MIUI 13 Redmi NOTE 7 EU MIUI V13.0.12.0.SKFMIXM (Android 12) Port ROM

Cebrail29

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cebrail
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
5
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

romu kaldırdım hızlıca başka roma geçtim. bu görüntü önceki romdan ss alıntı. aynı burdaki gibi pil kısmında your battery dead yazıyodu. şimdi başka bir rom kurdum herhangi bir yazı yok normal yazması gereken 4000 mah yazıyor
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

hangi cihazı kullanıyorsunuz acaba

enesfurkanakten

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Furkan
Cihazım
Redmi 5 Plus
Konular
7
Evet şimdi gördüm. Tek sorun bu mu?
hayır telefonun kendi kendine kapanma durumu vardı ama sanırım aldığım yeni bataryadan da sorun olabilir şimdi eski bataryayı takıp şarj edip bi test etme sürecindeyim

Cebrail29

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cebrail
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
5
agit77 Hocam bir şey diycem. Romun - Lerinde Hızlı şarj özelliği ibaresi yok dediniz Kilit Ekranında.
Lakin Şöyle bir şey diycem: Orijinal Redmi Note 7 Global sürümü kullanıyorum. Şarj ederken şarj oluyor yazıyor lakin telefon gayet de hızlı şarj oluyor. Yani Orijinal Global sürümünde de Hızlı Şarj oluyor yazmıyor kilit ekranında ? Yani bu özelliği ayarlardan mı aktif ediyoruz yoksa nasıl oluyor ?

agit77

Tema Ekibi
Yönetici
Tema Ekibi
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer
Cihazım
Xiaomi 11 Lite
Meslek
Grafiker
Konular
584
agit77 Hocam bir şey diycem. Romun - Lerinde Hızlı şarj özelliği ibaresi yok dediniz Kilit Ekranında.
Lakin Şöyle bir şey diycem: Orijinal Redmi Note 7 Global sürümü kullanıyorum. Şarj ederken şarj oluyor yazıyor lakin telefon gayet de hızlı şarj oluyor. Yani Orijinal Global sürümünde de Hızlı Şarj oluyor yazmıyor kilit ekranında ? Yani bu özelliği ayarlardan mı aktif ediyoruz yoksa nasıl oluyor ?
Miui 12.5 sürümünde sistem varsayılan temasında adaptör hızlı şarj özelliği varsa, kilit ekranında hızlı şarj yazar. Bu özellik sadece sistem varsayılan temasında vardır kilit ekranında. Bu rom da ise hızlı şarj diye yazmaz ama hızlı olarak şarj ediyor. Bu romda yazmamsı çok önem arz etmiyor.

Cebrail29

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cebrail
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
5
Miui 12.5 sürümünde sistem varsayılan temasında adaptör hızlı şarj özelliği varsa, kilit ekranında hızlı şarj yazar. Bu özellik sadece sistem varsayılan temasında vardır kilit ekranında. Bu rom da ise hızlı şarj diye yazmaz ama hızlı olarak şarj ediyor. Bu romda yazmamsı çok önem arz etmiyor.
hocam zaten yazması çokta önem arz etmiyor dediğiniz gibi siz söylediniz diye söyledim.
2. Olarak adaptör de hızlı şarj özelliği var zaten. Varsayılan temada hızlı şarj oluyor yazmıyor lakin baya da hızlı şarj ediyor ve hızlı şarj özelliği de var zaten cihazda sizin de bildiğiniz gibi. Normal orijinal 12.5 sürümü.

byks34

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Musa
Cihazım
Mi 10i 5G 8/128
Meslek
Aşçı
Konular
13
romun linki varmı denedim kullanım dışı suan veya daha güncel portlanmış rom varmı?

Cebrail29

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cebrail
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
5
romun linki varmı denedim kullanım dışı suan veya daha güncel portlanmış rom varmı?
Bende Redmi Note 7 kullanıyorum. Henüz rom felan yüklemedim. Nasıl olduğunu felan da test etmedim eğer siz denerseniz deneyimlerden bahsederseniz bende belki ona göre yüklemiş olurum.

agit77

Tema Ekibi
Yönetici
Tema Ekibi
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer
Cihazım
Xiaomi 11 Lite
Meslek
Grafiker
Konular
584
Bu romu kullananlar roma 1 ay önce güncelleme geldi güncellemeyi yapmamanız gerekiyor. Güncelleme yapmanız halinde cihaz birck olacaktır. Gelen güncelleme redmi note 10 pro güncellemesidir.

Gökberkdnzll

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Gökberk
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
0
Hocam internet paylaşımı açılmıyor haberiniz olsun

Ekli dosyalar