Rom Redmi Note 7 Global Kararlı v11.0.5.0 PFGMIXM İndirme Bağlantıları

Enesk.

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Enes
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
5
Bu son güncelleme ile bataryanız nasıl gidiyor? Ekran süresi felan?
Hicbirsey değişmedi aynı bende kararsız bazen bitirmek için uğraşıyorum bitmiyor bazende emiyor bataryayı çözemedim

ridvanterzi13

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Rıdvan
Cihazım
Mi5 prime
Konular
15
Yükleme Ekranında Redmi Yazısının Altında ki Powered By Android yazısı Android 10'a güncellenmiş.Yalnız Sürüm Hala 9
Ek Olarak Zip'ten güncelleme yaptım.Ve güncelleme kayıtlarına erişim izniniz yok diyordu.
Bir sonraki güncellememiz büyük ihtimalle android 10 olur hocam. 2020 Q1 in bitmesine az kaldı.

Enesk.

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Enes
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
5
Belli olmaz işleri hocam ben güvenmiyorum
Bundan önce redmi 5 plus kullanıyordum onun güvensizliği tedirginliği bende de devam ediyor güncelleme alicaz diye psikolojimiz bozuluyordu Redmi 5 plus camiası olarak o günden sonra güven gitti haha--

Can123im

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet Fatih
Cihazım
Redmi note 9pro
Meslek
Öğrenci
Konular
8
Ota yoluyla an itibariyle geldi. Hatalar buglar hala devam ediyor. Birde geri bildirimler yapiyoruz şurda şu hata var burda bu hata var. Demek bakma bile bakmiyorlar. Umurlarinda deil. Müzik uygulamasini açın herhangi bir müzik açın sora müzik uygulamasini kapatın tamamen cikin uygulamadan kökten kapatin uygulamayi yani. müzik calmaya devam ediyor. Uygulama tamamen kapali muzik devam. Tuş kilidi kapasan bile çalmaya devam ediyor. Gelde kapat. Kapatmanin tek yolu telefonu bastan baslatma. Ayni durum kulaklik takılı ikende geçerli.
Hocam dedikleriniz doğru ama tek kapatma yolu telefonu yeniden başlatmak değil ki bildirim panelini aşağı indir orda gözüküyor durdurabiliyorsun veya direk müzik uygulamasına tekrar girip durdurabilirsin.

AfterLife

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
6
Hocam dedikleriniz doğru ama tek kapatma yolu telefonu yeniden başlatmak değil ki bildirim panelini aşağı indir orda gözüküyor durdurabiliyorsun veya direk müzik uygulamasına tekrar girip durdurabilirsin.
Bahsettiğiniz durumda sadece müziği durdurabilirsiniz. müziği durdurma derdinde deiliz biz. Kapatma derdindeyiz. Ust paneli aşşaği cekince durdur ilerlet ileri sar vs bunlari yapabiliyorsun. Ki bunda deiliz. Müziği gurdurdunuz diyelim ust paneli aşağı cekip. Uygulama kapaniyormu? Hayir. Hala aktif arka planda calismaya devam ediyor. Eskiden alt paneli yukarı cekip uygulamaları kapat dedigimizde tamamen uygulama kapanir müzik calmaz arkaplanda da calismazdi. Olmasi gereken de bu zaten. Sizin bahsettiğiniz durum sadece miziği durdurma oynatma işini gorur. Ki zaten onda bi sorun yok o durum hep oyle zaten. Buradaki sıkıntı şu. Bir müzik açtınız. Uygulamayi tamamen sonlandirin kapatin. Tabi kapatabilirseniz.

Son düzenleme:
Üst Alt