MIUI 11 Redmi Note 7 MIUI 11 Global Kararlı 11.0.3.0 PFGMIXM indirme bağlantıları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Kdrcnonr

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kadircan
Cihazım
Redmi Note 7
Meslek
Tercüman
Konular
1
Merhaba Mi Fanları!

MIUI11 Global güncellemeleri başladı, bu konu hakkında çok fazla soru ve yorum geldiğinin, ayrıca yoğun bir bilgi kirliliğinin oluştuğunu da görmekteyiz.

Özetlemek gerekirse;

Global ROMlarda beta süreci durdurulduğu için Çin ROMundaki gibi her hafta herkesin deneyebileceği bir güncelleme yayınlanmıyor ancak bu ROMlar birileri tarafından gerçek kullanım koşullarında test edilmeli mutlaka, bu sebeple aslında yine beta diyebileceğimiz öncelikli erişim kullanıcıları bulunuyor, bu kişiler stabil olarak yayınlanacak sürümleri test ediyor varsa eksikleri hakkında geri bildirimlerde bulunuyor.

Eğerki ROMda bir eksiklik yoksa artık o model için güncelleme hazır demek oluyor.

Açıklanan takvimde net bir gün vermek yerine tarih aralığı verilmesi ve yine bu tarihlerde ve bölgelerde değişiklikler olabileceğinin belirtilmesi bundan kaynaklıdır.

Tam anlamıyla testleri bitmemiş, son kullanıcıda sorunlar yaratabilecek yazılımlar size sunulamaz.

Güncelleme ulaşmayan kullanıcılarımız cihazlarının daha stabil çalışması için, yazılımlarında testlerin devam ettiğini bu sürecin aslında onlar için yapıldığını bilerek beklemelerini rica ediyoruz.

mi.community adresinden yayınlanan haber.

dorothy

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Swat
Cihazım
Redmi Note 7
Meslek
EGM
Konular
21
Merhaba Mi Fanları!

MIUI11 Global güncellemeleri başladı, bu konu hakkında çok fazla soru ve yorum geldiğinin, ayrıca yoğun bir bilgi kirliliğinin oluştuğunu da görmekteyiz.

Özetlemek gerekirse;

Global ROMlarda beta süreci durdurulduğu için Çin ROMundaki gibi her hafta herkesin deneyebileceği bir güncelleme yayınlanmıyor ancak bu ROMlar birileri tarafından gerçek kullanım koşullarında test edilmeli mutlaka, bu sebeple aslında yine beta diyebileceğimiz öncelikli erişim kullanıcıları bulunuyor, bu kişiler stabil olarak yayınlanacak sürümleri test ediyor varsa eksikleri hakkında geri bildirimlerde bulunuyor.

Eğerki ROMda bir eksiklik yoksa artık o model için güncelleme hazır demek oluyor.

Açıklanan takvimde net bir gün vermek yerine tarih aralığı verilmesi ve yine bu tarihlerde ve bölgelerde değişiklikler olabileceğinin belirtilmesi bundan kaynaklıdır.

Tam anlamıyla testleri bitmemiş, son kullanıcıda sorunlar yaratabilecek yazılımlar size sunulamaz.

Güncelleme ulaşmayan kullanıcılarımız cihazlarının daha stabil çalışması için, yazılımlarında testlerin devam ettiğini bu sürecin aslında onlar için yapıldığını bilerek beklemelerini rica ediyoruz.

O zaman seneye

Sneijder

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
51
Merhaba Mi Fanları!

Özetlemek gerekirse;

Güzel bilgilendirme..

mverdil

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi Mix 2
Konular
0
Son kararlı sürüm hocam, beta değil. Kullanıcıların niteliği beta. Yani bu kullanıcılar son rötuşun yapılmasında etken. En son kontrolün yapıldığı romu deniyorlar.
O zaman şu başlığı açan arkadaşın bunu sadece beta testerlar indirebilir diye bir ibare koyması lazım. Yanlış mı düşünüyorum?
Bu indirdiğim yaklaşık 2GB lık dosya çöp o zaman benim için...

NUCAR44

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
NUMAN UÇAR
Cihazım
Redmi Note 7
Meslek
Hemşir(e)
Konular
18
O zaman şu başlığı açan arkadaşın bunu sadece beta testerlar indirebilir diye bir ibare koyması lazım. Yanlış mı düşünüyorum?
Bu indirdiğim yaklaşık 2GB lık dosya çöp o zaman benim için...
Genel intiba öyle, beta testerlere geliyor. Ama beta tester olmayıp güncelleyenler de varmış. Biraz karışık gibi şu an. drunk~~

Zwilling

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Samsung S20 FE
Konular
29
Bir nevi öyle de denebilir. Sorunsuzsa aynı sürümü herkese veriyorlar, fark eden bir şey olmuyor.
Ben de beta tester değilim, hatta bağlantıyı indirdiğimde beta hatası vermişti ama 22sinde cihaza güncelleme otadan geldi. (Mi 9T)

oguzhanakay.20

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
mi5
Cihazım
xiaomi mi5
Konular
2
Redmi note 7 oto güncelleme alan varmı bugün

Sneijder

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
51

Kdrcnonr

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kadircan
Cihazım
Redmi Note 7
Meslek
Tercüman
Konular
1
Bende yok ya güncelleme falan
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

Redmi Note 7 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Luciferktk1

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alper
Cihazım
Redmi note 7
Meslek
Öğrenci
Konular
4
bu mı ile eu arasındaki fark ne

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt