Yardım Redmi note 7 kamera sürekli donuyor hk.

shichibukai

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
6.0
Cihazım
Xiaomi Mi5s
Konular
3
Arkadaşlar merhaba,

Redmi note 7 kullanıcısıyım kamera sürekli donuyor uyarısı alıyorum.Gcam veya başka bir uygulama üzerinden kamera çalışıyor kendi kamerasında problem var

Yardımcı olabilecek biri varmıdır ?

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Log -

io.reactivex.exceptions.OnErrorNotImplementedException: unSupported Saturation
at io.reactivex.internal.functions.Functions$OnErrorMissingConsumer.accept(Functions.java:704)
at io.reactivex.internal.functions.Functions$OnErrorMissingConsumer.accept(Functions.java:701)
at io.reactivex.internal.observers.LambdaObserver.onError(LambdaObserver.java:77)
at io.reactivex.internal.observers.LambdaObserver.onNext(LambdaObserver.java:67)
at io.reactivex.internal.operators.observable.ObservableObserveOn$ObserveOnObserver.drainNormal(ObservableObserveOn.java:200)
at io.reactivex.internal.operators.observable.ObservableObserveOn$ObserveOnObserver.run(ObservableObserveOn.java:252)
at io.reactivex.internal.schedulers.ExecutorScheduler$ExecutorWorker$BooleanRunnable.run(ExecutorScheduler.java:261)
at io.reactivex.internal.schedulers.ExecutorScheduler$ExecutorWorker.run(ExecutorScheduler.java:226)
at java.util.concurrent.ThreadPoolExecutor.runWorker(ThreadPoolExecutor.java:1167)
at java.util.concurrent.ThreadPoolExecutor$Worker.run(ThreadPoolExecutor.java:641)
at java.lang.Thread.run(Thread.java:764)
Caused by: java.lang.RuntimeException: unSupported Saturation
at com.android.camera2.compat.MiCameraCompatBaseImpl.applySaturation(MiCameraCompatBaseImpl.java:272)
at com.android.camera2.compat.MiCameraCompat.applySaturation(MiCameraCompat.java:49)
at com.android.camera2.CaptureRequestBuilder.applySaturation(CaptureRequestBuilder.java:210)
at com.android.camera2.MiCamera2.setSaturation(MiCamera2.java:1663)
at com.android.camera.module.Camera2Module.updateSaturation(Camera2Module.java:4604)
at com.android.camera.module.Camera2Module.consumePreference(Camera2Module.java:3622)
at com.android.camera.module.BaseModule.accept(BaseModule.java:1651)
at com.android.camera.module.BaseModule.accept(BaseModule.java:85)
at io.reactivex.internal.observers.LambdaObserver.onNext(LambdaObserver.java:63)
... 7 more

archesm

Süper Üye
Onursal Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mesut
Cihazım
Mİ 9T Pro
Konular
618
Merhabalar
Ayarlar - Uygulamalar kısımından Kamera uygulamınızın Tüm verilerini Temizleyin,
Daha sonra telefonu yeniden başlatıp,Kamerayı tekrar kontol eder misiniz ?

Oyla:

enes5759

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Enes
Cihazım
Redmi Note7
Konular
2
Ne gariptirki bugün aynı problem aynı cihazda bendede baş gösterdi yüz tanıma kilidide devre dışı kalıp kilit ekranı/parolalar kısmından kayboldu şaka gibi.Kamera verilerini/önbelleğini temizlemek sorunu çözmedi.
Twrpden wipe dalvik cache yaptım yine düzelmedi dediğin gibi sadece stock kamerada bu problem var ohh be yanlız değilmişim :D

Son düzenleme:
Oyla:

shichibukai

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
6.0
Cihazım
Xiaomi Mi5s
Konular
3
Günaydın,
Dün aynı şekilde yaptım ama değişen birşey olmadı.

Oyla:

shichibukai

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
6.0
Cihazım
Xiaomi Mi5s
Konular
3
Sorun hala devam ediyor. Çözüm önerisi olan varmı ?

Oyla:

YasPeh

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yasin
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Konular
31
Mi room rom veya eu rom a gecmeyi deneyin isterseniz

Oyla:

Koçara

Eğitime adanmış bir ömür...
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Avni Ataver
Cihazım
Xiaomi 13 Pro
Meslek
Eğitimci
Konular
37
Sorun hala devam ediyor. Çözüm önerisi olan varmı ?
Google kamerayı kaldırıp öyle gözlemleyin. Stock kamerada aynı problemler devam edecek mi test edin. Aynı şekilde olmasa da kullandığım modülle alakalı benzer sıkıntı yaşamıştım. Olmadı başka apk denersiniz.

Oyla:

shichibukai

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
6.0
Cihazım
Xiaomi Mi5s
Konular
3
Gcam kaldırıp denenedim yine olmadı.Yeni rom veya fabrika ayarlarına dönmeden düzeltmenin bir yolunu arıyorum aslında.

Oyla:

Glorious

Teknoloji Delisi, Supporter
Emekli Yönetici
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kadir
Cihazım
Poco X4 Pro 5G
Konular
28
Sistem güncellemesi aldıysa program onu da uygulamalar kısmından sıfırlayabilirsiniz. Genelde uygulamalarda uyumsuz bir güncelleme olduğu zaman bu sorun ortaya çıkıyor.

Oyla:

Koçara

Eğitime adanmış bir ömür...
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Avni Ataver
Cihazım
Xiaomi 13 Pro
Meslek
Eğitimci
Konular
37
Gcam kaldırıp denenedim yine olmadı.Yeni rom veya fabrika ayarlarına dönmeden düzeltmenin bir yolunu arıyorum aslında.
Eğer stock kameradaki sıkıntı daha evvel söz konusu değilse ve google kamera kurduktan sonra baş gösterdiyse bir uyumsuzluk söz konusu. Global rom kullanıyorsanız bu tür bir sıkıntı olması mümkün. Çare ya custom rom kurmak ( tercihim eu rom ) yada cihazı sıfırlayıp eski haline getirmek gibi görünüyor.

Oyla:
Üst Alt