi asla olmuyor. Youtubede herşey normal. Sadece cihazın kendi müzik uygulamasi bunu yapıyor. Spotify cihazdaki kendi mp3 lerini dinlemene müsaade etmiyor sanırım kurmadım ama öyle biliyorum. Cok Zengin müzik arşivi olsa bile soundtrack konusunda çok zengin deil sporfy. Ben film müzikleri soundtrack dinlemeyi ve sözsüz müzikler dinlemeyi seviyorum. Kendi mp3 lerimi calistirmam gerek. Yardiminiz için çok teşekkür ederim. Şimdilik youtube ile idare edicez

Denizbrs12

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
DenizBarisJ
Cihazım
Redmi Note 8Pro
Meslek
İşsiz
Konular
7
Ekolayzir sesi bozuyor hocam. Orjinal ayardaki gibi asla olmuyor. Youtubede herşey normal. Sadece cihazın kendi müzik uygulamasi bunu yapıyor. Spotify cihazdaki kendi mp3 lerini dinlemene müsaade etmiyor sanırım kurmadım ama öyle biliyorum. Cok Zengin müzik arşivi olsa bile soundtrack konusunda çok zengin deil sporfy. Ben film müzikleri soundtrack dinlemeyi ve sözsüz müzikler dinlemeyi seviyorum. Kendi mp3 lerimi calistirmam gerek. Yardiminiz için çok teşekkür ederim. Şimdilik youtube ile idare edicez
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Hocam kendi MP3lerinizi buradan Spotifya aktarabilirsiniz. Ekolayzırdi kapatıp müziği buradan açın. Rica ederim

blackshadow

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
#
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
22
Garantisi bittiği anda BL kilidini açıp Xiaomi.eu 12.5.3 sürümünü yükleyin. Telefon yağ gibi kayıyor ve ses konusunda hiçbir sıkıntı yaşamadım.

Denizbrs12

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
DenizBarisJ
Cihazım
Redmi Note 8Pro
Meslek
İşsiz
Konular
7

Link atmak yasak mı bilmiyorum yasaksa banlamayin sadece gönderiyi kaldırın lütfen teşekkürler

blackshadow

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
#
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
22

Link atmak yasak mı bilmiyorum yasaksa banlamayin sadece gönderiyi kaldırın lütfen teşekkürler
Bu linkten indirebilirsiniz. Kurulum için de Redmi Note 7 ilgili konularda rehber vardı, oradan bakabilirsiniz.

agit77

Tema Ekibi
Yönetici
Tema Ekibi
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer
Cihazım
Xiaomi 11 Lite
Meslek
Grafiker
Konular
584

Bu linkten indirebilirsiniz. Kurulum için de Redmi Note 7 ilgili konularda rehber vardı, oradan bakabilirsiniz.

Rom atmak için bl kilidi açılması gerekiyor. BL kilidi açıldığında da garanti iptal oluyor. Bir çok kullanıcı bunu bilmediği içinde bu tür paylaşımlar yaparken bunu da belirtmeniz daha sağlıklı olacaktır.

Üst Alt