Rom Redmi Note 7 HalogenOS Rom Pie (9.0)(Unofficial) 24/10/2019

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
ugurumm

Sadece burada değil yurt dışı forumlarında da bilgisi ve zekası ile kayda değer bir saygınlığa erişmiş Skorpi gibi bir değeri "yoğun ego"ya sahip olmakla itham ettikten hemen sonra " benim zekam ve bilgi birikimim seni savunmasız kılar" cümlesini kurabilmek, üye olduğu ve sürekli yararlandığını belirttiği bir platformda 2.5 yıl boyunca 2 tane tane mesaj yazdıktan sonra kendisinden 1800 kat daha fazla emek vermiş cohci52 hocamın emeğini hakir görmeye çalışmak nasıl bir düşünce anlayışının ürünüdür anlamak gerçekten güç ancak size katıldığım bir nokta var. Söylediğiniz gibi belirli bir saygınlığa erişebilmek için topluma açık her alanda eleştiriye açık olmak lazım. Bir kaç bin dolar verilip 6 ay staj sonrasında eleştirebilme yetisine kavuşulan ülkemiz hukuk topluluğundan farklı olarak bizde eleştiri yapabilmek için de belirli yetilere sahip olunması gerekiyor. Her neyse, çok uzatmak istemiyorum cezai yaptırımınızı değerli yöneticimiz Zenex uygulamış zaten benim konuya yazma nedenim sizlerin deyimi ile gerekçeli kararı açıklamak.

Belirttiğiniz üzere "antik yunandan beri hukuk eleştiriyi ve hakareti ayırt edebiliyor", zannediyorum iyi bir hukukçu olarak siz de muhatabınıza karşı "aptal" sıfatını kullanmanın eleştiri sınırların aşarak hakaret olarak kabul edilmesi gerektiğinin farkındasınızdır. Hoş bu ayrımı yapabilmek için hukukçu olmaya da gerek olduğunu sanmıyorum... Yine kurallarımız gereği tüm üyelerimiz gibi sizin de forum kurallarımızı dikkatlice okuduğunuzu ve özümsediğinizi var saymak mecburiyetindeyim. İyi bir hukuçu olduğunuzu, zeka seviyenizin oldukça yüksek olduğunu ve sınırlarınızı bildiğinizi belirtmiş olsanız da sınırlarınızı fazlasıyla aşmış olduğunuz oldukça aşikar. Bu tezatı ne mesleki yeterliliğinize ya da zeka düzeyinize bağlamak yersiz olacaktır. Mesajların yazıldığı gün ve saati göz önüne alarak gece yarısı yorgunluğu ya da pazar rehaveti diyerek geçiştirelim ki belirtildiği üzere eleştiri hakarete varmasın...

Özetle kurallarımızda açıkça belirtildiği üzere "Bir başka üyeye veya gruba hakaret/küfür edilmesi kabul edilebilir bir davranış değildir." Bu nedenle hesabınız süresiz olarak kapatılmıştır.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Üst Alt