MIUI 12 Redmi Note 7 EEA Stable v12.0.2.0 Rom İndirme Bağlantıları

hasankasabara

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Redmi note 10
Meslek
İç Güvenlik
Konular
47
Bu romda sarj sorunu yaşıyorum. Batarya bitmiş olabilir mi dicem ama bu romdan önce böyle sorun yaşamıyordum. Youtubede dizi izliyorum şarj %100 Ken en fazla 3 saat falan izleyebiliyorum. Kernel De yuklu. Rom güzel degismekde istemiyorum kararsız kaldım valla :)
custom kernel kullanıyorsanız eğer ki tahminimce kullanıyorsunuzdur kernel değişikliği yapmanızı öneririm :)
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Bende hiç twrp yüklü değil orange için bildiğim kadarıyla ilk olarak twrp yüklenip daha sonra orange flashlanacak bu yüzden yüklemekten vazgeçtim şifreleme sorununu nasıl aşıp orange yükleyeceğimi bilmediğim için erteledim bu arada belki miui 12 gelir vs dedim ama hiç gelecek gibi görünmüyor. Ben güncelleme bağımlısı değilim ama herşeyinde bir vakti var kaç kez tarih verip yazılımı dağıtmadılar artık kabak tadı vermeye başladı.

Bulursam eğer haber veririm sende haber ver biran önce şu globalden kurtulalım Xiaomi global cihazları hiç sallamıyor. Bu arada burada açtığım konudaki olay sendede oldumu?
hocam twrpden şifreleme ekranı gelmeden orange fox recovery kurulabilir ilk açılışta şifre ister zaten orayı atlayın hiçbir şey yapmayın indirdiğiniz fox recovery zip dosyasını hafıza kartına atın öyle yükleyin şifreleme olayı kalkacaktır :)

Yükleyen arkadaşlar deneyimini paylaşabilir mi acaba, globaldeyim ama çok hata var telefon stabil akıcı değil rahatsız ediyor artık. Globalden eu ya geçmek mantıklı olur mu memnun kalırmıyım ?
ben şahsen geçmenizi öneririm

OTA versiyonuyla yüklersek dosya siler mi?
hayır silmez avrupa romunda iseniz otadan dosyayı gösterip yükleyebilirsiniz globalden ota yolu ile yükleme yapamazsınız

Son düzenleme:

Gala1905

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Aslan
Cihazım
Redmi Note10pro
Konular
23
custom kernel kullanıyorsanız eğer ki tahminimce kullanıyorsunuzdur kernel değişikliği yapmanızı öneririm :)

hocam twrpden şifreleme ekranı gelmeden orange fox recovery kurulabilir ilk açılışta şifre ister zaten orayı atlayın hiçbir şey yapmayın indirdiğiniz fox recovery zip dosyasını hafıza kartına atın öyle yükleyin şifreleme olayı kalkacaktır :)

ben şahsen geçmenizi öneririm

hayır silmez avrupa romunda iseniz otadan dosyayı gösterip yükleyebilirsiniz globalden ota yolu ile yükleme yapamazsınız
Hay ağzına sağlık sen nerelerdeydin bu zamana kadar daha önce konu açtım bu şekilde sade ve anlaşılır anlatan çıkmadı hatta kimse birşey anlatmadı çok teşekkür ederim ilk fırsatta yükleyeceğim

hasankasabara

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Redmi note 10
Meslek
İç Güvenlik
Konular
47
Hay ağzına sağlık sen nerelerdeydin bu zamana kadar daha önce konu açtım bu şekilde sade ve anlaşılır anlatan çıkmadı hatta kimse birşey anlatmadı çok teşekkür ederim ilk fırsatta yükleyeceğim
kernel olarak önerim asylum kernel gardaşım dene gözlemini yap

dervo1997

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Derviş
Cihazım
NOTE 7
Konular
0
trwp ile yüklemeye çalıştım fakat mıuı yazısına gelıp kapanıp açılıyor trwp ye geri dönüyor

hasankasabara

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Redmi note 10
Meslek
İç Güvenlik
Konular
47
Tamamdır hangi özellikleri öne çıkıyor
şarj konusunda iyi ekran süresi de güzel oyunlarda mesela çok akıcı oynanmasını sağlıyor

trwp ile yüklemeye çalıştım fakat mıuı yazısına gelıp kapanıp açılıyor trwp ye geri dönüyor
global romdan mı geçiş yapmaya çalıştınız ?

şarj konusunda iyi ekran süresi de güzel oyunlarda mesela çok akıcı oynanmasını sağlıyor

global romdan mı geçiş yapmaya çalıştınız ?
eğer global romdan geçiş yapmak istiyor iseniz paylaştığım Recovery İndirme Bağlantısını hafıza kartına atınız ardından recovery ekranına gelip ilk olarak format data sonra wipe ekranına gelip 4 wipe ardından reboot kısmından recoveryi seçip tekrardan başlatıyoruz sonra hafıza kartına attığımız recovery dosyasını flaşlayıp yüklüyoruz sorun ortadan kalmış oluyor çok basit bir işlem :)

Son düzenleme:

dervo1997

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Derviş
Cihazım
NOTE 7
Konular
0
yükledim fakat sürekli play store vb hatası aldı whatsapp mesajları geri yükleyemedi bile

hasankasabara

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Redmi note 10
Meslek
İç Güvenlik
Konular
47
yükledim fakat sürekli play store vb hatası aldı whatsapp mesajları geri yükleyemedi bile
avrupa romu olduğu için wpde öyle bir hata mevcut evet benimde başıma geldi ama play store hatası nasıl anlamadım ?

dervo1997

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Derviş
Cihazım
NOTE 7
Konular
0
Lineage os yükledim akıcı hızlı fakat tam olarak telefona uygun yapılmamış tam ekran yandan kaydırma modu vs yok. MIUI12 Yükledim play store bazı apklarda yeterli alan yok hatası veriyor daha sonra mıuı11 e döndüm cihaz açıldı şifre soruyor çok saçma kendi kendine encrypt yapmış çözemedim mi tools ile yükledim

hasankasabara

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Redmi note 10
Meslek
İç Güvenlik
Konular
47
Lineage os yükledim akıcı hızlı fakat tam olarak telefona uygun yapılmamış tam ekran yandan kaydırma modu vs yok. MIUI12 Yükledim play store bazı apklarda yeterli alan yok hatası veriyor daha sonra mıuı11 e döndüm cihaz açıldı şifre soruyor çok saçma kendi kendine encrypt yapmış çözemedim mi tools ile yükledim
sorulan şifre ekran kilidi şifresi :)

Üst Alt