MIUI 11 Redmi Note 7 Global Kararlı MIUI 11 V11.0.4.0 PFGMIXM İndirme Bağlantıları

dorothy

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Swat
Cihazım
Redmi Note 7
Meslek
EGM
Konular
21
Şu pil yüzdesi sorununu hala çözmemişler,ya arkadaş cok mu zor bişey şunu düzeltmek,buglar hatalar ve sorunlar dışında neyi düzeltiyorlar bu güncellemelerle cok merak ediyorum

Ekli dosyalar

• IMG_20191118_204853.jpg
    IMG_20191118_204853.jpg
    11,1 KB · Görüntüleme: 22

recepix

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Recep
Cihazım
MI A3
Konular
2
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Güncelleme halen yok, acaba şehir olarak veya bölge olarak fark ediyor mu?
O farketmez güncellemeyi geri çektiler

Redmi Note 7 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

pendroz

Kardan Adam
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kaan
Cihazım
Redmi Note 4x
Konular
250
Linklerdeki beta blokesi kaldırıldı manuel olarak indirip kurabilirsiniz arkadaşlar.

MIUI 10 da olanlar recovery yazandan.

MIUI 11 hatalı geri çekilen sürümde ( 11.0.3.0 ) olanlar OTA linkinden indirip güncelleme yapabilirler.

AfterLife

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
6
Şu pil yüzdesi sorununu hala çözmemişler,ya arkadaş cok mu zor bişey şunu düzeltmek,buglar hatalar ve sorunlar dışında neyi düzeltiyorlar bu güncellemelerle cok merak ediyorum
Ben onun bir sorun olduğunu sanmıyorum. Yeni miui 11 le gelen bir takım efektiflerden biri. Pilin ilk sayisini büyük vurgulamislar. Farkli olsun misali. Ben bir hata oldugunu düşünmüyorum

Son düzenleme:

pendroz

Kardan Adam
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kaan
Cihazım
Redmi Note 4x
Konular
250
Hocam flash rom ne zaman çıkar ?

Aşağıdaki saçma durum olmaz ise 1 haftayı bulur.

MI Pilot diye romlar test edilsin diye program açılıyor millet kayıt olup indiriyor fakat kimse hata rapor etmiyor bu sefer rom herkese dağıtılıyor hata görülüyor geri çekiliyor.

Pansophy

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Erdem
Cihazım
Red Mi Note 7
Konular
0

Hocam ayarlarda önceki sürümdekini seçebileceğiniz yer mevcut. Şu an yerini hatırlayamadım ama update sonrası kurcalarken görmüştüm.

Sneijder

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
51
Hocam ayarlarda önceki sürümdekini seçebileceğiniz yer mevcut. Şu an yerini hatırlayamadım ama update sonrası kurcalarken görmüştüm.
Ayarlar > Ekran > Çentik & durum çubuğu > Pil göstergesi adımından değiştirebilirsiniz hocam.. dorothy hocam buyrun..

NUCAR44

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
NUMAN UÇAR
Cihazım
Redmi Note 7
Meslek
Hemşir(e)
Konular
18
Aşağıdaki saçma durum olmaz ise 1 haftayı bulur.

MI Pilot diye romlar test edilsin diye program açılıyor millet kayıt olup indiriyor fakat kimse hata rapor etmiyor bu sefer rom herkese dağıtılıyor hata görülüyor geri çekiliyor.
Aynen hocam. Ben başvurdum bi dönüş olmadı. Yani halen acemi (rookie) kategorideyim. Telegramdan birinden buldum Mi Pilot hesap. Rapor etmek için değil, "İlk indirelim, havamızdan geçilmesin." gibisinden bakılıyor herhalde bu gruptakilerde. Oysaki yanlış bir yaklaşım.

Ben kendim geri bildirim uygulamasından gözüme çarpan hataları ve beklentilerimi yazdım. Dikkate alırlar almazlar kendileri bilir. Deneyimleyen Mi Pilot hesabına haiz insanların geribildirim yapması çok önem arz etmektedir.

InJustice

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ogün
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
28

Ben OTA yolu ile aldım güncellemeyi. Gayet beğendim güncellemeyi. Şarj konusunda pek bir değişiklik yok gibi yani hissettirmedi ama iyileştirme yapıldığı kesin. Henüz her özelliğini keşfetmedik. Bakalım neler sunuyor :)

Arkadaşlar bu arada telefon tamamen stok. Root yok. BL kilidi de açık değil zaten. Ben direkt güncelleme gelmiş mi diye bakayım dedim ve gelmiş.

Üst Alt