Yardım redmi note 7 imei kaydı ortak aranıyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

dagtas7879

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ahmet
Cihazım
xiaomi mi mi
Konular
1
merhaba arkadaşlar imei kayıtsız redmi note 7 telefonuma pasaport kaydı ile 2. imei yi satın alacak arkadaş var mı.
pasoport benden olacak 618lira olan kayıt parasını yarı yarıya paylaşacağız. Yerim pendik merkez isteyen bana ulaşabilir.

Taludze

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Ersin
Cihazım
Poco F2 Pro
Meslek
Bilgi İşlem Uzmanı
Konular
0
merhaba arkadaşlar imei kayıtsız redmi note 7 telefonuma pasaport kaydı ile 2. imei yi satın alacak arkadaş var mı.
pasoport benden olacak 618lira olan kayıt parasını yarı yarıya paylaşacağız. Yerim pendik merkez isteyen bana ulaşabilir.

Hocam merhabalar ben de bu telefondan almayı düşünüyorum ama pasaport kaydı canımı sıkıyordu eğer sizin için de uygun ise birlikte yapalım, bende istanbul bahçelievlerdeyim ama ortak bi yerde buluşup birlikte kayıt işlemini yapabiliriz ?

Moderatör tarafında düzenlendi:
Oyla:

gekren

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Gökhan
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
12
pasaport kaydında çift sim kartı 2 ayrı model olursa olmuyor değil mi bu olay?

Oyla:

Taludze

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Ersin
Cihazım
Poco F2 Pro
Meslek
Bilgi İşlem Uzmanı
Konular
0
Arkadaşlar herkese tekrardan merhabalar, dagtas7879 arkadaşla imei kaydını ortak yapmak için tanıştık ben parayı kendisine gönderdim kendisi çok güvenilir birisidir öncelikle bunu belirtmek isterim, fakat benim telefonum redmi note 7 6/64 onun telefonu redmi note 7 4/64 olduğu için e-devlet üzerinden telefonların imeisini girdiğimizde telefon modelleri farklı görünüyor bu nedenle pasaport kaydını yapamadık, ve arkadaş parayı bana geri gönderdi, hem kendim için hemde dagtas7879 arkadaş için ortaklık yapmak isteyen varsa özelden yazsın lütfen.

Oyla:

dagtas7879

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ahmet
Cihazım
xiaomi mi mi
Konular
1
Arkadaşlar herkese tekrardan merhabalar, dagtas7879 arkadaşla imei kaydını ortak yapmak için tanıştık ben parayı kendisine gönderdim kendisi çok güvenilir birisidir öncelikle bunu belirtmek isterim, fakat benim telefonum redmi note 7 6/64 onun telefonu redmi note 7 4/64 olduğu için e-devlet üzerinden telefonların imeisini girdiğimizde telefon modelleri farklı görünüyor bu nedenle pasaport kaydını yapamadık, ve arkadaş parayı bana geri gönderdi, hem kendim için hemde dagtas7879 arkadaş için ortaklık yapmak isteyen varsa özelden yazsın lütfen.
Teşekkürler kardeşim.

Oyla:

erdemm18

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Erdem
Cihazım
Redmi Note 4X
Meslek
Insaat Muhendisi
Konular
0
Arkadaslar ben bu telefonu babama alip Turkiye'ye gonderecegim. Fakat pasaport sikinti cikaracagi icin, IMEI attirmayi dusunuyordum. Su anda bu cihaza IMEI atilabiliyor mu ve babamin eski telefonunun IMEI'ini atsak. Herhangi bir sikinti olur mu?

Oyla:

Taludze

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Ersin
Cihazım
Poco F2 Pro
Meslek
Bilgi İşlem Uzmanı
Konular
0
Arkadaslar ben bu telefonu babama alip Turkiye'ye gonderecegim. Fakat pasaport sikinti cikaracagi icin, IMEI attirmayi dusunuyordum. Su anda bu cihaza IMEI atilabiliyor mu ve babamin eski telefonunun IMEI'ini atsak. Herhangi bir sikinti olur mu?

şu anda imei atılma olayı yok dostum 6/64 alırsan pasaport kaydını benimle ortak yapabilirsin 4/64 alırsan o zamanda dagtas7879 kardeşimle yapabilirsin, ikimiz de tetikte bekliyoruz haha--

Oyla:

rosea

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
cevdet
Cihazım
mi8 se
Konular
2
Arkadaşlar 2 telefonumuz var yurtdışından gelme 4/64 ve 6/64 lük bizimki de olmuyor irtibata geçebiliriz.Yanliş anlaşılmasin sizi tanimiuorum tek sikinti güven :)

Oyla:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt