Soru Redmi note 7 hızlı şarj adaptörü

Byseus

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Selim
Cihazım
Note 8 Pro
Konular
43
Kutu içinden hızlı şarj çıkmadı malesef. Telefona orijinal hızlı şarj adaptörü nereden alabilirim bilgisi olan yardım edebilir mi?

NUCAR44

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
NUMAN UÇAR
Cihazım
Redmi Note 7
Meslek
Hemşir(e)
Konular
18
dakika olarak zaman tutmadim dostum. redmi note 7 kullaniyorum. ampermetre cihazim var onunla telefonu sarj ederken olcdugumde verdigi degerler q3 degerlerinde. stabil bir cihaz.
Ben de aynı cihazı kullanıyorum. Rica etsem bi dahaki şarja ne kadar sürede tam dolum yaptığını paylaşabilir misiniz?

Oyla:

ahmet_tgc

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
AHMET
Cihazım
Poco f2 pro
Konular
2
Ben de aynı cihazı kullanıyorum. Rica etsem bi dahaki şarja ne kadar sürede tam dolum yaptığını paylaşabilir misiniz?
dostum q3 ile denedim. yuzde 10 dan yuzde 100e 1 saat 50 dk civari. kutu icinden cikan kendi orjinal sarj aleti ile sanirim sifirdan yuze 2 saat 20 dk civari dolduruyor

Oyla:

halilgurbuz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halil
Cihazım
Poco X5 Pro 5G
Meslek
Bilişim ırgatı
Konular
197
dostum q3 ile denedim. yuzde 10 dan yuzde 100e 1 saat 50 dk civari. kutu icinden cikan kendi orjinal sarj aleti ile sanirim sifirdan yuze 2 saat 20 dk civari dolduruyor
30 dakika fark var. Ciddi süre.
Yeri geldiğinde hayat kurtarır.

Oyla:

ahmet_tgc

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
AHMET
Cihazım
Poco f2 pro
Konular
2
30 dakika fark var. Ciddi süre.
Yeri geldiğinde hayat kurtarır.
aslinda quick 3 sarjin asıl kendini gisterdigi kısım yuzde bataryayi yuzde 50 ye kadr doldugu yer. asil hizli o aralikta yapiyor.

Oyla:

NUCAR44

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
NUMAN UÇAR
Cihazım
Redmi Note 7
Meslek
Hemşir(e)
Konular
18
aslinda quick 3 sarjin asıl kendini gisterdigi kısım yuzde bataryayi yuzde 50 ye kadr doldugu yer. asil hizli o aralikta yapiyor.
Aynen öyle hocam.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Ben kendi şarj aletiyle %15 iken şarha takıyorum. Tam 2 saatte tam dolum yapıyor. Ugreen qc 3.0 ile 1 saat 50 dakikada. Dediğim gibi tam dolum süresi o kadar fark etmiyor hocam, ara dönem fark ettiriyor. Mesela yarım saatte normal şarj aleti ile qc 3.0 arasındaki fark epey oluyor. Ben onun için qc 3.0 şarj aletini satmayı düşünüyorum çok kullanmadan. Belki meraklısı vardır. Ben tam dolum seviyorum çünkü. O şarj aleti %100 olmadan çıkmayacak prizden hesabı yani. :D

Oyla:

ahmet_tgc

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
AHMET
Cihazım
Poco f2 pro
Konular
2
Aynen öyle hocam.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Ben kendi şarj aletiyle %15 iken şarha takıyorum. Tam 2 saatte tam dolum yapıyor. Ugreen qc 3.0 ile 1 saat 50 dakikada. Dediğim gibi tam dolum süresi o kadar fark etmiyor hocam, ara dönem fark ettiriyor. Mesela yarım saatte normal şarj aleti ile qc 3.0 arasındaki fark epey oluyor. Ben onun için qc 3.0 şarj aletini satmayı düşünüyorum çok kullanmadan. Belki meraklısı vardır. Ben tam dolum seviyorum çünkü. O şarj aleti %100 olmadan çıkmayacak prizden hesabı yani. :D
zaten batarya icin en sagliklisida dusuk amperle sarj eden adaptor. yani kendi sarj adaptoru

Oyla:

Kutay19

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Hakkı
Cihazım
Note 7 128gb
Konular
1
Benimde quick 3.0 sarj aleti aldım fakat hızlı sarj ediliyor ibaresi çıkmıyor. Eşimdede aynı telefon var onda hızlı şarj ediliyor ibaresi çıkıyor.. güncellemeler aynı yapıldı

Oyla:

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
Benimde quick 3.0 sarj aleti aldım fakat hızlı sarj ediliyor ibaresi çıkmıyor. Eşimdede aynı telefon var onda hızlı şarj ediliyor ibaresi çıkıyor.. güncellemeler aynı yapıldı

Temadan dolayı da olabilir hocam.

Oyla:
Üst Alt