Yardım Redmi Note 7 cihazım hiçbir şekilde açılmıyor yardım!!

cemal757

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Cemal
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
2
Cihazı twrp ile eski yedeği geri yüklerken (yüksek ihtimal yanlış şeyleri silip yüklerken oldu) artık telefonum açılmıyor ne fastboot ne de başka şekilde açılmıyor sadece bilgisayardan usb taktığım zaman aygıt yöneticisinde Qualcomm hs-usb qdloader 9008(com3) adlı aygıt ünlem işaretli olarak gözüküyor ne yapmam gerekiyor telefonu kurtarma imkanım var mıdır yardımlarınızı bekliyorum

archesm

Süper Üye
Onursal Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mesut
Cihazım
Mİ 9T Pro
Konular
618
Kurtulma ihtimali yüksek hocam, Zenex hocamız ile irtibata geçmenizi öneririm. Kendisinin yapacağı yorum sizin için daha açıklayıcı olacaktır.

Oyla:

furkangurhan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Furkan
Cihazım
Poco X3
Konular
2
Var kardeşim telefonun şuan aygıt yöneticisinde gösteriyor ama arka kapağı sökülmesi gerekiyor soktukten sonra batarya soketini çıkartıp bilgisayara bağlıyorsun stock rom indirip qpst programından romu flashlıyosun . Flasladiktan sonra 100 de 100 olduktan sonra kabloyu çıkart batarya soketini tak açma tuşuna basılı tuttuktan sonra telefonun açılır .
Not : Herşeyin silinicek haberin olsun
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Rehber - Redmi Note 7 EDL Modda Yetkili Hesap Olmadan Fastboot Rom Atma [Unbrick Kurtarma] buda linki

Oyla:

theozturk

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Onur
Cihazım
Xiaomi Note3
Konular
14
Arkadaşlar konu dışı ama bilginiz olabilir diye sormak istedim. Anneme 1 ay olmamistir Redmi Note 7 aldim. Bu aksam saatlerine kadar bi sikinti yoktu aksamdan beri servis yok demeye başladı. Ayarlara giriyorum hatti görüyor ama sol üstte servis yok diyor. IMEI bilgilerine giriyorum 1.slot bos 2.slotta IMEI numaralari var. Karti ona taktim yine servis yok dedi ama hatti görüyor. E devletten IMEI sorgulama yaptim 7 yil ve uzeri kullanılmadığı için kapatilmistir diyor. Sorun nedir? Bu arada telefon acik sadece servis yok diyor

Oyla:

Kogan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erburak
Cihazım
MiMax2&Note6Pro
Konular
8
Arkadaşlar konu dışı ama bilginiz olabilir diye sormak istedim. Anneme 1 ay olmamistir Redmi Note 7 aldim. Bu aksam saatlerine kadar bi sikinti yoktu aksamdan beri servis yok demeye başladı. Ayarlara giriyorum hatti görüyor ama sol üstte servis yok diyor. IMEI bilgilerine giriyorum 1.slot bos 2.slotta IMEI numaralari var. Karti ona taktim yine servis yok dedi ama hatti görüyor. E devletten IMEI sorgulama yaptim 7 yil ve uzeri kullanılmadığı için kapatilmistir diyor. Sorun nedir? Bu arada telefon acik sadece servis yok diyor
Muhtemelen imei repair bir cihaz kullandığınız için yeni yasal düzenlemeyle birlikte mevcut imei numaralarınız blokelenmiş/silinmiş.

Oyla:

theozturk

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Onur
Cihazım
Xiaomi Note3
Konular
14
Muhtemelen imei repair bir cihaz kullandığınız için yeni yasal düzenlemeyle birlikte mevcut imei numaralarınız blokelenmiş/silinmiş.
Bu telefonu forumda ve internet aleminde epey bilinen TeknoMehmet isimli saticidan almıştım. Hatta Shiftdelete bile bu adamın reklamını yapmıştı. Kendisi ile iletisime geçtim yarin dönüş yapar. Alirken sorduğum da kayitli sim karti tak kullan demişti. Umarim bu sorunu çözer.

Oyla:

cemal757

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Cemal
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
2
Var kardeşim telefonun şuan aygıt yöneticisinde gösteriyor ama arka kapağı sökülmesi gerekiyor soktukten sonra batarya soketini çıkartıp bilgisayara bağlıyorsun stock rom indirip qpst programından romu flashlıyosun . Flasladiktan sonra 100 de 100 olduktan sonra kabloyu çıkart batarya soketini tak açma tuşuna basılı tuttuktan sonra telefonun açılır .
Not : Herşeyin silinicek haberin olsun
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Rehber - Redmi Note 7 EDL Modda Yetkili Hesap Olmadan Fastboot Rom Atma [Unbrick Kurtarma] buda linki
Ben kapak açma işlemini bildik bir telefoncuya götürüp yaptırsam daha iyi olcak daha fazla bozmak istemiyorum telefonu ankarada bu işlerle ilgilenen bir yer varmış oraya götürecem bakalım şimdilik :)

Oyla:
Üst Alt