Soru Redmi note 7 kapanma sorunu

excello

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
az
Cihazım
xiomi redmi
Konular
13
Arkadaşlar yaklaşık 1 aydır redmi note 7 kullanıyorum son günlerde kendi kendine kapanıyor başına gelen yada çözümü varmı teşekkür ederim
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Arkadaşlar yaklaşık 1 aydır redmi note 7 kullanıyorum son günlerde kendi kendine kapanıyor başına gelen yada çözümü varmı teşekkür ederim

Kullandığım güncellemeyi ekledim

Ekli dosyalar

• Screenshot_2019-05-22-01-17-07-770_com.android.settings.png
    Screenshot_2019-05-22-01-17-07-770_com.android.settings.png
    159,5 KB · Görüntüleme: 146

Furkan54

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Furkan Ünlü
Cihazım
Red mi note 7
Konular
0
Ram kullanım programı yükledim. Donma anındaki Ram kullanımını görmek için. Bu mesajı yazarken Ram kullanımı yüzde 58. Ama İnternete hızlı dolaşınca veya sayfayı sürekli yukarı aşağı kaydırdığımda Ram kullanımı yüzde 80 çıkıyor. Bu noktada telefon donuyor ve resetliyor kendini.

Oyla:

BBELER

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Bülent
Cihazım
Redmi note 7
Konular
1
Merhaba 1 haftalık note 7 kullanıcısıyım. Kapanıp açılma sorunu bende de var. Chrome veya tarayıcıdan cnntürk web sitesinde gezdiğimde telefon kapanıp açılıyor. Uygulamaların verilerini filan temizledim ama maalesef çözülmüyor. Yolum düştüğünde servise götüreceğim bakalım ne diyecekler.

Oyla:

nickelman

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ahmet
Cihazım
Redmi note 7
Konular
1
Merhaba 1 haftalık note 7 kullanıcısıyım. Kapanıp açılma sorunu bende de var. Chrome veya tarayıcıdan cnntürk web sitesinde gezdiğimde telefon kapanıp açılıyor. Uygulamaların verilerini filan temizledim ama maalesef çözülmüyor. Yolum düştüğünde servise götüreceğim bakalım ne diyecekler.
Merhaba aynı sorun bendede başladı dediğiniz gibi haber sitesine girince donup reset atıyor facebooktan haber sitesine bağlanınca oluyor bu olay.alalı daha bir ay oldu cihazı.bu yazılımsal bir sorun gibi geldi bana sanki bir kaç kişi daha aynı şekilde yazmış

Oyla:

snnuzunoglu

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Sinan
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
1
Aynı kapanmalar bendede oluyor ekran donduktan sonra kendi kendine kapanıp açılıyor cihaz inşallah elimizde patlamaz daha yeni aldık

Oyla:

nickelman

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ahmet
Cihazım
Redmi note 7
Konular
1
Servise götüren veya sorunun kaynağındn tam olarak emin olan varmı. Ona göre bende bir yol izleyeceğim eğer sorun cihazda ise servise vermeye düşünmüyorum daha kötü yapacaklarını düşünüyorum.eğer sorun yazılımsalsa değiştirmeyip bekleyeceğim. Bu arada bir kez cihazı formatladım ama buluttaki yedeği cihaza yükledim. Acaba temiz format yani yedekleri cağırmadan temiz kurulum yapsam sorun çözülürmü denemem gerekirmi. Orjinal kararlı sürümü kullanıyorum .

Son düzenleme:
Oyla:

ozayumut

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Özay umut
Cihazım
redmi note 7
Konular
0
Bende sürekli bu hatayı almaya başlamıştım ayarlardan telefonu uyku moduna almayı geri tuşuna basmaya ve açılması içinde ekrana iki kere dokunmayı aktif ettim güç tuşunu yaklaşık 2 gündür kullanmıyorum ve şuan telefonum kapanma sorunu çözüldü güç tuşundan kaynaklanan bir sorun herhalde.

Oyla:
Üst Alt