Rom Redmi Note 7 Global Kararlı v11.0.5.0 PFGMIXM İndirme Bağlantıları

Can123im

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet Fatih
Cihazım
Redmi note 9pro
Meslek
Öğrenci
Konular
8
Bahsettiğiniz durumda sadece müziği durdurabilirsiniz. müziği durdurma derdinde deiliz biz. Kapatma derdindeyiz. Ust paneli aşşaği cekince durdur ilerlet ileri sar vs bunlari yapabiliyorsun. Ki bunda deiliz. Müziği gurdurdunuz diyelim ust paneli aşağı cekip. Uygulama kapaniyormu? Hayir. Hala aktif arka planda calismaya devam ediyor. Eskiden alt paneli yukarı cekip uygulamaları kapat dedigimizde tamamen uygulama kapanir müzik calmaz arkaplanda da calismazdi. Olmasi gereken de bu zaten. Sizin bahsettiğiniz durum sadece miziği durdurma oynatma işini gorur. Ki zaten onda bi sorun yok o durum hep oyle zaten. Buradaki sıkıntı şu. Bir müzik açtınız. Uygulamayi tamamen sonlandirin kapatin. Tabi kapatabilirseniz.
Hocam bir önceki mesajınızda yazdıklarınızı dikkatli okuyun siz müzik çalmaya devam ediyor diyorsunuz ben ona göre cevapladım. İki mesajınızın birbirini tutmaması trajikomik geldi. Neyse ben size şimdilik öneride bulundum zaten bende müzikte kapanıyor arka planda da çalışmıyor sadece şurda katılabilirim size arka plandan sekmelerden yani kapatınca kapanmıyor paneli indiriyorum Durdum diyorm yana kaydırıyorum sorunu ortadan kaldırıyorum.

CraweL

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Osman
Cihazım
Note 8 Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
461

AfterLife

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
6
Hocam bir önceki mesajınızda yazdıklarınızı dikkatli okuyun siz müzik çalmaya devam ediyor diyorsunuz ben ona göre cevapladım. İki mesajınızın birbirini tutmaması trajikomik geldi. Neyse ben size şimdilik öneride bulundum zaten bende müzikte kapanıyor arka planda da çalışmıyor sadece şurda katılabilirim size arka plandan sekmelerden yani kapatınca kapanmıyor paneli indiriyorum Durdum diyorm yana kaydırıyorum sorunu ortadan kaldırıyorum.
Kardesim ne yazdimi biliyorum soruna sahiplik etmeyelim sorun sorundur. Böyle bir sorun var. Müziği durdurup ekranı yana kaydirma yontemiyle işimizi gorebiliriz evet fakat olması gereken müzik calarken paneli alttan yukari çekip yana kaydirip sonlanmasi. Miui 10 ve 11 ilk sürümde durum böyleydi. Bariz bir bug var anlatmaya calistigimiz bu. Ve iki sürümdür bunu raporluyoruz dikkate alinmiyor. Cihaza hata bildirimi sekmesi koyulmuş ne bildirirsen bildir kendileri calip kendileri oynuyor. İngilizce ve videolu hata kaydi yolluyoruz iki sürümdür düzeltilmedi.

Son düzenleme:

CraweL

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Osman
Cihazım
Note 8 Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
461
Fastboot İndirme Bağlantısı ;

ozguvercin

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Özgür
Cihazım
Xiaomi Note 7
Konular
1

kadabra85

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Alper
Cihazım
A2 lite
Konular
0
Genelde konuşulan konu kime geldi kime gelmedi olmuş arkadaşlar, bence yükleyenler rom hakkında yorum yaparsa memnun oluruz...Şuan 55-60 saat bekleme süresi alıyorum 5-6 saat de ekran süresi o yüzden batarya konusundaki yorum benim için önem arz ediyor öncelikle... Teşekkürler

mtolgae

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Tolga
Cihazım
Redmi Note 9s
Konular
11
EU, Mi Room ve RevOS'dan sonra global roma döndüm ben de. Eğer ekstra özellikler ve modlarla işiniz yoksa sıkıntısız ve yağ gibi akıyor, ana ekran lagı yok, gözüme çarpan bug da yok. Rootlamadığım için bankacılık uygulamalarında da sıkıntı yok. Sadece Fastboot tools ile Xiaomi ve Google ıvır zıvırlarını kaldırıp, bazılarını da devre dışı bıraktım. Şarjı saydığım romlara göre çok daha iyi. Normalde şarjı çok iyi giden Mi Room bile son zamanlarda cıvıtmıştı. Bununla saydıklarımı yaptıktan sonra data ağırlıklı 7 buçuk 8 saat gidiyor. Resimlerdeki Yüzde 27 şarjla 7 saat 50 dk biraz uç bir örnek çünkü bir günlük yoğun kullanım ile oldu.

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Avumda

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Tarık
Cihazım
Note 7
Konular
0
Bana da güncelleme ilk 500mb olarak geldi yükledim daha sonra aynı güncelleme 1.8gb olarak sanırım direk rom olarak geldi android 10 mu diye kontrol ettim hala 9 bir arkadaş bahsetmiş açılışta benimde powered by android yazısının yanında android simgesi çıkıyor farklılık olarak sanırsam 10nun simgesi. Pil performansı olarak çok farklı değil ama bazı sistem uygulamalarında kasmalar mevcut başka da yeni bir şey göremedim ben açıkcası:) Son olarak güncellemeyi OTA olarak yükledim

Ekli dosyalar

• Screenshot_2020-02-22-11-51-34-059_com.android.updater.jpg
    Screenshot_2020-02-22-11-51-34-059_com.android.updater.jpg
    137,9 KB · Görüntüleme: 42
Üst Alt