Soru Redmi Note 7 İçin AOD Uygulaması Var mı?

MuratY

Marka değil, teknoloji fanboyu
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
Samsung Note10+
Konular
21
Samsung Note 8 kullanırken fena halde bağımlılık yapmıştı bende, eskikliğini çok hissediyorum :)

Cihazlarımız amoled ekran değil ama, Redmi Note 7 için Always On Display uygulaması var mı acaba?

ercmaster

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ercan
Cihazım
mi5s
Konular
17
Ferrari ile tarla sürmeyi istemek bir zevk değildir. Çok param var , bu Ferrari fazlalık, nereye ataxağımı bilemedim, tarla sürsem de şanzımanı aşağı indirsem nasıl olur demenin başka bir yolu: miforumda lcd için aod kullansam bir şey olur mu diye sormaktır.
Kusura bakmayın. Gerçek başka birşey, Macgyver olmak başka bir şey.

Oyla:

MuratY

Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
Samsung Note10+
Konular
21
amidore bugün pixeli yükledim, aod gerçekten çok başarılı. Ama kullandığım bazı özellikler bu romda olmadığı için eu yükledim tekrar :)

Oyla:

amidore

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Yaşar
Cihazım
Redmi Note 7
Meslek
Memur
Konular
1
amidore bugün pixeli yükledim, aod gerçekten çok başarılı. Ama kullandığım bazı özellikler bu romda olmadığı için eu yükledim tekrar :)

Pixelin 08082109 versiyonu mu yükledin? Pixelin tam ekran modu evet yok, fakat bu işi yapan Fluid NG programı kullanıldığında aynı işi yapıyor. Tema için de çözüm mevcut.

Oyla:

MuratY

Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
Samsung Note10+
Konular
21
Pixelin 08082109 versiyonu mu yükledin? Pixelin tam ekran modu evet yok, fakat bu işi yapan Fluid NG programı kullanıldığında aynı işi yapıyor. Tema için de çözüm mevcut.

Son sürümü yüklemiştim. Çift uygulama desteği olmaması beni biraz zorladı. Paralel space kurdum ama onu da pek beğenmedim. İlerleyen sürümlerde tekrar denemeyi düşünüyorum ama.

Oyla:

amidore

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Yaşar
Cihazım
Redmi Note 7
Meslek
Memur
Konular
1
Son sürümü yüklemiştim. Çift uygulama desteği olmaması beni biraz zorladı. Paralel space kurdum ama onu da pek beğenmedim. İlerleyen sürümlerde tekrar denemeyi düşünüyorum ama.

Miui 11 çıkmasına az kaldı, çıktığında rn7 de bulunan bariz sıkıntılar giderilmiş ise ben tekrar stok roma döneceğim ve miui 11 e güncelleme yapacağım.
Ama Pixel hoşuma gitmişti son sürümü tekrar denemek istiyorum. Şuanki Romu (9.8.15 ) EU beta, yeni kurduğum için bir kaç gün kullanayım dedim. Gerçi bu romda ilk defa bu sürümde telefon chrome ile internette haber okurken dondu ve bir süre sonra yeniden başlama yaptı.

Oyla:
Üst Alt