Soru Redmi note 7 eu rom

Gala1905

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Aslan
Cihazım
Redmi Note10pro
Konular
23
Merhaba telefonu alalı bir seneye yakın zaman oldu global rom kullanıyorum genel olarak memnunum ama acaba eu rom kurmayıp çok şey kaçırıyormuyum diye zaman zaman düşünüyorum. Kullananlar tecrübelerini aktarırsa sevinirim. Telefon ile oyun oynamıyorum kamera sosyal medya vs. kullanıyorum. Bu arada imei değiştirilmiş cihazın rom atarken uçar mı acaba.

svastec

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ubeyd
Cihazım
Discovery
Konular
1
Merhaba telefonu alalı bir seneye yakın zaman oldu global rom kullanıyorum genel olarak memnunum ama acaba eu rom kurmayıp çok şey kaçırıyormuyum diye zaman zaman düşünüyorum. Kullananlar tecrübelerini aktarırsa sevinirim. Telefon ile oyun oynamıyorum kamera sosyal medya vs. kullanıyorum. Bu arada imei değiştirilmiş cihazın rom atarken uçar mı acaba.
Emin olun hiçbir şey kaçırmıyorsunuz. Euya geçip tekrar stabil Roma dönmüş biri olarak söylüyorum. Evet özellikler erken geliyor ama bunun normal kullanıcıya artısı yok eksisi var. Çünkü hiç bilinmeyen yerlerden sorun çıkabiliyor. Ayrıca az miktarda kasma donma cabası.

Oyla:

espiyano

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emin
Cihazım
Redmi Note 10 G
Konular
28
Emin olun hiçbir şey kaçırmıyorsunuz. Euya geçip tekrar stabil Roma dönmüş biri olarak söylüyorum. Evet özellikler erken geliyor ama bunun normal kullanıcıya artısı yok eksisi var. Çünkü hiç bilinmeyen yerlerden sorun çıkabiliyor. Ayrıca az miktarda kasma donma cabası.
Aynen 1 sene Eu da kaldim.Bosa kalmisim bunun neyini ovuyorlar anlamis degilim.En stabili global.

Oyla:

Gala1905

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Aslan
Cihazım
Redmi Note10pro
Konular
23
Aynen 1 sene Eu da kaldim.Bosa kalmisim bunun neyini ovuyorlar anlamis degilim.En stabili global.
Yorumlarınız için teşekkürler aradığım cevabı aldım

Oyla:

oturak

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
erhan
Cihazım
note 12 pro+ 5G
Meslek
tekniker
Konular
6
globaldeki şarj performansı rezil max 5 saat ekran süresi aldığım global eaa kararlıdan eu betaya geçtim şarj konusunda gerçekten menunum resvos düzgün rom çıkartsa ona geçerim açıkcası

Oyla:

Gala1905

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Aslan
Cihazım
Redmi Note10pro
Konular
23
globaldeki şarj performansı rezil max 5 saat ekran süresi aldığım global eaa kararlıdan eu betaya geçtim şarj konusunda gerçekten menunum resvos düzgün rom çıkartsa ona geçerim açıkcası
Benim telefonun şarj performansından memnunum mobil veri ağırlıklı 7-8 saat civarında ekran süresi alıyorum günü kurtarıyor. Genel olarak telefonumdan memnunum ama eu rom övgülerini görünce belki kullanmamak ile birşeyler kaçırıyorumdur diye düşündüm öyle olmadığını yorumlardan anladım.

Oyla:

championee

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Dursun Aydın
Cihazım
Poco f5 pro
Meslek
Güvenlik
Konular
26
Ben hemen hemen hepsini kullandım.Kesinlikle en iyisi eu rom.Şarj ve performansı daha iyi bence eu.rom stabil kullanmalısın...

Oyla:

Gala1905

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Aslan
Cihazım
Redmi Note10pro
Konular
23
Ben hemen hemen hepsini kullandım.Kesinlikle en iyisi eu rom.Şarj ve performansı daha iyi bence eu.rom stabil kullanmalısın...
Teşekkürler Note 7 kullanıyorsan şarj detaylarını paylaşabilirmisin zahmet olmazsa

Oyla:
Üst Alt