MIUI 13 Redmi NOTE 7 EU MIUI V13.0.12.0.SKFMIXM (Android 12) Port ROM

Cebrail29

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cebrail
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
6
Global rom kullanmadığım için hangi sürümün stabil olduğunu biliyorum.
hangi sürüm stabil peki hocam ? Global rom kullanmadığınız için iyi olmadığından dolayı mı kullanmıyorsunuz ?

agit77

Tema Ekibi
Yönetici
Tema Ekibi
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer
Cihazım
Xiaomi 11 Lite
Meslek
Grafiker
Konular
584
hangi sürüm stabil peki hocam ? Global rom kullanmadığınız için iyi olmadığından dolayı mı kullanmıyorsunuz ?

Global romda aşırı reklam olduğu için bu konudaki port rom u kullanıyorum.

Cebrail29

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cebrail
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
6
Global romda aşırı reklam olduğu için bu konudaki port rom u kullanıyorum.
hmm anladım hocam. Reklamdan dolayı buradaki port romu kullanıyorsunuz demek peki güzel mi önerir misiniz hocam ? Birde yeni konu açtım hocam dünde bahsetmiştim açıcağıma dair konuma bakabilirseniz çok sevinirim. Sağ olun var olun.

agit77

Tema Ekibi
Yönetici
Tema Ekibi
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer
Cihazım
Xiaomi 11 Lite
Meslek
Grafiker
Konular
584
hmm anladım hocam. Reklamdan dolayı buradaki port romu kullanıyorsunuz demek peki güzel mi önerir misiniz hocam ? Birde yeni konu açtım hocam dünde bahsetmiştim açıcağıma dair konuma bakabilirseniz çok sevinirim. Sağ olun var olun.

Şu anda romdan memnunum. Konu başında şu ana kadar gördüğüm 2 hatayı belirttim.
Bu rom a geçme sebebim daha çok güncel temaları düzenleyip tema mağazasına yüklemek. Redmi note 7 için hem global hemde eu rom güncellemeleri bitti.
Yaptığım temaları üst sürümlerde uyumlu çalışması için test amaçlı üst romlarda denemek gerekiyor. Kodlar değiştiği için buna uyum sağlamak adına gittiği yere kadar bu şekilde devam ettirmek gerekiyor.

enesfurkanakten

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Furkan
Cihazım
Redmi 5 Plus
Konular
7
şarj durumu nasıl ? miui mind diye rom kurdum rom aşırı akıcı ve göze hitap ediyor ama şarj durumu berbat. durduk yere telefon kapanıyor vs bu romun şarj durumu nasıl?

agit77

Tema Ekibi
Yönetici
Tema Ekibi
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer
Cihazım
Xiaomi 11 Lite
Meslek
Grafiker
Konular
584
şarj durumu nasıl ? miui mind diye rom kurdum rom aşırı akıcı ve göze hitap ediyor ama şarj durumu berbat. durduk yere telefon kapanıyor vs bu romun şarj durumu nasıl?

Kendi adıma konuşmam gerekirse, çok fazla sosyal media, video vs kullanmadığım için 2 gün gidiyor.

enesfurkanakten

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Furkan
Cihazım
Redmi 5 Plus
Konular
7
Kendi adıma konuşmam gerekirse, çok fazla sosyal media, video vs kullanmadığım için 2 gün gidiyor.
bu romu kurdum bu ve bundan önceki sorunlu romda da aynı şekilde ayarlar özellikler kısmında your battery dead hatası alıyorum. daha önceki romda herhangi bir sorunum yoktu bu romda daha çok bişey kurulu bile değil şarj hızlı gidiyor. bu arada batarya sıfır alıp değiştireli 3 ay anca oldu.

agit77

Tema Ekibi
Yönetici
Tema Ekibi
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer
Cihazım
Xiaomi 11 Lite
Meslek
Grafiker
Konular
584
Ayarlar özellikler kısmında derken hangi kısımdan bahsettiğinizi anlayamadım. Aynı sorun olup olmadığını görmek için.
Konuda yorumlarda ekran görüntüsü paylaşmıştım. Tekrardan şarjı %100 yapıp test ederim.

bu romu kurdum bu ve bundan önceki sorunlu romda da aynı şekilde ayarlar özellikler kısmında your battery dead hatası alıyorum. daha önceki romda herhangi bir sorunum yoktu bu romda daha çok bişey kurulu bile değil şarj hızlı gidiyor. bu arada batarya sıfır alıp değiştireli 3 ay anca oldu.

Konuyu açtığım günden beri kullanıyorum.
tam emin değilim ama günde 1 defa resetleme oluyor sanırım parmak iziyle açtığım için desen ekranı geliyor. Buda telefonun yeniden başlatılmış olduğunu gösteriyor. Ana ekranda arka plan uygulamalarını kapatırken 2-3 günde bir olan bir durum ana ekran gelmiyor. Sonrasında düzeliyor. Genel olarak kullanıma uygun bir rom.

Ekteki ekran görüntüleri . İlk ekran görüntüsü 3 günlük rahatsızlığımdan dolayı telefonu aktif olarak kullanamamıştım. 2. ekran görüntüsü ise normal kullanım ekran süresi

Edit= resetleme sorunu yok. Parmak izi arada okumuyor.

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

enesfurkanakten

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Furkan
Cihazım
Redmi 5 Plus
Konular
7

romu kaldırdım hızlıca başka roma geçtim. bu görüntü önceki romdan ss alıntı. aynı burdaki gibi pil kısmında your battery dead yazıyodu. şimdi başka bir rom kurdum herhangi bir yazı yok normal yazması gereken 4000 mah yazıyor
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

agit77

Tema Ekibi
Yönetici
Tema Ekibi
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer
Cihazım
Xiaomi 11 Lite
Meslek
Grafiker
Konular
584

romu kaldırdım hızlıca başka roma geçtim. bu görüntü önceki romdan ss alıntı. aynı burdaki gibi pil kısmında your battery dead yazıyodu. şimdi başka bir rom kurdum herhangi bir yazı yok normal yazması gereken 4000 mah yazıyor
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Evet şimdi gördüm. Tek sorun bu mu?

Üst Alt