İnceleme Redmi Note 7 incelemesi

halilgurbuz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halil
Cihazım
Poco X5 Pro 5G
Meslek
Bilişim ırgatı
Konular
197

Yeumyang

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Yeumyang
Cihazım
Xiaomi redmi 7
Konular
5
Telefonu alacağım vatan ı bekliyorum hafta içi gelecek merak ettiğim bir husus var damla çektiği kapatabiliyormuyuz ayarı var mı mesala dergi gazete okurken kapatmak istesem kapatılıyor mu

halilgurbuz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halil
Cihazım
Poco X5 Pro 5G
Meslek
Bilişim ırgatı
Konular
197
Telefonu alacağım vatan ı bekliyorum hafta içi gelecek merak ettiğim bir husus var damla çektiği kapatabiliyormuyuz ayarı var mı mesala dergi gazete okurken kapatmak istesem kapatılıyor mu
evet kapatma ayarı var.

Yeumyang

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Yeumyang
Cihazım
Xiaomi redmi 7
Konular
5
Şuan kullandığım cihaz tam bozuldu arayan çoğu zaman ulaşamıyor sabah alarm çalmıyor dokunmatik bozuldu vatan getirsede alsam Xiaomi Türkiye garantisi hangi firma evofone diye okumuştum ama firma hakkında çok şikayet var açıkçası garanti sorunu yaşamak istemiyorum

halilgurbuz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halil
Cihazım
Poco X5 Pro 5G
Meslek
Bilişim ırgatı
Konular
197
Şuan kullandığım cihaz tam bozuldu arayan çoğu zaman ulaşamıyor sabah alarm çalmıyor dokunmatik bozuldu vatan getirsede alsam Xiaomi Türkiye garantisi hangi firma evofone diye okumuştum ama firma hakkında çok şikayet var açıkçası garanti sorunu yaşamak istemiyorum
Vatan ı beklemenize gerek yokki.
Cepport dan alın
KVK garantili.
GittiGidiyor sitesinde kalmadıysa kendi sitelerinden alın. Ama mavisi yok bildiğim kadarıyla.
Mavi müthiş satıyor.

Yeumyang

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Yeumyang
Cihazım
Xiaomi redmi 7
Konular
5
Vatan ı beklemenize gerek yokki.
Cepport dan alın
KVK garantili.
GittiGidiyor sitesinde kalmadıysa kendi sitelerinden alın. Ama mavisi yok bildiğim kadarıyla.
Mavi müthiş satıyor.
Bir bakayım cepport yorumları okuyayım kafama uyarsa alırım renk farketmez ama mavi dediğiniz gibi güzel görünüyor

halilgurbuz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halil
Cihazım
Poco X5 Pro 5G
Meslek
Bilişim ırgatı
Konular
197
Bir bakayım cepport yorumları okuyayım kafama uyarsa alırım renk farketmez ama mavi dediğiniz gibi güzel görünüyor
Cepport bu konuda en güvenilir firma diyebilirim :)
inceleme için ürünleri onlardan aldığım için söylemiyorum, evofone ve delta ile ilgili internette bi araştırma yapın ne dediğimi anlarsınız :)
cepport dan alırken de kesinlikle KVK garantili alın :)

PaRSTürK

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
.....
Cihazım
.....
Konular
10
Cepport iyi firmadır. Kendilerinden alışverişim oldu baya cep telefonumuda onlardan almak isterdim ama kısmet olmadı bilgisayara çok harcama yaptım her ikisi bir arada olmuyor. Bilgisayar parçalarının taksitlerini nasıl ödeyeceğim onu düşünüyorum daha :) Ama bundan sonraki cihazı cepporttan alacağım kesinlikle tercihim Max 3 olacak gibi bugün 5M Migrosa gittim cihazı canlı görme fırsatım oldu orada birde Mi Mix 3 vardı ki ağzımın suyu aktı resmen ne yapalım 8=)

TosunPASA

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tosun
Cihazım
Mİ 10T Pro
Meslek
Sys Support - IT
Konular
91
merhaba herkese
eminönü çekimde yok ama sahilde yürürken özellikle yerdeki parke taşları... yani altkenar kısımları oldukça belirgin şekilde puslu çekim yapmış.. eğer özel bir efekt vermedi iseniz
youtube dan 1080 olarak seyrettim. renkler doğal renklere göre biraz daha flu veya mat diyeyim. program içinde keskinleştirme efekti verilerek gerçeğe yakın renk belki alınır ama burda IŞIK dikkat edilecek en büyük konu. eğer çekim esnasında bir ışığa denk gelirseniz patlama yapacaktır.
şimdi..... pembe renk ile yakın çekim dehşet güzel ve canlı
yüz videonuz ise.... maalesef... pixel birleştirmesi olmuş. yüz yani cilt pürüzleriniz vs yok... yani yüzünüz bir plastik yüzey gibi gözüküyor... daha net tabir ile HAMUR gibi bir görüntü var ve üzerine kıl dikmişler gibi kıl dipleriniz patlamış. geniş çekim vapurları vs çekerken dalgalar vs de pixel birleştirmesi çok net. kule çekiminde çok belirgin pixel yok gibi desem de dikkat edince çıkıyor. dalga gölgeleri yok gibi... ki gerçekte var.
videoyu hızlı olarak izledim. kullanılan program vs dikkat etmedim... gerçek fotoğraf veya baskı amaçlı kullanacaksanız mutlaka manuel ayarlarda ve tripod ile çekim yapınız.

ses konusunda çevre parazit sesler duyamadım. kendi mikrofonu mu vs bilemiyorum ama......... sizin sezinizi de bilmediğim için yorum yok. orda aşırı bir çevre parazit sesleri gelmemesi kötü.

köprü üzerinden KEŞKE bir dalga yı yavaş çekim ile bot ların birde hızlı çekimini yapsa idiniz...

emeğinize sağlık

Üst Alt