Soru redmi note 7 bükülme

furkanbek868

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Furkan
Cihazım
redmi note 7
Meslek
öğrenci
Konular
19
merhaba hocalarım redmi note 7 aldım. hafif bükülme olduğunu görüyorum.Kendi çıkan kılıfıyla kullanıyorum. Bu bükülmenin ileri gitmemesi için neler yapabilirim. mesela kılıf önerisi tavsiyeler vs yapabilirseniz çok sevinirim

furkanbek868

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Furkan
Cihazım
redmi note 7
Meslek
öğrenci
Konular
19
Ben olayı genel olarak değil sadece sağlamlığı baz alarak yanıtladığım ve bu bükülme sorunu patlak verdigı için o şekilde yazdım . Detaya inersek note7 in de artıları çok az değil . Karpuz ceviz vs webtekno videolarını da izledim bana garip gelen de bu zaten karpuz ceviz patlatılan cihaz baskı yapmadığı halde büküldü diyenler oldu ki YouTube da Jerry nin videosunu izlersen cidden mukavva gibi ikiye bölünüyor hocam . Herşeyi bi kenara koydum ben telefonu cebimde taşıdım diye bükülecekse hiç gereği yok almanın hocam . Belki de bu da şans işidir ne diyeyim
belki de

Son düzenleme:
Oyla:

abdulbakidrs

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Abdulbaki
Cihazım
Redmi Note 7
Meslek
Öğrenci
Konular
3
Ben olayı genel olarak değil sadece sağlamlığı baz alarak yanıtladığım ve bu bükülme sorunu patlak verdigı için o şekilde yazdım . Detaya inersek note7 in de artıları çok az değil . Karpuz ceviz vs webtekno videolarını da izledim bana garip gelen de bu zaten karpuz ceviz patlatılan cihaz baskı yapmadığı halde büküldü diyenler oldu ki YouTube da Jerry nin videosunu izlersen cidden mukavva gibi ikiye bölünüyor hocam . Herşeyi bi kenara koydum ben telefonu cebimde taşıdım diye bükülecekse hiç gereği yok almanın hocam . Belki de bu da şans işidir ne diyeyim
Evet Jerry'nin videolarına da baktım dediğin gibi direkt gidiyor, nedenini bilmiyorum halbuki cidden Gorilla Glass 5 ile güçlendirilmiş bir cama o şekilde baskı uygulansa bile kırılmaması gerek ki bu bence çerçeve ile alakalı bir sorun değil. Belki adamın elindeki telefon fazla dayanıksız çıkmıştır bilemem. Ancak her Xiaomi cihazı ekstra koruma kılıflar ve hiç değilse geçiştirici bir cam ile kullanılmak zorunda bence. Dediğin gibi de öyle telefonlar alınmamalı ancak ne olursa olsun bir telefonu bükmekte kolay değil cidden. Büyük şanssızlık olmuş arkadaşlara.

Oyla:

herkül67

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Selçuk
Cihazım
Mi max2
Konular
1
Kamyon kullanıyorum günün 12 saati kullanırken değilde kamyona her inmede binmede devamlı arka cebimde bazen aracın ön konsoldan düşer yan tarafa yolcu tarafına fırlar hiç öyle korumam kollamam daha ekrana cam almadım ve üç aya yakındır bu şekilde eğilme de yok bükülmede teknoloji şans işimi demeli ne demeli bilmiyorum yani öyle birilerinin sandığı gibi çıt kırıldım değil

Oyla:

ankarag3lü

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
elvin
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
11
merhaba hocalarım redmi note 7 aldım. hafif bükülme olduğunu görüyorum.Kendi çıkan kılıfıyla kullanıyorum. Bu bükülmenin ileri gitmemesi için neler yapabilirim. mesela kılıf önerisi tavsiyeler vs yapabilirseniz çok sevinirim
bükülen telefonun fotoğraflarını atmanız mümkün mü

Oyla:

furkanbek868

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Furkan
Cihazım
redmi note 7
Meslek
öğrenci
Konular
19
bükülen telefonun fotoğraflarını atmanız mümkün mü
buyrun hocam
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Olabilir benim çevremde 6 7 kişi kullanıyor hiçbiri şebeke sorunu yasamadi yaşamıyor iki cihaz sorulduğu için 8lite demiştim hocam 7 den sağlam en azından .

Görüntü eklermisin bir bakalım .

Aynen hocam zaten YouTube da Jerry nin videosunu izlerseniz anlarsınız en ufak bükme testinde cihaz mukavva gibi yamuldu.
hocam ekledim fotoğrafları

Oyla:

ankarag3lü

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
elvin
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
11
buyrun hocam

hocam ekledim fotoğrafları
son fotoğrafta bir şey sezinleyemedim ilk iki fotoğrafta telefonun alt kısmı mı ?

Oyla:

bwer

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Selim Emre
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
0
Ben bol şeyler giyen biriyim ama yine de tedirginim telefonu bükeceğim diye gözüme karton gibi bir telefon gibi geldi bu telefon

Oyla:
Üst Alt